» »

Problem s pyware

Problem s pyware

rap3r ::

Na sliki se vidi, kako mi nek spyware nad in pod usako stranjo da neke linke, in zato mi tud stran windows update nedela...

Noben ad-ware remover ali antivirus mi nenajde nč, ima kdo idejo kako bi se to removal?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

dj_zupy ::

si proba Spybot ??

rap3r ::

Bom še to probu, sm pa opazu da se mi antivirus kr izklop k zaženem IE.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

dj_zupy ::

http://www.safer-networking.org/en/down...
to je stran da si dol potegnes pa posodobi ga !!
Kaki antivirus maš ??

dj_zupy ::

če maš slučajno kaki firewal gor inštaliran lahko tudi zabava da nemores posodobit no saj mene je zezal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_zupy ()

rap3r ::

Hudo spybot mi jih je še 50 najdu, ql! Upam da bo zdej delal...mi pa napiše da je bil en error med scaningom...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Tole:

Error during check!: Z-Demon (Ungültiger Datentyp für '') ()
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Ne še vedno imam isti problem...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

OnTheMic ::

Dol si potegni še Ad-Aware, je free (seveda le Personal Edition). Če s tem in s Spybot-om ne boš ničesar zrihtou, pol imaš pa problem:O

EDIT: Aja, poskusi izmenično oba programa, če se stvar ponovi, restartaj v SAFE MODE (F8) in ponovi vajo.

LP:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OnTheMic ()

rap3r ::

Fora je da sm z ad-awarom že probal pa ni nč najdu, oz najde zbriše pol se pa ponovi...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

PI ::

Spy Sweeper ?

Lp

rap3r ::

Ta mi edini najde vse (saj upam), sam nikakor nemore pobrisat usega, pa sm šou gledat v registry da bi sam zbrisu, pa sploh ni tazga valua...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

PI ::

Poišči na googlu remove tool tega kar ti ne more zbrisat.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene - nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
377165 (6570) solatko
»

Gmail se ne zažene Facebook je popačen

Oddelek: Pomoč in nasveti
5995 (791) Grega_K
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
323981 (2907) grofsi
»

Neznani virus onemogoči vse programe za zaščito in upočasni sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
194466 (3989) nokia6310
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342357 (1897) Sadida

Več podobnih tem