» »

Rage Pro Bolsi Kot Rage 128 pri predvajanju Divx-ov ?

Rage Pro Bolsi Kot Rage 128 pri predvajanju Divx-ov ?

Boky ::

Vceraj sem zamenjal Xpert & Work 8 Mb pci (rage pro) z Expert 2000 16 Mb Agp. Presenecen sem ugotovil, da ta zadevica spila Divx-e slabse kot stari Rage pro. Isti film mi je rage pro spilal z polnimi 25 slikami na sekundo in pri tem pustil se kak procen procesora fraj, docim rage 128 je isti film sfolgal komaj z slabimi 18-timi slikami na sekundo. A ma gdo kako idejo v cem je fora ??? DVD pa mi recimo spila brez problema in dosti bolse kot Rage pro. (ati DVD player porabi kakih 40 - 50% procesora).
Ce se ne bo dalo nic resit bo rage 128 letel ven in bom pustil noter Rage pro. Na zalost sem zaradi ati-.jevega tv tunera vezna na ati-jevo kartico.

LP

BB:(

Mate ::

Hmm.. mogoce driverji?

Boky ::

Nebi rekel. Sprobal sem par razlicnih, pa nic. Ko ga dobim nazaj, bom probal z spremebo hardvare acceleration-a v windows media playeru. Opazil sem namrec, da divx-i na Rage pro-ju porabijo najman procesora ce je Hardvare acceleration nastavlejn na eno crtico bolj v desno, kot je none. Na mojem K6 3 400 je poraba proceosra za cca 20 % nizja kot ce imam hardvare acceleration na full.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ker, kako zakaj?

Oddelek: Sedem umetnosti
311758 (1341) perci
»

Ati ISA tv tuner in win 2000

Oddelek: Zvok in slika
161282 (1060) Uporabnik
»

rage pro in overlayi

Oddelek: Zvok in slika
5913 (823) matevzm
»

DIVX Filmi

Oddelek: Zvok in slika
272011 (1530) Nemelk
»

Predvajanje DivX-ov na slabsin masinah

Oddelek: Zvok in slika
51578 (1409) Alec999

Več podobnih tem