» »

Športne stave - je sploh možno uspeti?

Športne stave - je sploh možno uspeti?

Temo vidijo: vsi
««
37 / 38
»»

Skyman ::

Kaj je fora da stavis 10c? boljse da za teh 40c oz 2€ zasluzka na dan skoda truda

Pinturicchio ::

To igra samo poskusno, da se vidi kam pelje ta sistem. Dejansko ni slabo, kvote so velike, je pa res če bi igral za večji denar in bi recimo 3 dni šlo vse mimo, bi se usral ter pustil vse skupaj u ku...

martincek1 ::

Verjetno preizkuša teren, da bo kasneje stavil večje zneske. Ampak v takem primeru, kot sem enkrat že napisal, bi mu psiha močno znižala win rate.

webmaher ::

@martincek1 psiha in win rate... ne me basat lepo prosim... pravilo številka 1 se glasi: IGRAJ s tistim denarjem, ki ne bo vpival absolutno NIČ na vse ostalo, tudi, če vse IZGUBIŠ... če se tega ne znaš držat potem je res bolje, da se stavam izogneš v velikem loku...
Še 1X za vse: to je test, ki bo predvidoma trajal do konca januarja potem bom pa videl kaj in kako...
Predloge dobivam avtomatsko iz sistema, ki predvideva, da bo na neki tekmi padel vsaj 1 gol v prvem polčasu in potem izbere nekaj najbolj verjetnih...
Torej meni ni treba absolutno nič misliti... lahko dodatno še malo v živo spremljam kaj se dogaja in potem še sam kaj poiskusim...

webmaher ::

 over1

over1



ujel v živo...

firbec ::

webmaher je izjavil:

Predloge dobivam avtomatsko iz sistema, ki predvideva, da bo na neki tekmi padel vsaj 1 gol v prvem polčasu in potem izbere nekaj najbolj verjetnih...

dobro ti gre, si ti lastnik tega sistema ali si ga od kod pobral?

Pinturicchio ::

Pa lepo te prosim kakšen avtomatski sistem. Tukaj igra samo sreča...

webmaher ::

POVZETEK 10,01,2021: +6,1 ENOT

POVZETEK VSE: +20,15 ENOT


Od 6 stav 2 kiks, 2 denar nazaj in 2 zadeti (+4,7E)...
ena stava v živo prinesla še +1,4E enot... več kot odlično ni kaj :)

Nekdo ima pač narejeno statistiko za mislim, da 3 leta nazaj vseh tekem v najbolj interesantnih ligah
in na podlagi tega vrže ven napovedi za vse tekme tistega dne... rezultat, over goli, neodločeno, obe ekipi data gol...
izpiše verjetnost v procentih in potem predlaga nekaj kao najbolj verjetnih...
Jaz sem to mal opazoval in prišel do ugotovitve, da na tekmah, kjer je predlagan 1 gol v prvem polčasu,
velikokrat padeta 2 ali tudi več... bomo videli kako bo to šlo do konca meseca...

webmaher ::

 over

over


Danes 7 tekem (od 14-21ure)

Srečno Kekec :)

Kvinta ::

Stake 0,7€ :)) pa kvote vse nad 3,3 lol

To špilaš 6 od 7 pa ene 5 evrov gor pa bi zmago.

Sicer pa leta nazaj se je dalo fajn zaslužit ,ko še stavnice niso ble tak tehnološko posodobljene pravzaprav moral si gledat tekmo in takoj ko je pado gol si klikno polj so to čez cajt skapirali pa ni šlo več :D
A.C.A.B

webmaher ::

 over

over



ena v živo....3,3 je magična številka :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

webmaher ::

POVZETEK 11,01,2021: +9,8 ENOT

POVZETEK VSE: +29,95 ENOT


Od 7 stav 3 kiks, 1 denar nazaj in 3 zadete (+7,5E)...
ena stava v živo prinesla še +2,3E enot...

firbec ::

@webmaher
kapo dol

webmaher ::

 over

over



danes 5 tekem... naredil sem analizo od 1.1 do 11.1 in ugotovil, da je bilo tole zdaj precej nad pričakovanji...
Verjetno bom analiziral še december in se pol odločil kaj in kako...
@firbec hvala :)

Srečno Kekec :)

koyotee ::

Po dolgem času naložil 10€ in stavil na:

Exeter-Bolton 1
Vitesse-Utrecht 1
Heracles-Emmen 1
Skupaj kvota 6,41
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

webmaher ::

 over

over



ena v živo :D

Luka_zero ::

Kje pa dobis predloge glede stav ali sam spremljas?

webmaher ::

v živo sam spremljam..ostalo sem že napisal da dobim predloge...

koyotee ::

koyotee je izjavil:

Po dolgem času naložil 10€ in stavil na:

Exeter-Bolton 1
Vitesse-Utrecht 1
Heracles-Emmen 1
Skupaj kvota 6,41



Zaenkrat dobro kaže :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sbawe64 ::

webmaher je izjavil:

POVZETEK 11,01,2021: +9,8 ENOT

POVZETEK VSE: +29,95 ENOT


Od 7 stav 3 kiks, 1 denar nazaj in 3 zadete (+7,5E)...
ena stava v živo prinesla še +2,3E enot...

