» »

V-i-p vs. Iskanje

V-i-p vs. Iskanje

Primoz ::

Premaknjeno, da ne bo svinjalo pritožb.
There can be no real freedom without the freedom to fail.
  • zaklenil: Primoz ()

V-i-p ::

Hvala lepa Slo-Techu za tako krasno funkcijo iskanje. Zdajle, ko sem nujno, resnično nujno in krvavo potreboval search, spet ne dela ;(( ;(( ;((. In ker je stvar tako nujna, da zjutraj rabim odločitev, bom cel šiht prečepel na guglu (hvala bogu da vsaj ta nikoli ne zataji, čeprav je bedno, težko in veliko daljše iskanje s tem...)

P.s.: registriran najbrž sem, opozorila o nedelovanju pa tudi ne vidim. Forum je zakladnica znanja, nasvetov in idej in iskanje je takorekoč srce foruma, pa tukaj najslabše dela |O. Mah, brez veze vse skupaj, res sem jezen ker mi je tole nekaj načrtov podrlo, pa sem malo pisal... itak za brez veze :]
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Primoz ::

Iskanje dela ... ?!?:D Ne vem kaj sanjaš.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Primož, ne me imet za norca no, tako v službi kot doma, sem prijavljen pa mi pri iskanju ves čaš meče ven tisto, da neregistrirani uporabniki... :] Probal ravnokar, 3x...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Sergio ::

Meni dela...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

bradek ::

I meni. Mogoce je pa ST ratal tok kompleksen da se je ze kak AI razvil kje zadi v forumu, pa pogruntal da ga ne maras najbolj.... :)

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Tilen ::

Tudi meni. FF 1.0.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

V službi:

OS Windows 2000pro, testirano na IE in Mozilli, iskanje NE DELA.

Doma:

OS Windows 2000pro, testirano na IE in Operi, iskanje NE DELA.


Potem pa jaz ne vem več kaj bi bilo...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Tody ::

Vip ma pa spyware :D Men tud dela XP FF 1.0 :D

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Ne me delat živčnega no ;) Ker toliko kot jaz skrbim za sistem, po mojem malo kdo :] Ampak ok, smo malo preverili. NOD32 ne najde nič, Ad-Aware tudi ne, HijackThis je čist, SpyBot se pa tudi ne pritožuje. Res se mi ne sanja, zakaj _ravno_ meni iskanje ne dela... Sicer pa močno dvomim, da bi spy bil kriv za tole ;) Ker jaz lahko pridem do funkcije iskanje, vpišem iskano besedo, kliknem išči in potem mi vrže ven tole:

rezultati iskanja
Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot so na primer objavljanje novic, komentiranje novic ali pisanje v forum. Če želite sodelovati tudi pri tem, se prosimo prijavite v našo bazo: Nov član. Prav tako pa so lahko nekateri deli strani namenjeni samo določenim uporabnikom in so zato nedostopni ostalim. S prijavo na našo stran nemudoma dobite dostop do svežih novic, zanimivih tem v forumu in vseh naprednih skript, kjer si lahko povsem po lastni izbiri nastavite izgled strani ter uporabljate različne filtre.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

bradek ::

Dej probi mal history pobrisat no, pa cache.

Mogoce te pa "nekdo" nacrtno diskreditira? :D :D

:\

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Tudi probal, pa je isto, neregistrirani, itd... Sicer bi blo pa malo čudno, da na šihtu na dveh pcjih in pri meni doma ne bi delalo. 4 pcji pa menda nimajo virusov, napak in spya, a ne?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

flipflop ::

Meni tudi dela.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

bradek ::

Ce je user isti... >:D

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

In če midva isto misliva... >:D ;) :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

boštjan ::

V-i-p,a ti dela zdaj.kolko vidim,maš 2000pro,mogoče je cajt,da zamenjaš OS.če te nostalgija muči,si ga lahko nastaviš,kot da si še vedno v 2000pro;)
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Dr_M ::

hja...ko bi se tolk dobr delal, bi blo fino :)

drugac pa iskanje dela ja..

[Windows 2000 Professional, Service Pack 4 (5.0 - 2195)] CPU: [1-Intel Pentium, 250MHz, 0KB (19% Load)]. RAM [Usage: 156/256MB (60.94%)]
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Slo-Tech vodstvo, za vas imam samo eno besedo, pravzaprav so štiri:

DA VAS NI SRAM!!!!!!

Več kot en teden opažam da mi iskanje ne dela, enkrat sem ga celo krvavo potreboval, pa sem pač tarnal in mislil da pač ne dela. Pa vidim da drugim dela. Ok, meni nič jasno, potem pa mi bradekov post malo višje da misliti in danes registriram nov nick po imenu TestniV-i-p (lahko dam skrinšote). Kaj ugotovim? Na vseh treh službenih mašinah in moji domači iskanje iz tega novega nicka DELA BP. Kakor se spet prijavim z svojim starim imenom, na vseh treh službenih mašinah in domači mašini iskanje več NE DELA.

