» »

Seznam drzav za leto 1986

Seznam drzav za leto 1986

d0rK ::

Hay,

kot strasten filatelist se ze nekaj casa ubadam z zbiranjem celotnih setov vseh drzav na svetu za leto 1986. Sedaj imam ze ene 60 drzav, ne vem pa koliko mi jih se manjka. Tko da bi prosu ce kdo slucajno ve, kje bi lahko dobil seznam VSEH drzav, ki so obstajale v letu 1986.

Guglu sm neki, ampak ne najdm nic. Kakrsne koli pomoci bi bil zelo hvalezen.

Najlepsa hvala,

d0rK

d0rK ::

Mah na netu ni nic ... Ampak cist nc, tko da grem jutr po knjiznicah skakat. Bleh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

M-man ::

Na Cobissu poglej če je bil v tistem letu kakšen nov atlas izdan ali kaj podobnega.
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

d0rK ::

Sm ze ;).Ze imam vse podatke, tko da grem jutr sam se u knjiznico. Pa se prirocno bliz bom biu zjutri. Supr.

MadMicka ::

http://www.un.org/Overview/growth.htm#80

tuki maš katere države so bile članice ZN, nekje je tudi gotovo zapisanih tistih par, ki to niso bile..

d0rK ::

Hvala MadMicka ..... Ampak tale filatelija je zarukana .... Se posebi moja naloga.

Da zberem letne komplete vseh drzav na svetu za leto 1986. Evropa je izi....Amperika tudi.Rusija itaq. Ampak ko gres enkrat iskat znamke za Laos al pa Zimbabwe...Takrt se ti pa fajn ustav.Potem pa vids da mas se sete kot so naprimer: Falkland Islands Dependencies .... Kje noj pol najdm use znamke k so ble izdane. Celo sranje. Listov pa tut ne delajo za vse drzave ampak jih mors ene 40-50 kr sam narest. Jeba.

Kar se pa tice drzav, sem pa v Mestni knjiznici nasel Ilutrirani atlas sveta iz leta 1986, in sem prekopiral ven listo takratnih drzav...

Ziga Dolhar ::

Se ti malo sam[emu] sebi smiliš?
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriško pravosodno ministrstvo še vedno želi dostop do podatkov v tujini

Oddelek: Novice / Tožbe
63979 (2868) Blisk

Zakaj so največkrat muslimani teroristi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9513921 (8891) ahac
»

Chernobyl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5211206 (9246) Matev
»

Od kod športni avto, jahta, vila? Predložite dokaz!

Oddelek: Loža
252897 (2012) amigo_no1
»

Kuba dobiva širokopasovni dostop do interneta

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3816754 (14604) nekikr

Več podobnih tem