» »

P4 - "retention bracket" mi je poču

P4 - "retention bracket" mi je poču

sonac ::

No, danes se mi je zgodilo nekaj zelo zanimivega. V miru gledam film s slušalkami na glavi, ko se iz PC-ja zasliši zelo glasen kovinski zvok (mislil sem, da zvok prihaja od zunaj, ker mi ni blo jasno, kako bi tak zvok nastal v kištil). Gledam, gledam...30 sekund in pc se ugasne - panika 8-O. Hitro odprem kišto in na dnu zagledam procesorki hladilnik, procesor pa gol (na srečo je preživel).
Uspelo mi je najti začasno rešitev, tako da sem plastiko prevrtal nekoliko nižje in skozi potegnil električni kabel.


Stvar svoje delo opravlja odlično, vendar takega računalnika ne bi rad prodal (je že vse zmenjeno - ta teden dobim novega), ker bo frend v kolikor to ne zdrži mislil, da sem ga zajebal.
A kdo ve, kje bi lahko dobil nov retention bracket? Kolikor se spomnim ste enkrat govorili, da se ga ne da kupit posebej.

LP, sonac
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

sonac ::

Če ima kdo vodno hlajenje in tega ne rabi, ga prosim, da mi ta kos proda. Potrebujem ga najkasneje v sredo. Pa prosim povejte, če se to da kupit pri nas kot rezervni del.

LP, sonac

Tavher ::

Sem imel podoben problem, le da sem tisto sam zlomil. Zlepil sem s sekundnim lepilom in drzi ze nekje pol leta.

sonac ::

Jah, meni se je tisto, kar je počilo razletelo na 3 dele, tako da ta možnost bolj ali ne odpate. Sicer pa bi res rad naredu tako, da bo 100%, da ne bom kašnih reklamacij potem dobival.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siolov ADSL 2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9113454 (7457) Jan987
»

MSI Neo2 Platinum in nastavljanje voltaže na procu

Oddelek: Navijanje
7882 (688) GUFY
»

Nujno rabim 6800 GT - a kdo ve kje jo imajo na zalogi?

Oddelek: Strojna oprema
8992 (813) sonac
»

VGA silencer + Prophet 9700 PRO

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131138 (900) Caligula
»

Kupu bom nov PC (dream machine :))

Oddelek: Kaj kupiti
341711 (930) sonac

Več podobnih tem