» »

Kaksna je razlika med DirecX 8.0 in 8.0a?

Kaksna je razlika med DirecX 8.0 in 8.0a?

pivmik ::

Zanima ma kaksna je razlika med DirecX 8.0 in 8.0a?
Meni se mi zdi da je samo v tem da 8.0 se dobi posebej za Win9X, ME, 2000 pri 8.0a pa je za vse Windowse(in da zasede 3krat vec).
Kaj mislite vi?
LP, Gregor GRE^

Kekec ::

Ta drug ima na koncu črko a>:D

Joke! Verjetno so v prejsni verziji izpustili kaksno pomebno zadevo in so na hiter objavili 8a!

Senitel ::

Razlika med 8.0 in 8.0a je izključno samo v tem, da v 8.0 en Microsoftov joystick ne dela tko kot bi mogu...

MaD_Mavr0 ::

Razlika je v tem, da novejše igre pač zahtevajo verzijo "a"; saj so razvijalci delali s pomočjo te verzije -> zaradi tega pa pol tui zahtevajo pri instalacijah določene verzije....

>>Vsaka novejša verzija popravlja predhodne napake in s tem prinaša mnogo nerešenih<<:P

Senitel ::

Razlika je, kot sem rekel, izključno v tem, da v 8.0 en Microsoftov joystick ne dela tko kot bi moral. Vse ostalo je POPOLNOMA isto, vključno z SDK verzijami...

BlackHole ::

Pa kaj ni zunaj že verzija 8b?

XsenO ::

mene zanima zakaj nekatere igre s novim directx ne delajo in če se da to kako popraviti brez da uporabljaš directx uninstal
1 + 1 = 1

Senitel ::

A maš Voodoo-ja right?

Paramedic ::

Razlika je res samo ta, ki jo je navedel Senitel. Ampak katera verzija je pa tista, ki ima neko 'podporo' za Kyro2 ? Mislim, da je še beta.
End transmission.

Senitel ::

Ja tisto je pa verzija 8.1. Vendar nevem kje se je to pobralo da imel kakšno posebno "podporo" za Kyro 2?? Vse kar se šušlja po "uradnih" straneh so novi formati (za teksture in tudi front buffer) - 11R 11G 10B, mogoče še kaj več... Vendar je vse še pod temi NDA-ji tako da... Klik!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Hat 8.0 ali 7.3

Oddelek: Operacijski sistemi
91103 (1024) dr.J
»

SuSe linux 8.0 iso - kje?

Oddelek: Operacijski sistemi
261869 (1388) footprint
»

Directx 8.0a

Oddelek: Zvok in slika
71301 (1026) Igor
»

DirectX 8.0

Oddelek: Novice / Grafične kartice
152688 (2688) undefined
»

DirectX 8.0 Final

Oddelek: Zvok in slika
162295 (1824) ABX

Več podobnih tem