» »

Bohinj, Bled, tam okoli.....a je kakšen žur tam, kaj zanimivega

Bohinj, Bled, tam okoli.....a je kakšen žur tam, kaj zanimivega

stromar ::

Nekje sredi tega tedna grem s starši tja gor, potem nekje konc naslednjega tedna pa s frendi na morje. No v glavnem na gorenjskem še nisem bil, zato me zanima, če je tam gor kaj zanimivga za si ogledat, kakšen žur, koncert ipd, da mi ne bo preveč dolgčas. Nekje za čas od 6. do 13 Julija. Hvala za info.

Lp, Primož
  • spremenil: stromar ()

grabber ::

Na Bledu in v Bohinju je z zabavo bolj slabo. Poleti, ko so počitnice je največ dogajanja v "kafičih" ali pa kje ob jezeru, če je slučajno kakšen žur. V Bohinju je en plac za zabave Pod skalco ampak dvomim, da se ta teden kaj dogaja. Drugače pa se ti mogoče splača zapeljat do Bleda kjer je možnosti zabave malo več ( Troha bar, Rock bar,...).

Drugače pa napiši kakšne zabave so ti všeč pa ti povem kje boš našel kaj zase.:D

G[e]c ::

LAN partyiji >:D

Sydk ::

stromar: na bledu in v bohinju bos našel samo čist zrak, prelepo naravo in cel kup penzjonerskih turistov:))

root987 ::

... s katerimi lahko še vedno igraš karte! [:D]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Ciho ::

Če boš že na Bledu se mogože zategni do Radovljice, Grajski Pub, Lesce Svinjak, na Bledu se pa največ u Trohi dogaja, je kar zabavno, pa zdele je dost turistk :P :P .
Če se ne motim je ta vikend Blejska noč, a kdo kaj ve?

OrlyTM ::

bl slabo z zabavo v Bohinju in na Bledu ... v Ribcevem lazu sicer je "klub" Gad ki deluje vsaki vikend in tut zabavno zna bit, ce prides z dobro druzbo, to je pa vse ... bled neki podobnega, par lokalov komercialne narave in to je to ... v lescah razen svinjaka in singsinga bolj tema ... kaj pa vem ... v bohinju je car drugje ... it ob jezero z dobro druzbo, muziko in zabava je zagotovljena :) ...

ce zelis prid na obisk :) send PM :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andper ::

Ciho: Blejska noč je v soboto, 17. julija.

Sicer pa sta po mojem okusu le Troha in Apropo.

stromar ::

Danes sem prišel predčasno domov. Naj povem, da ni bilo kaj preveč zaimivo:D , prvi dan sem šel malo okoli in videl, da ni nič, naslednji sem zvečer raje gledal televizjo

Loki ::

Zadnjih par tednov je dobro vzdusje v diskoteki Gad ob boh. jezeru.
drugace pa se grajski pub in en klub (Marilyn Monroe se mi zdi) v hotelu Bled Ribno ima potencial (sedaj, ko so turisti; ceprav po drugi strani... zakaj bi kdo, ki prebiva na bledu, zelel biti v ribnem?)

Troha se pa okoli 1:00 - 2:00 ponavadi prenapolni s tipi in dobimo gay-party.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Phil ::

Troha se pa okoli 1:00 - 2:00 ponavadi prenapolni s tipi in dobimo gay-party.
Pa ne le Troha. To se po celi gorenjski dogaja. Po 00:00 razmerje moški:ženske počasi začne drseti proti caa 3,5:1 :|. Žal. V LJ to ni tako izrazito.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Turizem za rajo ali prestižne goste ali oboje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13615818 (12907) Utk
»

kam? Ljubljana ali Bled? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558565 (6730) trancer01
»

Izlet

Oddelek: Loža
213412 (1792) ToniT
»

A grete to leto na morje?

Oddelek: Loža
362009 (1340) tx-z
»

Kako Bohinjci privabljajo turiste (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524742 (3488) darh

Več podobnih tem