» »

UltraISO dodajanje podanpisov v bin file in cue

UltraISO dodajanje podanpisov v bin file in cue

pitagora ::

A mi lahko nekdo pove kako dodam podapise v tem programu v bin datoteko.
sem ze probal z add pa ne gre noce mi jih potem ko zazenem film prebrati sem cd zapravil
Help
pitagora
lp pitagora

sparx ::

Tega programa sicer ne poznam. Še vedno pa lahko *.bin datoteko "izvoziš" na disk (recimo z Dameon Tools) dodaš podnapise in potem vse skupaj posnameš.

pitagora ::

ja hvala ti sem ze prej pogruntal samo sedaj me jezi ker sem kupil v paketu 99 minutne cd-je in je na njih prostora samo 736MB moralo bi biti preko 830 MB
kaj narediti?
lp pitagora

Jeebs ::

Vključi overburn funkcijo v programu za peko CD ploščkov.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

pitagora ::

Zakaj mi je speklo .bin file velikosti 820Mb na cd ki je velik 730 MB, ko pa hocem se dodati podnapise se pravi ko file MPEG oziroma Avseq.avi extraciram in je potem velik 814MB mi pa noce, ista velikost CD-ja.
lp
pitagora
lp pitagora

Jeebs ::

CD-jev velikih 730Mb ni.:D Kupi 99-minutne CD-je (mislim da je to 830Mb), jih zapeci z vklopljeno overburn funkcijo pa bo vse delalo kot mora.:) Pa BTW, upam, da ti je jasno, da so .bin in .cue datoteke SLIKE CD-jev in jih moraš peči z ukazom ''burn image'' oziroma z ustreznim programom (WinISO...) skopirat na disk in potem dodajat datoteke in spečt CD.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

SasoS ::

Zato ker bin/cue snema v mode2 načinu (2352 bytov na sektor), velikost cd-ja je pa zračunana za mode-1 (2048 bytov na sektor). Zatorej bo šlo na 700MB CD 700MB podatkov v mode1 in 806MB podatkov v mode2. S tem ko si file ekstrahiral jih hočeš nazaj posneti v mode1. Druga težava...kam sploh hočeš dodati podnapise?? Sodeč po tvojem opisu imaš to s/vcd. Nobena komponenta ali program ti *.srt ali *.sub igral iz s/vcd-ja. Tretja težava, vsi cedeji > 700MB imajo zaradi združljivosti za nazaj napisano da so veliki samo 700MB.

Jeebs ::

To je pa tud res, če boš hotu podnapise ruknit na VCD oziroma SVCD boš moral najprej pretvorit v .AVI (obstaja ena finta z DivX, mal poišči po forumu), potem pa z ''Avi Subtitler'' programom gor ''nalimat'' podnapise (posnamejo se direktno na film in ne kot dodatna datoteka), ter potem znova narest VCD oziroma SVCD. Lahko pa boš seveda pustil tudi v .avi formatu, kot ti pač najbolj paše. Ali pa samo pretvoriš v .AVI, pa zraven dodaš še datoteko z podnapisi. Pri tem moraš paziti, v katerem formatu so podnapisi (.SUB, .TXT...), ker kot opažam, nekateri DVD predvajalniki ne prebavijo vsega. Po domače povedano, stvar ni tako enostavna, pa tudi precej cajta vzame.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

pitagora ::

za podnapise ni panike sem dodal tudi tako k prejsnjemu filmu in mi jih bere.
ampak tega mi pa noce speci pa da se ....
se enkrat cd 99 minutn film velikosti 814MB in podnapisi dodani k compilaciji 56Kb. aja v iso formatu
mode 2.
lp
pitagora
lp pitagora



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311914 (1332) fahrenGONE
»

Snemanje filmov z Bin datoteko

Oddelek: Zvok in slika
351591 (1339) danielka84
»

AVI 2 VCD

Oddelek: Zvok in slika
132026 (1817) marS
»

800mb/90min cdji...kje,kako,zakaj???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141435 (1111) krucymucy
»

OVerburn

Oddelek: Strojna oprema
121469 (1133) piek

Več podobnih tem