» »

Večfunkcijska naprava?

Večfunkcijska naprava?

AceD ::

Odločam se za nakup ene večfunkcijske stvarce (tiskalnik, skener in kopirc v enem). Gledu sm podatke od Canona mp360 pa se mi zdi kar soliden za ceno do 45 kSIT.
Kakšni komentarji glede tega Canona? Al naj rajši pogledam za kakšnega HPja? Ali Epsona?
Hvala! :)

yekica ::

Toplo priporočam HP PSC 2410...
Zdaj ga dobiš za cca 80.000 z DDV... Printer, copier, scaner in fax v enem...
Uporabljam ga že 1 leto in sam prezadovoljen...

GregaS ::

ja jst mam Canona MP 390 - je drgac 66k, sam ga dobu prek vez -8-)

pa dela kul vse
sam probleme mam mal pr hitrosti zarad usb 2.0, ka ga nimam
al ne vem kva, mal dolg traja včasih da začne printat

Saladin ::

Potrebujem nov kombo tiskalnik in me zanima, kateri je trenutni best buy za 40-60k

Lahko je počasen, glasen, velik in težak.

Mora pa imeti ločene kartuše, majhno porabo, veliko zanesljivost in ekonomičnost, čitalnik za kartice ter nikakor ne sme biti puste bele barve.

Primarna uporaba je barvo printanje in skeniranje/fotokopiranje ter uporaba čitalnika kartic.
Kvaliteta tiska in skeniranja sta na prvem mestu.
Fax, LCD display in podobne funkcije niso obvezne.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

PICASSO ::

Jaz pa eno večfunkcijsko napravo za do 110k. Za firmo. Prosim če mi kdo pomaga. Mogoče bi tudi ločeno kupil ampak.. nevem eč dobim za 110 vse kar rabim? skener printer in fax
3kst4z3

Jacobo ::

Vodilni na evropskem trgu v tem razredu je Brother in če to zadostuje za referenco ti priporočam Laser MFC-7420. Ima vse kar naj bi firma potrebovala in predvsem poceni izpis. Cena se vrti okoli 95.000 sit. Obstaja tudi z mrežno kartico (če je potrebna - odvisno od števila uporabnikov). Ima vse: tiskalnik, kopirc, skener in fax.

Nebomgabiksa ::

Tole za brotherja se strinjam, ker imamo v firmi dve mašini in delata tik-tak. Nikoli nismo "izgubili" faksa (ima spomina za nekaj 100 strani). Mogoče je res, da ni najhitrejši pri tiskanju ali faksiranju ali... ampak, ko narediš črto pod vsemi skritimi dobrotami in tisto stranjo ali dvema manj na minuto - ni kaj razmišljat >:D

Tale MFC-7420 pa izgleda obetavno...

Saladin ::

Baje da je Canon Pixma serija naprav zelo dobra
Pixma MP750
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

itak37 ::

PICASSO: jest mam tega Samsung 4720F in sem kar zadovoljen. Tudi na testih so ga pohvalili. Ce te se kaj zanima, mi lahko ZS-jas...

mtosev ::

Jaz mam HP PSC 2175 All-in-One

Zelo zadovoljen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

a9753 ::

...kaj pa za doma - za okol 25.oooSIT

Jacobo ::

Predlagam Brother DCP-110C
• barvni tiskalnik• hitrost tiskanja ČB/B 20/15str. na min. • do 1.200 x 6.000 dpi • kapaciteta papirja: vhodni podajalnik 100 listov, izhodni 25 listov • barvni kopirni stroj: ločljivost 600x1.200dpi, kopije 2 v 1 in 4 v 1, povečava in pomanjašava 25%-400% po 1% korakih, do 99 kopij naenkrat• Barvni optični čitalnik: ločljivost 600x2.400dpi, (interpolirana 19.200x19.200dpi), barvna globina 36/24 • foto center

Ima ločene kartuše, zelo dobro resolucijo, kvalitetno obdelavo in kar je za doma tudi zelo pomembno - zavzame zelo malo prostora. Cena v Comtronu na polici cca 25.000 sit.

TOP ::

Tudi jaz kupujem večfunkcijski tiskalnik gledam model HP 1610 kaj menite in katerega mi vi svetujete HVALA.

Boky ::

Tema je že malce zamrla ampak vseeno. Kaj menite o HP 1510? Kako je z polnjenjem kartuš? A pri katerem od konkurentov z zamenjavo kartuše zamenjaš tudi glavo, ali je to samo pri HP-ju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

Jackal ::

Proti kvaliteti tiska s HPji res ni kaj za pripomnit. Druga zgodba pa je sama mehanika tiskalnika (vsaj pri venejših modelih) in driverji.

Teh kartuš načeloma sploh ni težko polnit. Na zgornji strani odstraniš nalepko, v kartušo skozi luknjo pod nalepko vbrizgaš določeno količino črnila. in veselo tiskaš dalje. Je pa dobro polnit še predenj je kartuša čisto prazna. Enako je za barvno, le da je tu na kartuši več lukenj v katere vbrizgaš ustrezne barve.

rimljan ::

sicer ni tema za reševanje problemov, pa vseeno kako rešit pri HP PSC 1510, da mi ne bi vsak dan tiskal preizkusne strani?

tnx
rimljan

twolf ::

Zivjo!
Ce bi prebral navodila, bi vedel, da moras potem ko natisne preizkusno stran, to poskenirati, da se izvede kalibracija.
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434285 (3356) Zheegec
»

katero multifunkcijsko (tiskalnik, scaner, kopirec) napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
133157 (2850) Tear_DR0P
»

Katera multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
304756 (4187) nodes
»

Tiskalnik ali vecfunkcijska naprava za 30-50k

Oddelek: Kaj kupiti
91718 (1587) MEDENA
»

Kateri tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
51443 (1325) Nebomgabiksa

Več podobnih tem