Koliko imaš yield (donos v %) ?
2020 is new 1984
Corona World order

webmaher ::

 over

over


še tale je v živo...čakam še nočno tekmo ampak že sedaj je jasno, da smo v zelenem :)

Kvinta ::

Ajde napiši nekaj bom jaz dal par evrov gor to z 0,10€ ne vodi nikamor.

Drugač pa lahko probaš tud tak za hec vsak dobitek v celoti vložit naprej ... jaz sem enkrat iz 0,10€ prlezo na 230€ polj sem zgubo vse:D
A.C.A.B

firbec ::

koyotee je izjavil:

Po dolgem času naložil 10€ in stavil na:

Exeter-Bolton 1
Vitesse-Utrecht 1
Heracles-Emmen 1
Skupaj kvota 6,41

za mišjega ;( škoda

koyotee ::

Ja, pa še to najnižja kvota, prekleti angleži :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

webmaher ::

POVZETEK 12,01,2021: +8,1 ENOT

POVZETEK VSE: +38,05 ENOT

YIELD 9dni 58 tekem = 65,51%
3,8/5,8*100

Od 5 stav 1 kiks, 3 denar nazaj in 1 zadeta (+4,3E)...
dve stavi v živo prinesli še +3,8E enot...

tikitoki ::

Sportne stave so dober posel. Seveda zgolj za pobiralca stav:).

webmaher ::

 over

over



5 tekem danes pa morda še kaj v živo...
Naredil sem analizo za december in ugotovil, da tole kljub vsemu ni OK...
Od 217 tekem bi za 37 dobil denar nazaj....od 180 pa bi imel zadetih samo 30...
To pomeni, da bi morala biti kvota vsaj 6 da bi bil na NIČLI...

Od 217 tekem je v povprečju padel gol na 66%... to pomeni da je vsaka 3 tekma brez golov...
Verjetno bom začel staviti samo še v živo ...

Kvinta ::

tikitoki je izjavil:

Sportne stave so dober posel. Seveda zgolj za pobiralca stav:).


Ja itak polj pa svizec zavije čokolado al kak že tisto gre.
A.C.A.B

Pinturicchio ::

Pa kdo še sploh ima mokre sanje da se na stavnici da zaslužiti?

katimm ::

Pinturicchio je izjavil:

Pa kdo še sploh ima mokre sanje da se na stavnici da zaslužiti?


Kaksne bedarije pises... pac ja 80-90% ljudi zgublja, ni pa za to nemogoce sluziti s stavami. Ce imate sami slabe izkusnje jebiga, pac je treba pogruntat nek sistem da ratuje. Isto kot da reces vsi v kazinoju delajo minus in ni mogoce zasluziti. To so pravljice katere lahko govorije babice in dedki in imajo starokoptino razmislanje

msms ::

Športne stave je kar težko premagat, ker vedno igraš proti strokovnjakom ki postavljajo kvote. Če kdo hoče služit denar je boljša izbira online poker, igraš proti drugim igralcem in enostavno moreš bit boljši od njih pa delaš lep plus. Sedaj še toliko bolj od kar je korona je dotok slabih igralcev zelo velik.

webmaher ::

 over

over



 over

over



POVZETEK 13,01,2021: +0,8 ENOT

POVZETEK VSE: +38,85 ENOT


YIELD 10dni 68 tekem = 57,05%
3,88/6,8*100

Od 5 stav 4 kiks, 1 denar nazaj (-4E)...
5 stav v živo 2denar nazaj, 3 zadete +4,8E enot...

Anney ::

Dobra analiza, sicer sam ne igram, jih pa poznam nekaj, ki delajo dober profit (ne vedno) ampak so na plusu na slovenskih stavnicah, recimo 1500€ dnevno (ne vsak dan) ali par tisoč evrov pri določenih tekmah (sploh domača liga, določen šport), verjetno vedo kaj delajo, so pa vložki tudi večji, po recimo 150€+ na listek x5 ali dokler ne zaprejo stav na te tekme, to pa dela avtomatika vplačil. Mi je pa več analiza, rahlo vodiš pred stavnico, ni pa to baš nešto, delaš pa plus.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Kvinta ::

Pinturicchio je izjavil:

Pa kdo še sploh ima mokre sanje da se na stavnici da zaslužiti?


