» »

Thunderbird in siol skregana

Thunderbird in siol skregana

Mr_Globus ::

Situacija je ta: Na thunderbirdu imam pinkponk, gmail in siol mejle. Prva dva delata BP, siol pa noče in noče dat dol mejlov. Nekje sem bral da morem povečat ppp čas dostopanja iz 45 na 600 sekund in sem naredu, drugje piše da treba zbrisat inbox.msf in tudi to sem naredu... Pa ne in ne. V TB se napiše "Downloading 1 of 120" in pol kr zmrzne... Fora je da isto naredi v Evolution mail tako da mislim da je kaka posebna nastavitev?

Vesoljc ::

meni dela bp

pop: pop.siol.net @ 110 port
smtp: mail.siol.net @ 25 port

[edit - glih lasko pijem :))]
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vesoljc ()

Mr_Globus ::

Še 1x prekontroliral... pop.siol.net: 110, smtp je od gmaila tako da tega ni... res nevem kaj ga je***

[Vesoljc me veseli :D ]

Mr_Globus ::

Res dobenmu ne sanja kaj je razlog? Mam pa ubuntu če je kaj v zvezi s tem

andper ::

Pomoje je kej s SiOL-om, ker se mi je zadnje čase tudi nekajkrat zgodilo, da čim prejmem pošto, težjo od približno 500kB, na SiOL-ov account, se mail client po nekaj odstotkih download-anja enostavno obesi. Ravno tako, če poskusim taisti mail oz. priponko prenesti preko webmail-a. Pač noče.

Ampak dobro, da imamo tudi druge e-mail naslove. :)

Ballau ::

Disk je ATA
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)

globoko grlo ::

ma nima veze kakšn disk je
men isto vse zatrokira, če je mal večji mejl, recmo od 500k naprej, pa kličem na 0801000, model reče ja jest jo lahko dol potegnem, torej je problem v vašem računalniku;(( ;(( ;(( , grem n drug komp, na voljin dialup in isto, nič ne gre, vglavnem njim vse ok dela, tko da imamo očitno mi težave, qrc pa tak provider

hunter01 ::

Vsem povejte za nov mail na gmailu pa bo. >:D >:D

TylerDurden ::

napaka na silou, meni isto dela, ko poskusi downloadat prvi mail naredi par procentov, nato se obesi. Imam pa MS outlook 2003. Ista finta na webmailu.
Let\'s make some soap ...

borchi ::

ha! js sem pa zadnč kr evolution okrivil! ti ti siol...
l'jga

Jan987 ::

ma siol je za en k....! Jas sem zdej na gmail-lu oa je velik bol!!!

Klemenn ::

kje je pa fora, da men sploh siol mail (am OE6) napishe tole :

Povezava s strežnikom je spodletela. Račun: 'Siol', Strežnik: 'pop.siol.net', Protokol: POP3, Vrata: 110, Varno(SSL): Ne, Napaka vtičnice: 10061, Številka napake: 0x800CCC0E

kar samo po sebi nič ne pove.....na webmail se lahko normalno prijavim...pravtako se v OE6 normalno prijavljam v hotmail račun...:\

to dela zj..zadn tedn recimo :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818026 (16374) barakus
»

epošta

Oddelek: Pomoč in nasveti
5985 (883) gogi_hunter
»

Rabim par informacij glede telneta?

Oddelek: Omrežja in internet
121688 (1585) Lio
»

Outlook Express Error sending/receiving message - SiOL

Oddelek: Programska oprema
73566 (3505) alf__
»

SiOL mail <= ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
122313 (2164) ||_^_||

Več podobnih tem