» »

19 " monitor ?

19 " monitor ?

tropinovec ::

ljudje!

odločam se za nakup 19 " monitorja in bi potreboval kakšen pameten nasvet...:\

Kekec ::

Mal pobrskaj po starih topicih pa bos videl to je bilo ze 100 krat napisano, ali pa si kupi ta zadnji monitor, kjer so testi!

SI_J ::

V reviji monitor imaš test monitorjev.
Sam prisegam na trinitronce. Imam Iiyamo vision masterja in ga ne zamenjam niti za 2 kili banan.:)

asPeteR ::

Kaj menite o LG flatronu 19' sam ga nameravam kupiti in NI opisan v monutorju!!>:D (Pa sam zarad tega sem ga dans kupil) Grrr,....:D

sleby ::

asPeter .. moj fotr ma 19" LG-ja .. 915FT+ in je slika super .. pa se poceni je.

Phil ::

Jst ti priporočam LG studioworks 995E 19" k ma res dobro razmerje med cono/kakovostjo. Pa tut slika je dovolj ostra in kontrastna v vseh resolucijah le v 1600*1200 je malo bolj bleda.

sleby ::

995 je slab ker je žoga.

OrlyTM ::

995E od LGja, je eden najboljših monitorjev, ki jih lahko dobiš za ta denar.

Fantje, 19" monitor, ki z lahkoto prikaže lepo sliko 1280x1024@90hz, zadeva vendar stane 86.275,00 SIT !

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

tropinovec ::

ljudje!

danes sem kupil v Mariboru (BIG BANG),
19 " monitor COMPAQ MV 920 (z vgrajenim mikrofonom ter kompletom zvočnikov!) za borih 74.000 sit - zadnji komad...
dobili so jih 5 komadov in jih akcijsko razprodali:D

menim, da je bil to dober nakup!:):\

sleby ::

Hehe .. tut v Lj majo isto akcijo .. sam ta monitor je isto "žoga" :)

tropinovec ::

hey, BEBI, jaz sem bolj laik na tem področju, pa bi prosil, da mi razložiš ta izraz "žoga" malce bolj strokovno ...:D:\:|

Simko ::

z žogo misli, da nima flat ekrana(torej ravnega), ampak ne sekiraj se :c) To je le varka...moraš kupiti raven monitor..mah ja.....

asPeteR ::

Tale LG 995E NI taka "žoga", je kar flat! Zdele mam LG 775FT (flat) pol pa rabm še enga 19' pa si ogledujem LG 995E pa sploh ni tko bad, kva mislite? Frekvenčno je dost sposoben,...

Simko ::

LG 995E...ni mi jasno kako to ,da ne dobiš občutka kot da je žoga. Ker ta monitor ima še ohišje tako noter zvito.
No sam sem izbiral med 19" LG flat(tisti dokaj nov model, ne vem več oznake na pamet) in tem 995E monitorjem. In izbral sem slednjega. Zakaj? Je zelo dober monitor glede na svojo ceno in če ti ni do hvaljenja pred drugimi kakšen dober flat monitor imaš, ga le vzami.
Za razliko v ceni, si pa lahko še kaj drugega kupiš...

tropinovec ::

evo vam test ŽOGA studioworks LG99E5:žogatest:D8-O


najboljši monitor v LOWCOST kategoriji!!!8-)

asPeteR ::

tropinovec: točno tako, tale LG seka, ta teden letim v štačuno,...:D

branko_bm ::

ce noces zoge, kupi iiyamo master vision pro 450 (451)

Medved ::

jz mam NOKIA Multigraph 446Xpro - 19'', odličen monitor, ne boš razočaran:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

yjj ::

Spet smo tam kurbe. :Jaz imam Nokijo, jaz Sonyja, jaz še večje bedarije. Seveda so vsi super-dobri če si imel prej staro škatlo. Če pa hočeš največ za svoj denar poslušaj pametne izjave. Nihče se še ni pritoževal nad IIyamo VM 450 pro (danes pod imenom 451pro (od starega se loči po zvočnikih in USBju)), ki je sploh najboljši 19 monitor. Marsikdo pa nima 160k sit. Tisti se imislite slabšega a prav tako za svojo ceno odličnega Hansola.

Smo se razumeli: IIyamini Diamondtronci in cenejši Hansoli

zlickon ::

995E


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ker 19" monitor kupt?

Oddelek: Kaj kupiti
382043 (1494) Trdi
»

Monitor LG 19"

Oddelek: Kaj kupiti
161338 (1184) R0K
»

raven zaslon?

Oddelek: Zvok in slika
331554 (1163) Simko
»

17" vs. 19"

Oddelek: Kaj kupiti
211903 (1663) andrej
»

Kateri monitor je bolj vreden nakupa?

Oddelek: Zvok in slika
121658 (1384) Phil

Več podobnih tem