» »

FC Barcelona VS. Real Madrid

FC Barcelona VS. Real Madrid

««
«
1 / 6
»»

Neon87 ::

No, da vidmo folk kuk bo odloču,..sicer sem močno prepričan, da bo po vašem mnenju več glasov dobil Real,..pa mislim, da se vas bo torej večina motila-po mojem mnenju seveda.
Kajti mislim, da ima Barca že ves čas prevlado nad Realom,...že veš čas kaže boljšo bolj atraktivno igro, bolj borbeno od Reala,..ne samo letos,..tudi prejšnjo sezono, ko jim ni šlo najbolje. Letos pa se je Barci popolnoma odprlo z RONALDINHOM na čelu, ki mislim, da bo tud dobil zlato žogo letos,..so to najatraktivnejša in najboljša ekipa. Za Ronaldinha sem vedel že ko se je pojavil pri PSG-ju, da bo to naslednik Rivalda.
Torej ni mi jasno zakaj???je folk tolk na strani Reala, ki pomojem z vsemi zvezdniki, ki jih imajo niso dorasel tekmec Barceloni,..pa ne samo letos, tudi prejšnje sezone,...
Zanimivo pa je tudi to, da je Barca v medsebojnih tekmah boljša od Reala!

Torej 1:0 za Barco!pa dejte zvesti navijači Barce čim več se razpisat o tem meni že od rojstva najboljšem klubu na svetu!

BARCA 4EVER.

TylerDurden ::

slab začetek - dober konec

GO REAL!
Let\'s make some soap ...

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tody ()

MMore ::

Realu je do tekme z monacom lansk let bil aktiven na vseh treh straneh... potem se je pa vse sesul... Sam ekipo k ma tok talenta k Real ne moreš kr tko odpisat. Sam da pridejo v formo pa bojo zbombal barco!!!:D

Bellatrix ::

Kako je mogoče da take tekme nobena televizijska hiša ne predvaja ?
Mislim wtf, pou slovenije bo šlo u luft zarad tega ;((
People are quick to judge and slow to correct themselves.

sash69 ::

80 minut matranja žoge, zadnjih 10 minut (+dodatek) so pa celo neki igral oboji... :) Upam na boljše tekme v naslednjih tednih.

Drekcpekc ::

Dolgčas... Barcelona je igrala večinoma na sredi igrišča, kar je dolgčas. Bilo je par dobrih napadov, to je pa to.

Gledal sem pa edino lahko na Š1, kjer je bil komentator kar dober. Kričal je, ko so bile akcije in vmes ni preveč vlekel nepomembnosti.

martincek1 ::

Tudi ostale tekme bodo take,... Že v Barceloni jeseni so igrali s tako taktiko, samo so jih z 2 zadetkoma tako šokirali da jim je igra razpadla. Nekaj upanja nam vseeno ostane, ker je bila ta tekma manj pomembna od katerekoli, ki sledi (Pedro, ki ni 100% je bil menjan takoj po golu, Puyol žal ne). Vseeno dvomim, da lahko iz preostalih treh tekem izvlečejo več kot remi, glede na prikazano.

823483 ::

martincek1 je izjavil:

Tudi ostale tekme bodo take,... Že v Barceloni jeseni so igrali s tako taktiko, samo so jih z 2 zadetkoma tako šokirali da jim je igra razpadla. Nekaj upanja nam vseeno ostane, ker je bila ta tekma manj pomembna od katerekoli, ki sledi (Pedro, ki ni 100% je bil menjan takoj po golu, Puyol žal ne). Vseeno dvomim, da lahko iz preostalih treh tekem izvlečejo več kot remi, glede na prikazano.

Ma kakšne? Igra je bila dokaj lepa, s precej priložnostmi, dokler Barcelona ni začela drkati žoge na sredini. Mislim, da je imela samo en pravi poskus z razdalje.
Da ne omenjam hinavca messija, ki je žogo nabil med gledalce in se zadovoljno smehljal, potem pa spet naredil svojo "nimam pojma kaj se dogaja" faco, ko je Pepe priletel do njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 823483 ()

BladE_ ::

Pa ni žoge namerno nabil med gledalce... bil je prekratek in šel na vse ali nič, končalo pa se je kot se je... še nikoli nisi igral nogometa? Definitivno pa ni nabil žoge tja z namenom, da koga poškoduje...

koli99 ::

823483 je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Tudi ostale tekme bodo take,... Že v Barceloni jeseni so igrali s tako taktiko, samo so jih z 2 zadetkoma tako šokirali da jim je igra razpadla. Nekaj upanja nam vseeno ostane, ker je bila ta tekma manj pomembna od katerekoli, ki sledi (Pedro, ki ni 100% je bil menjan takoj po golu, Puyol žal ne). Vseeno dvomim, da lahko iz preostalih treh tekem izvlečejo več kot remi, glede na prikazano.

