» »

Iščem program za kopiranje iz mreže

Iščem program za kopiranje iz mreže

alesss ::

Iščem program, s katerim bi si lahko pomagal pri kopiranju iz omrežne soseščine.
Moj problem se pojavi, ko hočem skopirati datoteko večjo od cca 40MB iz kakega drugega računalnika, saj se pri tem čez čas povezava prekine. Ko želim ponovno skopirati datoteko, pa se začne vse od začetka in nikoli ne morem dokončati procesa.

Ali obstaja kak program, s katerim bi enostavno nadaljeval kopiranje datoteke, po tem ko bi ponovno vzpostavil poveavo?

Že v naprej hvala za odgovore!
:)
Alesss C

Slowenc ::

Total commander je tak program8-)
Skiny gate.

Shaman ::

Cisto se strinjam z Slowenc-em Total commander. Zakon!!!!!!

alesss ::

Sem že poskusil s tem programom, vendar ko se mi povezava prekine (napaka: ne morem prebrati...) in jo nato ponovno vzpostavim in ponovno kopiram, mi prične kopirati od začetka.

Delam kaj narobe?

Rešite me pred mojim neznanjem...
Alesss C

ali3n ::

Po mojih izkušnjah = zelo verjetno je napaka v kablu - slabo narejen kabel ali pa motnje na dolgem kablu (npr. kaka elektrika ob kablu?)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

alesss ::

Pravzaprav sploh nimam kabla, ampak brezžično LAN povezavo.....
Alesss C

Slowenc ::

Pa se to pojavlja pri vseh fajlih, ali samo pri določenem? Ta program zna nadaljevati prekinjen prenos, zato je verjetno kje drugje težava.
Skiny gate.

Matri[X] ::

Glede padanja wireless povezave: poskusi onemogočit "Wireless Zero configuration service" pod services. Drugače pa, če kopiraš preko FTPja lahko brez problema nadaljuješ kopiranje (resume), tako da v skrajnem primeru premisli tudi kaj v tej smeri.

sash ::

LeechGet 2003
--------------------
Think different...
TOROiD Group

alesss ::

Problem se mi pojavlja samo pri določenih računalnikih, ki so povezani v mrežo, pri ostalih pa nimam problema...
Alesss C


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMB povezava Winows 10 s Synology NAS

Oddelek: Operacijski sistemi
323249 (2515) dukedl
»

usb hdd corrupt transfer

Oddelek: Pomoč in nasveti
121891 (1704) jest10
»

Trdi disk deluje počasi.

Oddelek: Strojna oprema
211800 (1523) fabi1
»

[razvoj] klon windows commanderja za linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
1006537 (4576) napsy
»

težave s prikazom

Oddelek: Slo-Tech
221179 (913) Thrivial

Več podobnih tem