NOV NICK, ISKANJE DELA BP:


STARI NICK, ISKANJE NE DELA:



Kdo me zdaj jebe v glavo? ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

bradek ::

Mogoce se je pa tista o posebni listi, zacela uresnicevat, pa je ocitno mal bugasta? :)

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

root987 ::

Zarota proti V-i-pu. :>
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Primoz ::

Hmmm ... podvojen account. Hvala za opozorilo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Pa kaj se ti norca delaš ali kako, Primož? Se ne bi raje osredotočil na moje vprašanje glede problema ki ga imam, kot pa da spreminjaš temo? Ali pa na Slo-Techu nimate jajc priznati, da sem vam stopil na žulj s tem searchom in me zato jebete? Daj, bodi fer in si javno nalijva čistega vina...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Ziga Dolhar ::

Sem se prijavil z Vipovim računom in da, iskanje mu ne dela. (Odjava & Prijava z mojim -- in padem direkt na rezultate prej neuspešnega iskanja.)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Tilen ::

Zdaj bo sele popenil. Kako si upas? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Da ne bo pomote, Žigu dost zaupam, sem mu sam dal dostop...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

boštjan ::

ja kaj naj ti rečem,uporabljaj novi nick,ko boš search funkcijo rabo (joke)
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Dzonson ::

al si pa zlinkaj search iz novega nicka na stari nick >:D

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

BigWhale ::

VIP a cookije in cache si ze pobrisal? Predvsem tisto prvo.. In izbral opcijo onemogoci samodejno prijavo med nastavitvami?

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

BW, sem, ampak ni fora v tem. Iz novega nicka dela, iz tega ne dela. Novi nick dela na vseh mašinah, ta na nobeni. Prav tako se je žiga prijavil iz svoje mašine z mojim nickom in tudi ne dela. Torej je meni iskanje blokirano iz strani s-tja. Saj je vredu fantje, čeprav si nikdar ne bi mislil, da se boste na slo-techu, meni najboljši spletni strani (čeprav kdaj kaj popljuvam) spustili tako nizko, se bom ponižal jaz. Lahko lepo prosim dobim iskanje nazaj, res mi veliko pomeni...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

OwcA ::

@V-i-p: ravno kar sem po svoji neumnosti ugotovil, da dobiš to sporočilo, če neveljavno izpolniš obrazec, naprimer v polje za datum vneseš niz črk. Si prepričan, da je topogledno vse kot mora biti?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Owca, hvala na skrbi, ampak aha, isto do pike naredim pri "drugem" nicku in isto pri tem. Seveda pri mojem nicku ne dela, pri drugem pa. Saj tu ni kaj, je 100% da mi je blokirano iskanje iz strani šefov. Logiš, največji gobec sem imel, zakaj da ni iskanja, ter da tako velika in obsežna stran brez iskanja ne more bit in pika. Pa sem dobil to svoje lajanje po "pički" nazaj :P Saj je kul, je pa to zame velik odraz neprofesionalizma na slo-techu. Ne boš verjel, čeprav s tem lajanjem nisem naredil ne vem kake "škode" sem se primožu v privat sporočilu opravičil in mu povedal da glede s-tja nikdar več ne zinem ne dobre in ne slabe besede. Še toliko ni bil, da bi odogvoril, dasiravno je sporočilo prebral... Toliko o tem. Ne bom pa več prosil za tisti search, še marsikaj drugega bo treba požret, pa bom tud ta search...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

root987 ::

Ne vem no, ampak nekako se mi zdi da se primožu res ne da ubadat še z razvojem block search funkcije za določene uporabnike. IMHO
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

root987, tudi jaz dolgo nisem verjel, da je primož lahko tako zahrbten, pač poznam ga drugačnega. Ampak, če pogledaš dejstva, je 100% da mi je iskanje blokirano in ne da je pri meni problem. Dejstva:

- res je, da sem pljuval po funkciji iskanje in da sem ravno jaz imel dolg gobec kar se tega tiče
- res je, da mi iz treh službenih mašin in domače mašine iskanje ne dela, ko sem prijavljen kot V-i-p
- res je, da mi iz treh službenih mašin in domače mašine iskanje dela bp, ko sem prijavljen kot "rezervni" V-i-p
- primož je moje zasebno sporočilo prebral in niti toliko ni, da bi dal odgovor
- če bi to bil "problem" in ne blokada, se ti ne zdi, da bi primož kaj vprašal, probal pomagat, itd... kar je vedno storil, ko komu na s-t kaj ne dela. Glede mojega "problema" niti pisnil ni.
- torej?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

BigWhale ::

Daj mi username/password, da se jaz probam.... *inno* ;>

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

V-i-p ::

Če ne verjameš ne meni, ne žigu potem pa izvoliš BW, read PM...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()

Primoz ::

No dajmo s to temo nadaljevat kje drugje (in pustite temo pritožbe za pritožbe, ne pa za razglabljanje o poštenosti samodejnih izklopov zlorabljanih funkcij, ki bi drugače povzročile nedelovanje strežnika). V-i-p: Iskanje ti bo pričelo delovati ko se bo timeout iztekel (vsak nadaljni poskus iskanja ga poveča ... po eksponentni funkciji) in jaz nimam NOBENEGA namena, da bi pri vsej stvari ročno posredoval ... vse ima svoje mnenje ... iskanje 50 krat / sekundo skozi daljše časovno obdobje tudi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Primoz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2063868336 (70057) nuclear
»

iskalnik

Oddelek: Slo-Tech
342092 (1010) shotalick

V-i-p VS iskanje #2

Oddelek: Slo-Tech
391862 (934) Primoz
»

Slo-Tech med priljubljenimi ampak čudna ikona?

Oddelek: Slo-Tech
7990 (803) sverde21
»

Novo Slo-Tech ozadje za namizje :)

Oddelek: Slo-Tech
353718 (2522) CaqKa

Več podobnih tem