Ma kakšne? Igra je bila dokaj lepa, s precej priložnostmi, dokler Barcelona ni začela drkati žoge na sredini. Mislim, da je imela samo en pravi poskus z razdalje.
Da ne omenjam hinavca messija, ki je žogo nabil med gledalce in se zadovoljno smehljal, potem pa spet naredil svojo "nimam pojma kaj se dogaja" faco, ko je Pepe priletel do njega.


Raje ne omenjaj Pepe-ja, ker on spada v kategorijo Materazzi, Keown, Keane, ne pa Messi.
Pepe1
Pepe2
Pravi umetnik z žogo, oziroma brez...

Mislim kakšno sprenevedanje navijačev Reala in zraven še Mourinha.
Članek

Quote:
"Raul Albiol will miss the cup final for a foul that was nothing." Video

823483 ::

BladE_ je izjavil:

Pa ni žoge namerno nabil med gledalce... bil je prekratek in šel na vse ali nič, končalo pa se je kot se je... še nikoli nisi igral nogometa? Definitivno pa ni nabil žoge tja z namenom, da koga poškoduje...


Mogoče ni hotel nikogar poškodovati, je pa bilo popolnoma neodgovorno in že preden je brcnil, je vedel, da žoge ne bo dobil.

Kdo se spreneveda, Alves bi moral dobiti drugi rumeni karton, pa ga ni.
Favel za penal reala pa je vsekakor bil:

Genetic ::

Eh, neodgovorno ... 20m tece za zogo, da bi jo dobil, potem pa jo pac iz jeze brcne. Cisto clovesko. Aja, on si tega ne sme privosciti, ker je nekaj vec

Tilen ::

Messi nerad teče. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gruntfürmich ::

BladE_ je izjavil:

Pa ni žoge namerno nabil med gledalce... bil je prekratek in šel na vse ali nič, končalo pa se je kot se je... še nikoli nisi igral nogometa? Definitivno pa ni nabil žoge tja z namenom, da koga poškoduje...


lol? pa ti očitno nisi igral nogometa. več kot očitno jo je namerno nabil in namerno provociral...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BladE_ ::

gruntfürmich je izjavil:

BladE_ je izjavil:

Pa ni žoge namerno nabil med gledalce... bil je prekratek in šel na vse ali nič, končalo pa se je kot se je... še nikoli nisi igral nogometa? Definitivno pa ni nabil žoge tja z namenom, da koga poškoduje...


lol? pa ti očitno nisi igral nogometa. več kot očitno jo je namerno nabil in namerno provociral...


Zakaj bi jo hotel namerno nabiti v gledalce? Kaj bi s tem pridobil? Do zdaj Messi ni imel nekih konfliktov, ni iskal "pizdarij"... ena napaka pa to vse spremeni, zdaj je slab človek, pravokator in še gledalce hoče pobijat... ?

jrtjtejtt ::

ma ker penal za Real, na posnetku je blo jasno vidno da je žogo odnesu...sreča da je prvenstvo že odločeno, drgač Pep ne bi na tiskovki govoru, da je srečen z remijem

gruntfürmich ::

BladE_ je izjavil:

Zakaj bi jo hotel namerno nabiti v gledalce? Kaj bi s tem pridobil? Do zdaj Messi ni imel nekih konfliktov, ni iskal "pizdarij"...

malo me čudi da bi tak as zgrešil reklamni pano, če je tja želel nabit žogo, ker več kot očitno jo je želel nabiti nekam...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

martincek1 ::

To ve samo on. Po posnetku lahko sklepamo samo to, da jo je udaril z namenom. Kdorkoli pravi, da jo je brcnil kar tako, ker je ni ujel pred avtom, nima osnov razčiščenih. Pa če navija za Barco, Valencio ali "Vstavi klub".

