» »

Katero osnovno ploščo?

Katero osnovno ploščo?

fusionSPY ::

Torej sedaj sem se odločil, da kupim AMD Athlon-M 2500+ in pa eno izmed teh treh plošč:
-> Epox 8RDA3+
-> Abit NF7-S
-> Asus A7N8X-E Deluxe
Navijal seveda bom mislim ga naviti na 2200 mhz, kaj več pa ne mislim. Sedaj pa obstaja dilema kaj vzeti izmed teh treh ( cene so podobne zato to odmislimo). Hvala vsem za odgovore. Pa ne se potem kregat med seboj katera je boljša , ker vsi vemo da so to vrhunske plošče.

Shark-357 ::

jaz mam Epox 8RDA3+ in sem zadovoljen

mkonci ::

Jst bi vzel še enkrat Epox men je všeč, ma displejček, ki ti pokaže če je kje napaka in še navijaš lahko stvari čist uredu.

Deluje brezhibno!


EPOX 8RDA3+:))

Oblivion ::

Imel sem Abit NF7-S, ki mi je kar uredu sluzila, potem pa sem zamenjal na Abit AN7, tudi tale se dobro navija in ima tudi displaycek kot epox. Poglej si se AN7, tudi tale ima podobno ceno kot tiste 3.

Brilko ::

Če je res tale epox palta tako dobra sam osebno razmišljam o tem da bi to plato zamenjal s abitovo nf7-s. Kaj pa vse lahko prikazuej tisti ekranček? Tudi kakšne temperature?

cbelica ::

Ce mislis navijat, bi ti priporocu DFI NFII Infinity (ceprou je nimas na seznamu - se opravicujem0:) ), pa tudi ostale, ki si jih nastel, bojo v redu.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

fusionSPY ::

Očitno je tale Epoxova plata, kar vredu glede na vaša mnenja. Malo še bom počakal, da še kdo kaj napiše potem pa pade zadnja odločitev. >:D

ČIP 008 ::

Oblivion (oziroma vsi lastniki AN7) daj povej a je AN7 dostojna zamenjava za NF-S. Zanima me če se enako dobro navija in če je že zunaj nova revizija in katera, ker se govori da je AN7 celo slabša od NF-S? LP

Oblivion ::

Moje izkusnje so dokaj podobne. Obe se dobro navijajo. Pri NF7-S sem dosegel max 220fsb, pri an7 pa 210, res pa je, da sem dobil malce "len" primer plosce, bratranec je z to isto plosco in mojim ramom dosegel 230fsb-ja. Mislim da ima enako plosco uporabnik dwinxp (pardon ce je narobe napisano) in je tudi zadovoljen.

TribesMan ::

Ravno v tem času na trg prihajajo NF2 plate ki imajo integriran Gigabit LAN in SATA RAID v southbridge... mogoče vredno počakati teden ali dva... Če pa že ne moreš čakati pa vzami DFI infinity... Pa seveda mobilnega bartona za zraven, ker drugače ne bo nič

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

fusionSPY ::

Torej Asus sedaj odpade verjetno Epox ali Abit vendar bom še počakal malo. Kje pa bi najceneje dobil AMD 2500+ mobile (45w) in koliko bi dobu za AMD Athlon 1800 + (palomino jedro, nikoli navit) in plato Gigabyte GA-7VRXP?

Shark-357 ::

za proc 6-7 K za plata prav tako okol 6-7K

Zgodovina sprememb…

m.i.h.a. ::

In zakaj asus-ka odpade?
To je ena boljših plat in tudi boljša od epoxove, kar poglej si teste.
Jaz sem vzel epox 8rda+ ker ni blo keša za tisto asus-ko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382340 (1188) ČIP 008
»

Katera maticna za navijanje?

Oddelek: Kaj kupiti
191345 (1062) MrGTO
»

Kaj naj izberem?

Oddelek: Kaj kupiti
161247 (1045) no-limits
»

Katero matično

Oddelek: Kaj kupiti
191326 (1067) Grim
»

Nova MAMAPLATA (glede na mojo konfiguracijo) ?

Oddelek: Kaj kupiti
261296 (951) Dr_M

Več podobnih tem