» »

Imenik Pravnih Oseb

Imenik Pravnih Oseb

poweroff ::

Zanima me, če ima kdo Imenik Pravnih Oseb (IPO) in register s finančnimi podatki o gospodarskih družbah (FIPO) - in sicer iz leta 1998 ter 1999 (ali 2000).

V bistvu bi potreboval samo en screenschot. Namreč, imenika iz leta 1998 sta omogočala iskanje po gospodarskih družbah - vpisal si družbo, ter dobil podatke o lastnikih, itd. Omogočala sta pa tudi vpis imena osebe, in potem si lahko pogledal, katera podjetja ima ta oseba v lasti.

No, leta 1998 je inšpektor za varstvo osebnih podatkov izdal odločbo, v kateri je prepovedal to povratno iskanje - se pravi, dovolil je iskanje po družbah, prepovedal pa iskanje po posameznikih.

Kolikor vem, je naslednja verzija IPO-ta (iz leta 1999 ali 2000) potem to iskanje onemogočila. Ob kliku na to iskanje se je pojavilo obvestilo, da je po odločbi inšpektorja št. xxxx to iskanje prepovedano.

Zanima me torej, če mi lahko kdo priskrbi ta dva screenshota - enega, ko je bilo iskanje še možno in enega, ko ni bilo več možno.

Lahko na Zasebna sporočila...
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravica do pozabe ne velja za osebne podatke, ki se nahajajo v registrih podjetij

Oddelek: Novice / Zasebnost
53980 (3295) SeMiNeSanja
»

S koncem Yahoo Directory konec neke ere

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
228980 (6349) antonija
»

Kot kaže, pravice do pozabe ne bo, Google lahko mirno spi

Oddelek: Novice / Zasebnost
257999 (6248) digitalcek
»

Iskanje

Oddelek: Slo-Tech
151500 (1203) Bellzmet

Več podobnih tem