Tilen ::

In kaj zdaj če je brcnil? A če bi dobil rumenega, bi bilo pa ok?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Jebac18 ::

ta poteza mesija je bila iz jeze, ker je ni dobil, lakho bi dubil rumenega za to dejanje ..pa še to mesi ni več isti kot je bil pou leta nazaj

gruntfürmich ::

Tilen je izjavil:

In kaj zdaj če je brcnil? A če bi dobil rumenega, bi bilo pa ok?

razpravljamo če je hinavec ali ni:D:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jrtjtejtt ::

mislim da se BArci slabo piše v LP.
Mourinho je res car, zna prilagodit moštvo nasprotniku...včeri Barca ni mela za burek, kolikor sem uspel gledat. Pep pa ne zna igre Barce prilagodit, oni skos trajbajo eno in isto.

sash69 ::

Hmpf...v drugem polčasu Real ni imel za burek - enkrat ali dvakrat so komajda prišli do kazenskega prostora Barcelone, sprožili pa (mislim da) vsega en strel, ki pa je bil zelo blizu zadetka. Prvi polčas je bilo nekako bolj izenačeno, čeprav se je tehtnica bolj nagibala na stran Reala, ki je imel dosti več konkretnejših priložnosti (še posebej strel z glavo Pepe-ja ob koncu prvega polcasa). Podaljšek je bil pa kar lep, ja. Sicer sam sem upal na izenačenje Barce v zadnjih 5h minutah podaljška in na živčno streljanje enajstmetrovk. :) (nisem ne navijač Reala, še manj pa Barce)

Je bila pa vsaj tekma dosti boljša za pogledat, kot pa tista pred tednom dni. Barca je podajanje v nedogled in matranje žoge med zadnjo vrsto in sredino spremenila vsaj v podajanje in poskušanje med srednjo vrsto in napadalci, a na tako zgoščenem prostoru in kvalitetnem nasprotniku tudi Barcelona ne more vsakič narediti čudeža. Obenem velikokrat preveč komplicirajo z dodatnimi podajami in "podajami preveč", ker očitno želijo streljati le iz 5m pred golom. Mislim da lahko čez teden dni pričakujemo popoln napad Barce za finale LP.

igor0203 ::

Mourinho oz. Bunkerinho je car, ker zna igrat bunker. Kako drugače se je Barceloni težko upirati, čeprav je slednja zelo ranljiva iz protinapadov, ker so obrambni igralci precej počasni.
Realu privoščim zmago, čeprav sem bolj pristaš Blaugrane. :)

Jebac18 ::

nisem navijač nobenega kluba, sem pa vesel da je real zmagu ,ker mi gre barcino matranje žoge že pošteno na živce

negot ::

martincek1 ::

Bravo Ramos, pa je šu pokal :))

Bellatrix ::

In zmaga Barcelone :)!!!

Zasluženo.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

jazbec ::

:DVAMOS BARCA:D

Blinder ::

bogi CR7, messi je danes naredil dosti več kot on. No sej čez eno uro bo spet najbolj srečen tip na svetu, ko bo ****** kakšno slavno manekenko ali kandidatko za miss.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

49106 ::

Jao Jao kaj je ta nogomet postal. Mes que un club gre simulirat prekrske dokler sodnik nekoga ne izključi.

djordjevic ::

Hebeš najboljši klub na svetu, ki mora igrat proti 10 nasprotnikom, da dokaže svojo triumfalnost. Pika.
No grave is deep enough to keep us in chains.

gruntfürmich ::

barcelona je klub jamravcev & jokavcev. mislim da so navijači enaki...:O
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

errhec ::

Kaj so sploh igrali?
R(eal)okoborba je bila!!
Saj niso sposobni ustaviti Barcelone,
žal je bil sodniški kriterij preblag in je dopuščal preveč.
Barcelona je tehnično veliko boljša od RM-a.
dd

Dr_M ::

Nogomet je tehnicna zadeva? That's new :| :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

galu ::

No, tako dolgo se ze dolgo nisem nasmejal iz fuzbala... kolkokrat so se barcači kr dol fuknili, ko so izgubili žogo.
Sicer da smo si na jasnem, mrzim obe ekipi, ampak po nekaj minutah gledanja sem zacel navijat za real...
Tako to gre.

