» »

Major Troha

Major Troha

mmisv ::

Zdele je blo po radiu da je major Troha živ. najdl so ga zvezanga v enih gorah in komi živga. zdej je pa v eni bolnici
Čist trivialna stvar...

MTB ::

A si ga vidu, kako izgleda? Kot kak Robinzon Crusoe.

RS

Kaiser ::

Ja, ful je zarasen, pa tak zlo zmatran zgleda. Kaj pravte, zakaj se je tle slo? Kdo ga je ugrabil (vojska)? Zakaj so ga ugrabili? Ce so ga hotl odstranit, zakaj ga niso ubili? Uf!8-O

whatson ::

24ur:

Ljubljana, 23.6.2001 (K.L./STA)

Izčrpani Troha v bolnišnici

Pri Vrhniki na cesti proti Strmici so davi našli zvezanega pogrešanega Ladislava Troho, ki naj bi ga neznani trije ugrabitelji zadrževali na neznani lokaciji ter večkrat tudi pretepli. Policisti so ga takoj odpeljali v ljubljanski Klinični center, saj je kazal znake dehidriranosti.

Po opravljenem pregledu so zdravniki povedali, da je major Troha sicer živ, vendar v slabem stanju, močno izčrpan in podhranjen. Informacije so zaenkrat še skope saj je edini, poleg zdravnikov in kriminalistov, z njim govoril oče, ker je Troha to najprej želel. Zaradi Trohine izčrpanosti je bil njegov pogovor z očetom zelo kratek. Oče pa je za 24 ur povedal, da je bil major Troha večkrat pretepen, ugrabitelji naj bi bili trije, o vzrokih za ugrabitev pa ni znal veliko povedati. Oče je še povedal, da so ga ugrabitelji zvezanega in z zavezanimi očmi prepeljali iz prostora, kjer so ga zadrževali vse od začetka ugrabitve, ter iz vozila odvrgli ob rob ceste. Razlog za njegovo izpustitev naj bi bilo to, da se je major Troha odločil odklanjati hrano. Prav zaradi gladovne stavke, ki je trajala tri dni, pa so ga tudi izpustili.

luni ::

Ha! Sem vam rekel! 8-O
Artificial Intelligentia

blue96 ::

whatason, pazi, ker te STA lahko toži, ker kršiš avtorske pravice..., in kopiraš novice...8-O8-O
.

HEKO ::

Se vidi, da je bil/je v vojski.....BRAVO !!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Thomas ::

Troha je klovn. Jest mu ne verjamem nič.

Ampak nekaj drugega sem mislu, kar je sprožil MULC. Se sme kopirati novice STA? Po moje, vsaj kdor ima davčno številko za nasesljivo sme!

Po moje. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatson ::

Mulc & Thomas...
saj je zgoraj link... sem ga malo popravil.. besedilo je v forumu...

pa ... who gives a ph00k about it:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Vuco ::

Waw kr najdl so ga, to ze mal vlece na misterijo, prow zanimiwo bo poslusat na porocilih kaj se je zgodilo :D

No zdj sms e njegovo sliko vidu, heh res je k en robinson lol ... sam to ni smesn :\

blue96 ::

ja, troha jih je svetovno zakon nategnu, v resnci je pa malo uzival in to...
.

Vuco ::

MULC: heh, a tvoja teorija je taka, nekam na leps je pobegnu, po dolocenem cajtu se navelicu uzivanja, in da bi zgodba o ugrabitvi izgledala resnicna se je malo pretepel in odpovedal hrani ... am I right ?:D

Thomas ::

whatson,

Ne smeš kopirat - niti z navedbo vira, ako ne pridobiš pismenega soglasja.

Ampak od državnih organov pa lahko. STA to je. IMO.