To pišejo samo taki ko so parkrat probali brez da so meli bilokako predznanje pa so vse zgubli :))
A.C.A.B

martincek1 ::

Sej si sam lepo napisal .. zaslužil 230e pa potem spušil vse. Klasična kladioničarska. Vsak ima pa potem zraven takih še zgodbice, ko so šli 100e v minus (eni še veliko več) in niso mel za burek. Zraven pa še cigareti pa druge zasvojenosti. Gud lajf.

Te stave z 0.1e so joke, naj gre raj pice popoldne razvažat 3 mesce, pa potem z 1000e bankrollom vplačuje, pa da vidmo kolk profita se bo nabralo po treh mescih. Če bo slučajno v plusu z live stavami, mu bo pa itak stavna hiša zablokirala max vložek in bo moral šiht iskat.

Zgodovina sprememb…

Pinturicchio ::

Kvinta je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:

Pa kdo še sploh ima mokre sanje da se na stavnici da zaslužiti?


To pišejo samo taki ko so parkrat probali brez da so meli bilokako predznanje pa so vse zgubli :))


A resda? Ti si še verjetno čokolino papal ko sem jaz mel že odprt račun na bet365.

z3ro ::

martincek1 je izjavil:



Te stave z 0.1e so joke, naj gre raj pice popoldne razvažat 3 mesce, pa potem z 1000e bankrollom vplačuje, pa da vidmo kolk profita se bo nabralo po treh mescih. Če bo slučajno v plusu z live stavami, mu bo pa itak stavna hiša zablokirala max vložek in bo moral šiht iskat.

Je bilo ze parkrat povedano da je to samo eksperiment.

webmaher ::

Eksperiment je z danšnjim dnem zaključen...
Odslej stavim samo še v živo prvi polčas na OVER... ali bo to 0,5...1...1,5 ali celo 2 se bom odločal sproti...

avtek ::

:)):)):))

Pol bo pa "Eksperiment ni uspel"

reeves ::

msms je izjavil:

Športne stave je kar težko premagat, ker vedno igraš proti strokovnjakom ki postavljajo kvote. Če kdo hoče služit denar je boljša izbira online poker, igraš proti drugim igralcem in enostavno moreš bit boljši od njih pa delaš lep plus. Sedaj še toliko bolj od kar je korona je dotok slabih igralcev zelo velik.

Ta "enostavno" ni ravno tako enostaven. Rabiš kar nekaj znanja. A igraš poker? Kje?

Pinturicchio je izjavil:

A resda? Ti si še verjetno čokolino papal ko sem jaz mel že odprt račun na bet365.

Kar samo potrjuje to, kar je @Kvinta napisal ;)

martincek1 je izjavil:

Sej si sam lepo napisal .. zaslužil 230e pa potem spušil vse. Klasična kladioničarska. Vsak ima pa potem zraven takih še zgodbice, ko so šli 100e v minus (eni še veliko več) in niso mel za burek. Zraven pa še cigareti pa druge zasvojenosti. Gud lajf.

Te stave z 0.1e so joke, naj gre raj pice popoldne razvažat 3 mesce, pa potem z 1000e bankrollom vplačuje, pa da vidmo kolk profita se bo nabralo po treh mescih. Če bo slučajno v plusu z live stavami, mu bo pa itak stavna hiša zablokirala max vložek in bo moral šiht iskat.

Saj je samo probaval. Če je naredil plus z 0,10€ beti bi ga tudi s 100€, a ne? Rezultati tekem bi bili enaki. Itak pa moraš vedno igrati samo s toliko, kolikor si lahko privoščiš izgubiti. Drugače je pa lepo napisal +38,85 enote plusa. Pri 0,10€ na enoto je to 3,89€, pri 1€ 38,85€ itd. Ne vem zakaj misliš, da pri višjem bankrollu pa kar začneš čudežno izgubljati.
Bo treba pa kar precej višji bankroll in zadetki, da bi prišlo do omejitve max. betov. 1000€ ni dovolj za en listek igrat, kaj šele za bankroll. Pa nimajo vse stavnice omejitve, plus lahko igraš na večih stavnicah po manj.
Priti tako daleč, da ti omejijo bet so sanje vsakega stavničarja. To pomeni, da delaš velik plus.

katimm ::

No in ravno stari racuni so zlata vredni... ker imajo visje limite in zdrzijo dlje ce delas profit... ce je kaksen resen tukaj ga odkupim na ZS.. novi stari max 3 leta pa hitro dobijo omejitve.. stavne hise niso neumne. Je pa zanimivo da so predvsem na radarju balkanske lige in racuni saj lahko dobis kaksen info.. npr skandinavci ki igrajo za zabavo in vecinoma izgubljajo nimajo teh tezav :D

Kvinta ::

webmaher je izjavil:

Eksperiment je z danšnjim dnem zaključen...
Odslej stavim samo še v živo prvi polčas na OVER... ali bo to 0,5...1...1,5 ali celo 2 se bom odločal sproti...


