» »

Računalniška miza

Računalniška miza

Elemen_T ::

Naredil sem si podest, kjer imam precej malo prostora za (računalniško) mizo...

Dolžina: 1.5m - 1.7m
Širina: 1.6m

Razmišljam, kakšno mizo bi kupil, da bi ta prostor čim bolj racionalno uporabil, pa sem pomislil, da bomo tukaj na slo-techu zihr kej pametnega dobil!
Je pa stvar taka, da potrebujem res čimveč prostora - ne samo za ekran in cestaturo, pač pe še za kakšen list ali dva - pa prostor za odlagat (ne)pomembne reči.

Tole je moja ideja:


Večji problem tule bi bil, kje bi jest tako mizo nabavil...(delat jo ne dam, ker nimam časa)
Razmišljal sem tudi o kotni, dvojni mizi, vendar nevem kam bi v tem primeru spravil mene - kaj šele stol...

Situacija (če si boste uspel lažje predstavljat) - je bolj improvizorično dodana, ker tole je zrisano v PS in le upam lahko da boste dojel, kako to izgleda :)


Predlogi in rešitve so res zaželjeni!
hvala!
  • spremenil: Elemen_T ()

Elemen_T ::

No tip? :(

darh ::

Če preživiš za kišto dosti časa je rač. miza največja napaka, saj do sedaj še nisem videl nobene take ki bi bila ok, vsaka se po najboljših močeh trudi da bi te tako ali drugače ovirala.

Če nimaš nevem kakih eksotičnih zadev, izdelava mize itak ne vzame več kot par dni, mogoče kak teden.
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

Hmnja...en teden...dvomim da samo toliko - če bi dal delat samo tisto osnovno reč, ki sem jo narisal že mogoče - ampak skupaj s predalnikom, kakšno poličko, pa morda vrtljivim stojalom za ekran - pa verjetno mnogo dlje... ali pač ne?

Keyser Soze ::

Eh, če bi bil malo iznajdljiv, bi zadevo zdizajniral in dal sestaven dele iz lesa narediti enemu mizarju. Kar ne bi trajalo dlje kot 2 dni. Potem pa bi zadevo preprosto sestavil skupaj. Konzole, noge, vodila, ipd... kar ti še manjka ma pa vsak Obi van, bauhaus, Merkur,.. ipd.

Ti iščeš specifično zadevo. In če hočeš mizo prilagojeno sobi jo daj narediti. Če pa hočeš sobo prilagajati mizi jo pa kupi.

darh ::

predalink lahko kupiš takega na koleščkih in ga potisneš pod mizo -- to ti dopušča veliko več dinamike kot neka zafiksirana škatla ki ti je v +50% časa samo napoto :)

Vrtljivo stojalo za ekran?? Zakaj nebi samo ekrana zasukal? Or am i missing something. Dobi se tudi "profi" stojala - roke za ekrane ipd.
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227196 (24685) root987
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50177020 (54216) Dead_Meat
»

Delovno spalna soba

Oddelek: Loža
405783 (4588) STASI
»

Pleksi ohisje st.1

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221181 (871) Freak

Več podobnih tem