:)

Fantom ::

Ljudje, v Sloveniji se kuhajo čudne mineštre. Po moje ne bomo nikoli zvedeli resnice o Ladislavovi ugrabitvi.

tejo ::

Slika pove vse!

cekr ::

Ne, ne bomo zvedeli, ker ugrabitve sploh ni bilo. V času t.i. ugrabitve so tipa vedeli nejmanj deset krat. Troha se je sam skril zaradi dolgov, ki jih je naredil v preteklosti. Sedaj pa se prikazuje kot žrtev. V mokrem vremenu so ga našli popolnoma suhega v gozdu, če to ni čudež. Tip se je sam zvezal oz. mu je nekdo pomagal, sadaj se pa dela reveža. Nekaj vezic so celo našli na cesti. Če bi ga kdo ugrabil, ga sigurno ne bi vezal na cesti ampak že prej. Poleg vsega pa si je pustiti brado in dolge lase. Tip je za v umo-bolnico.

SkIDiver ::

cekr ti nimaš pojam. Če je Troha izjavo da so ga na kraj kjer so ga najdli prpelal z vozilom je normalno, da je suh. Aja pa kje ti veš da je bil suh. Tega nism jz nikjer zasledu?

Misak ::

Huh..mislim da sem eden od redkih, ki je prvi vidu fotke od Trohe (namreč fotograf od večera -ki je naša redna stranka-) je prnesu film z njegovimi fotkami...jest sem pa glih takrat delu za mašino...
Uglavnem sam to sem hotu povedat :D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Tomi ::

Pri Trohi je kar nekaj nelogičnih zadev, med drugim je dejstvo, kdaj se je pojavil, zelo pomenljivo.
Verjetno res ne bomo nikoli izvedeli, kaj je počel, in zakaj ga ni bilo. Verjetno preveč ve, pa se boji Janše:\
metrodusa.blogspot.com

poweroff ::

Nekaj čudnih zadev je v njegovi izpovedi. Mogoče je pa odzadaj spet kaka medijska potegavščina? :D

Samo če bo pa kriminalistom povedal lažno zgodbo je pa druga pesem. To je pa lahko kaznivo.

Se mi pa čedalje bolj dozdeva da Troha malce rabi javno pozornost... ali pa vsaj uživa v tem.

gkovac ::

po moje se je tipo vse spomnil in naredu sam... ja kdo hudica pa mu bo kj hotu??!!!!!!>:D

ce je res to izvedu sam je pa car, da ma tolk samokontrole da ni nic/malo jedu cele dneve...

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Thomas ::

LOL!

Še dobro pa je, da se mu ni kaj zgodilo med njegovo "ugrabitvijo". Potem bi Janša moral poslušat celo kariero kako ga je "ukokal"!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

blue96 ::

a se vam ne zdi da je bla ugrabitev malo zaigrana.???
.

Thomas ::

IMO zaigrana. Ni dobil tistih milijonov mark, kolikor jih je hotel, da bi "povedal" kaj ve MORIS-u in MORS-u in bombi pod Jelinčičevim avtomobilom ...

Blefira in igra klovna.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OrlyTM ::

Tudi jaz sem skeptičen okrog tega možakarja. Med enimi poročili sem ujel še eno cvetko. Med pregledom v bolnišnici so ugotovili, da ima "žrtev večmesečne ugrabitve" lepo negovane (postrižene !!) nohte na nogah. Saj, banalen podatek pa vseeno, kdo bi si kot trpeči ugrabljenec, vzel še voljo in čas za manikuro nog ?!?

blah...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Koci ::

Nagradno vprašanje: Kdo je ugrabil Troho?
a) Marsovci
b) Ku Klux Klan
c) Gibanje za zavest Krišne
d) njegova lastna domišljija
Panta rei!!

luni ::

Bender
Artificial Intelligentia

JurijTurnsek ::

Ste ga vidli dons na POP TV na 24ur...je bil tak redkobesedn, ko da ne zna rečt 2+2=4... Ma je bil smotan...:D
http://www.slatnaskejta.com

Thomas ::

Poznam nekaj (sicer pametnih) ljudi, ki so bili pripravljeni verjeti, da ga je odstranila SDS - oziroma njena "tajna služba" - ker je pač nekaj obtoževal Janšo, preden so ga "ugrabili".

Prav lahko pa bi obtoževal tudi Kučana česa - neposredno pred svojo "ugrabitvijo". Potem bi drugi (sicer pametni) ljudje prisegali, da ga je fentala UDBA.

Ne vem, a je tole za smejat a za jokat.

Nad Troho je pa vsekakor treba prej jokat - kot se mu smejat.

