» »

Problem

Problem

podtalje ::

Pozdravljeni.

Rabil bi nasvet o zelo važni stvari.

Že dlje časa sumim, da me moje dekle vara. Na to kaže več znakov. Ko jo kličen na mobilni telefon, ona večkrat spusti slušalko ali pa
se sploh ne javi. Ko sva skupaj in če se javim na njen telefon, potem velikokrat druga oseba takoj prekine.
V zadnjem času veliko hodi okrog s "prijateljicami", ko pa jo vprašam, s katerimi, pa vedno navede osebe s službe ali druge
osebe, ki jih ne poznam. Zvečer, ko hočem videti taksi, s katerim je prišla, mi nikoli ne uspe. Vedno slišim avto kakih 100m preč, vendar
ona zmeraj pride peš. Mogoče sploh ni taksi?
Pred nekaj dnevi sem vzel njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa je začela vreščati, da se vtikam v njeno zasebnost.
Kakorkoli, odločil sem se soočiti svojimi slutnjami, čeprav mogoče globoko v sebi ne želim zvedeti resnice.
Včeraj sem zbral pogum in se odločil priti stvari do dna. Odšel sem na ulico in se skril za moj avto, od koder imam pregled nad celo ulico,
z namenom, da vidim, s kom bo zvečer prišla domov. Ko sem se skrival za avtom, sem opazil, da se je na celotnem zadnjem desnem blatniku
pojavila rja z notranje strani. Sedaj me zanima, ali mislite, da bi bilo bolje zamenjati cel blatnik ali samo odstraniti rjo in morda
premazati s kakšnim silikonskim lakom?

Slowenc ::

Upam, da te ne bo preveč prizadelo, če ti povem da te punca verjetno res vara. Koliko časa pa sta že skupaj?

PS: Kaj ima blatnik skupnega s punco?:\
Skiny gate.

Fuzz ::

Najbolje da pelješ h kleparju, pa čimprej, predno začnejo solit ceste. Če je samo blatnik te ne bol prišlo tako drago.

Thomas ::

Jest mislim, da bi še počakal vsaj eno leto, da bi videl kako bo z blatnikom. Kdo ve, mogoče maš srečo, pa ti ga kdo zmečka ravno na parkirišču, ko boš ti to gledal. Pa ti bo lepo plačal novega.

Soon ::

KAJ ZAJE###%

IŠČEŠ NASVET GLEDE PUNCE ALI RJE?.

OBOJE JE ZA ZAMENJAT
MOJE SOŽALJE
LP
Miran

K0K0 ::

Če blatni še ni prerjavel lohka sam rjo odstraniš in blatnik zaščitiš z bodyom. Če se zadeva ne obnese lohka še zmeri zamenjaš blatnik.

Fuzz ::

Menjava blatnika je dražja kot popravilo pri kleparju. Sam sem pred 3 tedni imel podobne probleme. Rjavela so mi 3 vrata na spodnjem robu in zadnji desni blatnik, pa je bilo popravilo za barvanjem vred cenovno bolj ugodno.

Thomas ::

Podtalje še kar dobro prevaja, vendar je pozabilo to omeniti. Da namreč prevaja probleme drugih.



------------------------------------
I need some advice on what could be a life changing decision. Thanks in advance guys.

I've suspected for some time now that my girlfriend has been having an affair. The usual signs. Phone rings, I answer, someone hangs up. She started going out 'with the girls' a lot recently although when I ask which girls it is always "Just some friends from work, you don't know them". I always look out for her taxi coming home but she always walks down the drive although I can hear a car setting off. As if she has got out of the car round the corner. Why? Is it not a taxi? I once picked her mobile up just to see what time it was and she went beserk and screamed that I should never touch her phone again and why was I checking up on her.

Anyway, I have never approached the subject with my g/f. I think deep down I just didn't want to know the truth but last night she went out again and I decided to check on her. I decided I was going to hide behind my car which would give me a view of the whole street so I could see which car she gets out of. It was whilst crouched behind my car that I noticed rust around my rear wheel arch.

Should I take it into a body repair shop or should I buy some stuff from the local auto shop and try to repair it myself?

--

*cough* This'd be funnier if I had a girlfriend, but oh well, it's still pretty fawkin' funny ;)
------------------------------------





Link!

Thomas ::

Lahko me kličete tudi The Great Master of Google, ne bom hud.

Dr_M ::

ah...komur ni blo takoj jasn da gre za zajebancijo, je tut..... :D
seveda, ko je cel post prebral :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Conn. cops: Web "misinformation" to be prosecuted

Oddelek: Loža
193229 (2808) zee
»

Please help me to find a person!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
888519 (4920) Pesjan
»

Yo mama

Oddelek: Loža
202140 (1495) iggy

Več podobnih tem