TekO ::

Kakšna ideja kam naj bi napisal pritožbo glede "strokovnega sodelavca" alfreda švicka jermaniša?

na 24ur? poptv?
Ideas are bulletproof.

djordjevic ::

Meni tudi ni jasno, zakaj ga vabijo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

z3ro ::


Tole ni za rdeč karton. Vbistvu sploh ni blo kontakta med igralcema:)

USS Liberty ::

barca bo od uniteda v finalu dobila po p****
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

djordjevic ::

Pepe bi si zaslužil rumenega za nalet, prav tako Alves za gnilo, gnilo simuliranje. Če pa je kdo res zaslužil rdečega, ga je Adebayor proti koncu tekme, ko je grobo, po rokoborsko odrinil enega Barcinih igralcev. Pepejev karton pa je bil ... Farsa.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jrtjtejtt ::

z3ro je izjavil:


Tole ni za rdeč karton. Vbistvu sploh ni blo kontakta med igralcema:)


model je prletel k karate kid...
stojna noga + kontakt = da Silva

djordjevic ::

Kaj si pogledal posnetek? OBA sta šla na žogo, Alves umakne nogo, nato pa pade, se dve minuti zvija na nosilih, hip pozneje pa že skače po igrišču kot srnica. Simulant par excellence!;((
Barcelona je odlična ekipa in se mi gnusi, da jih je vedno treba tako protežirati.
No grave is deep enough to keep us in chains.

gruntfürmich ::

errhec je izjavil:

Saj niso sposobni ustaviti Barcelone,

Barcelona je tehnično veliko boljša od RM-a.


bili so sposobni ustaviti barco 80 minut. potem pa ne več, in takrat so dali 2 gola z igralcem več. za neko oh in sploh ekipo sramota.

2. je pa dejstvo, ker mourinho sestavlja ekipo bolj na moč...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

galu ::

Rumenega si je definitivno zaslužil, zaradi nevarne igre, ampak ker ni bilo kontakta pa je bil rdeči ne-zaslužen.
Tako to gre.

jrtjtejtt ::

djordjevic je izjavil:

Kaj si pogledal posnetek? OBA sta šla na žogo, Alves umakne nogo, nato pa pade, se dve minuti zvija na nosilih, hip pozneje pa že skače po igrišču kot srnica. Simulant par excellence!;((
Barcelona je odlična ekipa in se mi gnusi, da jih je vedno treba tako protežirati.


tale posnetek ne prikaže vsega. kot je včeraj povedal strokovni, izguba žoge in agresivna reakcija za pridobit žogo nazaj.

tale clip je malo prekratek, ampak če že govorimo kako se gre na žogo. za barcinga se vidi iz posnetka, da je želel z notranjim delom stopala udarit po žogi, tako kot se pač kratki pasi igrajo, madridista pa je prletel po zraku s stopalom od daleč...tolk o tem kdo je šel na žogo

se pa strinjam, da je treba simulante kaznovat. rumeni kartoni za nekatere bi bili dobrodošli, tudi recimo kazni po tekmi, po ogledu posnetkov. za tole dotilčno situacijo bi rekel, da sodnik ni mogel videti da kontakta ni bilo...nima posnetka iz petih zornih kotov

djordjevic ::

Ne navijam ne za eno ne za drugo ekipo, mi pa je bil sam prekršek že takoj sumljiv, po ogledu posnetka pa je še toliko bolj jasno. Velja tudi pripomniti, da je Pepe obrnil podplat k sebi, ko je videl, da je falil žogo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jrtjtejtt ::

jst navijam za barco, če že moram izbrati med tema dvema. nikoli nisem maral politike RM, sedaj pa še igre ne več. V cajtu ZZ so vsaj igrali.

kje ti vidiš, da je umaknil podplat??? če bi barcelonin ne odmaknil noge, bi ga s čepi na peti Pepe podrajsal po celi notranji strani mečne mišice

dobra plat vsega je, da bo Joža moral v barceloni igrati z normalno postavo in z napadalci, bo vsaj nekaj igre.

Se grem stavit, da se sir Ferguson ne bo posral kot Joža in bo v finalu lepši nogomet kot je bil včeraj (če Barca pride tja, za ManU ne dvomim)

djordjevic ::

Objektivno poglej posnetek, pa ti ne bo treba razlagati. Kot rečeno - če si je kdo dejansko zaslužil izključitev, si jo je Adebayor. Pepe za tale štart? Nikakor. Sploh pa ne v 60. minuti.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jrtjtejtt ::

emmm...je zasukal podplat okoli pete in prsti ne kažejo več gor ampak v smeri proti kameri, ampak podplat je ves čas obrnjen proti nasprotnikovi nogi, dokler je ta ne umakne.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liga prvakov

Oddelek: Loža
293408 (2139) Zelnick
»

finale lige prvakov

Oddelek: Loža
262031 (1665) muzičar
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314069 (3582) monster-x
»

liga vseh lig

Oddelek: Loža
202462 (2059) MMore

Več podobnih tem