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

IR Babun ::

Ma jest mu tut nč ne verjamem, da so ga kr eni brez razloga (vsaj on ga ne ve) ugrabili po pa kr spustili. Pa parkat so ga vmes vidl, recmu na morju pr Ribiču, folk obvesti policijo, ta pa nč.

To je vse ZELO čudn.
SCREW THE GOVERNMENT

ns-miha ::

mislim da ga je ugrabila horda podivjanih kozakov, da bi jim povedal kdo je zaklal njihovo ovco. Ali je bil to Jelincic, ali Kucko. Da mu ni slucajno Pahor nohte strigu.
Ma dejte folk. Tip je lepo vzel pred 5 mesci razn pa je sel rostiljat k Savi. Pol je pa pozabil kje je bil, ga je pa kak tip najdu, ka je mislu de je kak zarašen musliman. Aja Robinson Crusoe pa mislem de ni, ka je preveč pregnan. V vojski je bil namreč izurjen za diverzanske napade in preživetje v gozdu. Tako da je edina možnost de je roštiljal pr Sav. :D

MTB ::

Ta Troha je mal psiho. Vsaj tako je včeraj deloval na 24 ur. In potem še pravi, da nima nobenih posledic.
Po moje želi popljuvati Janšo. Sicer po eni strani ne obtožuje nikogar, po drugi pa govori o tem, da so se njegovi ugrabitelji pogovarjali o bombi pod Jelinkovim avtom, o razsulu v vojski, o specialni (nekdanji)brigadi Moris in podobno.
Vsakdo kdor ima kaj pojma o politiki, bo takoj sumil Janšo. Zakaj? Bivši poveljnik bivšega Morisa je bil Krkovič, član SDS-a, nekdanji tajnik. Kdo opozarja na razsulo vojske? SDS. Koga je obtoževal Troha pred izginotjem? SDS, Moris ....
To je vse zaigrano. Kot je zaigrana njegova zmedenost na TV-ju. Ne vem zakaj se ni postrigel, če se je že obril. Vojak, kot je bil on, vedno urejen, bi že verjetno našel pol urice časa za frizerja. Tako pa želi delovati čimbolj teatralno. Žalostno.

RS

Medved ::

TROHA je jack ni kaj, produkt naše družbe (slovenci smo idioti, zato mamo tud tako vlado) - pravjo: kakšen narod, takšna vlada>:D;((
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Shadowman-x ::

Mulder in Scully sta že rezervirala letalsko karto za Brnik.

jeb ::

folk, tut jest sm bil najprej skepticen glede "izginotja" Trohe...
Vendar, dokler je tipcek pred parlamentom igral kitaro, je blo vse OK in ga ni nihce pogledal.
Ko je pa rekel, da bo povedal vse, kar ve, je zelo hitro poniknil.
Tezko je reci, kaj se je dejansko zgodilo, vendar:
ce bi ga "ugrabitelji" ubili, bi bilo za dolocene osebe v SLO politiki zelo nevarno. Torej - ste ze kdaj morda slisali za PRANJE MOZGANOV?
To ni samo izraz iz filmov in vohunskih knjig. Tehnike pranja mozganov cloveka pripravijo do tega, da pocne in govori vsemogoce, oz. da ni sposoben povedat NICESAR.
Ne govorite o "klovnovstvu", dokler ne pomislite na razlicne moznosti.

Thomas ::

Jeb!

Nimam tolk opranih možganov, da bi sledil tvoji logiki sklepanja ...

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jeb ::

operi si jih, morda bo pomagalo

Thomas ::

Heh - pol bom pa kukr tisti, ki Trohi (še zmerej) nasedajo! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Migranti domnevno ugrabili 79-letnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10612513 (10623) jype
»

Peko kooperativa z.o.o.

Oddelek: Loža
287015 (5418) Looooooka
»

Janša in Zidar naj bi se dogovarjala (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6715776 (13990) Calligula
»

Bohinj, Bled, tam okoli.....a je kakšen žur tam, kaj zanimivega

Oddelek: Loža
103135 (2858) Phil
»

Major TROHA ?

Oddelek: Loža
271736 (1375) NiggerBob

Več podobnih tem