» »

NERO in peka

NERO in peka

makedoni ::

Probavam že cel dan zapeči CD-R ali CD-RW 800 Mb s pomočjo Nerota in mi non-stop javlja da na CD-ju ni dovolj prostora. Datoteki sta skupaj velikosti 720 MB
ID

Meamoto ::

Imaš naštiman overburn?

Če je, potem si najbrž še eden tistih, ki mu je uspelo kupit 800MB CD-je z 700MB kapaciteto.. :P

Sc0ut ::

Taksni cdji se na veliko prodajajo seveda kje drugje kot pa v Comtronu. Skoda da ne dajo zraven navodil, kako overburnat z nerotom, bi se strankam vsaj malo odkupili.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Meamoto ::

IN obenem se je prodajala tudi serija e-proformance-ovih 800MB CD-jev, katerih navedena kapaciteta pa je bila očitno bolj tiskarska pomota...

makedoni ::

Ja probal sem vse in noče. Potem sem kupil v drugi trgovini 99min 870MB CD in se isto dogaja !! What to do?
ID

dj cotto ::

Vključi overburn in ga nastavi na 90 min. Izberi no multissesion, Finalize CD, Disc-at-once in potem bi moralo delovati. Če še vedno ne gre, probaj zapeči CD pri kakšnem prijatelju in če ti bo pri njem uspelo, zna biti problem v tvojem pekaču.

K0K0 ::

Datoteki sta skupaj velikosti 720 MB
A je mogoče ena datoteka bin druga pa cue?>:D

schejk ::

alo!

dans sm si kupu 800mb cd pr comtronu in res nikakor ne morm spravit gor 740MB. znoru bom. v ponedeljek bom sol v comtrona pa dvignu streho. sm probu tud to kar pravi dj cotto pa ne gre. a lahk se kaj drzgega nardim. Kako dejansko ugotovim velikost cdja
;( ;( ;(

K0K0 ::

Mogoče pa tvoj pekač na podpira overburna. Kakšno končnico ima tvoja datoteka?

schejk ::

ce si mislu mene je datoteka .avi. Pa peku sm tdk 90min brez problema na tega smartbuya pa na noben nacin ne morm zapect.

Jakka ::

Torej kako se omogoći overburn.

Greš v nerotu v nastavitve (preferences), zavihek Expert features, omogočiš overburn, nato pa še naštimaš največjo dolžino cd-ja (recimo 99 minut).
Pa ne smeš pozabit nastavit Write method na disc-at-once. Drugače ne bo delalo. :D

Sem pa imel že neke cd-je, ki so bli 800 in 870MB in na zadnji strani je lepo pisalo kapaciteta: 701,2 MB.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in zapisovanje na 870mb(99min) CD

Oddelek: Programska oprema
91564 (1458) iskra
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141868 (1505) Predator
»

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

Oddelek: Kaj kupiti
171860 (1363) Ashrack
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231640 (1305) StratOS
»

800mb/90min cdji...kje,kako,zakaj???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141434 (1110) krucymucy

Več podobnih tem