To meni preveč cajta vzame napišem 1x na dan pa drugi dan pogledam sicer pa sto ljudi sto čudi :)
A.C.A.B

Pinturicchio ::

Vsi vi ki pravte da se stavami da zaslužiti... Igrate en mesec ali dva in nehate. Je tko? Jaz sem igral single (ampak res sem se držal sistema ko pijanec plota) mislim da dve leti skupaj, sem prilezo tud do 800€ mesečno, no potem sta pa prišla dva slaba meseca (in to zelo slaba) in sem bil nazaj na nuli itd. Končni rezultat je bil: veliko truda za stres in gledanje jebenega livescore-a nonstop. Sej ne pravim, nekdo mogoče služi, ampak večina izgublja. Dejte si malo statistiko vodit, nekateri samo gledajo dobitne listke, medtem ko jih oni drugi ne zanimajo. Zdej mi pa še naj nekdo reče da ne znam stavit, mislim da pri stavah potrebuješ tudi veliko sreče. Pa veselo stavljenje naprej želim vsem.

katimm ::

Pinturicchio je izjavil:

Vsi vi ki pravte da se stavami da zaslužiti... Igrate en mesec ali dva in nehate. Je tko? Jaz sem igral single (ampak res sem se držal sistema ko pijanec plota) mislim da dve leti skupaj, sem prilezo tud do 800€ mesečno, no potem sta pa prišla dva slaba meseca (in to zelo slaba) in sem bil nazaj na nuli itd. Končni rezultat je bil: veliko truda za stres in gledanje jebenega livescore-a nonstop. Sej ne pravim, nekdo mogoče služi, ampak večina izgublja. Dejte si malo statistiko vodit, nekateri samo gledajo dobitne listke, medtem ko jih oni drugi ne zanimajo. Zdej mi pa še naj nekdo reče da ne znam stavit, mislim da pri stavah potrebuješ tudi veliko sreče. Pa veselo stavljenje naprej želim vsem.


Itak da mora bit tud sreca... ampak se pogliha kolikokrat te resi te bo tud zajebalo za pol kosa ali gola... sam igram ze 10 let pomoje in ratuje... je pa odvisno spet od meseca do meseca. Evo naprimer danes ce bi prej vedel da je Juzna koreja prisla na prvenstvo z B ekipo in so to otroci po domace bi narinil kaksne 200 na hendikep na nase. Stavnice so dobile ta info in je meja mocno zrasla...

msms ::

Ja reeves igram že več kot 10 let. Trenutno največ party poker in sicer 6+holdem dokaj nova zadeva. Igra se kot klasični holdem samo brez 2,3,4,5 v decku. In pa barva premaga full ostalo je enako.
Dobre igre so še na Pokerstars, winamax in natural 8. Več info na našem forumu pokerpro.

reeves ::

msms je izjavil:

Ja reeves igram že več kot 10 let. Trenutno največ party poker in sicer 6+holdem dokaj nova zadeva. Igra se kot klasični holdem samo brez 2,3,4,5 v decku. In pa barva premaga full ostalo je enako.
Dobre igre so še na Pokerstars, winamax in natural 8. Več info na našem forumu pokerpro.

Najs. Sam igram kakšno leto in pol dokaj aktivno (vsaj 5 turnirjev na dan) prej sem pa igral kot Zyngo in so me seveda lupili 100 na uro. Sicer za cente ampak vseeno. No, ko sem se odločil, da se bom naučil poker in se posvetil branju in analizam se je stvar spremenila. Ni težko delati plus, nisem pa (še) kos igralcem na višjih stakeih.
Sam igram največ na Pokerstars, Partypoker in GG Poker. Poznam 6+, ga tudi večkrat igram. Kot tudi Omaho. Veliko več akcije in dogajanja. Včasih še stari dobri 5 card draw na Starsih. Največ je pa seveda holdema.
Sem član na Pokerpro že nekaj časa. Dobra stran.

webmaher ::

Včeraj imel na izbiro 7 tekem... 2 sta bili Saudova Arabija in glej ga zlomka na bet365 v živo ni da ga webeš... in pol sem 4 spremljal in na vseh pade gol prehitro...
če bi se držal pravila, da staviš že pri kvoti 1,5 bi 3 zadel... bo še mal za razmislit...

webmaher ::

 over

over


Pejmo se še mal hecat :))

webmaher ::

 over

over



Pejmo se še mal hecat 03 :))

webmaher ::

 over

over



Pejmo se še mal hecat 05 :))
««
37 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141174 (16436) Pinturicchio
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821099 (11292) Dzhimen
»

Športne stave

Oddelek: Loža
397113 (5424) bdoxx
»

sistem športnih stav (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8623275 (21785) kinggovhell
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618066 (8974) GregiB

Več podobnih tem