» »

Iskanje

Iskanje

txdrxd ::

Kaj se dogaja, da ne moram uporabiti iskanja?

Gandalfar ::

Iskane je zacasno izklopljeno, ker je prevec sredstevo jedlo. Sedaj slo-tech ponovno deluje hitro za ceno iskanja...

txdrxd ::

meni je "iskanje" tisto,kar me pritegne biti na slo-techu 0:) Mislim pa da bo zdaj,ko ni iskanja še več odprtih (nepotrebnih oz. že odgovorjenih) tem !;((

upam,da bo kmalu spet vse po starem !:\

OwcA ::

Vedno lahko uporabite google z dodatnim parametrom site:slo-tech.com
Otroška radovednost - gonilo napredka.

hruske ::

al pa ce bi dal ze kr link na stran?

xabre ::

In kdaj mislite spet omogočit iskanje;(

Pa iskanje je začasno onemogočeno;(( Iskanje je trajno onemogočeno:|

Gandalfar ::

ko bo nov server...

frenk ::

gandlafar: dej zravn "iskanje začasno onemogočeno" napiš še kako nej folk išče v googlu...pomoje bo velik manj takih tem:)

sem pa zelo vesel ker ste izklopil to iskanje...google to čist dobr opravi, nam pa s-t bol laufa:)

Jakka ::

Mogoče bi blo res zelo dobro, da bi se na stran, kjer iskanja ni napisal, kako se lahko uporablja google v ta namen. Pač ta iskalnik bi se nadomestilo z googlom.

Pa še uporabniki bi se naučil googlat. Opaža, da ma folk vedno manj pojma o googlu in iskanju na njem.:\

@ljash ::

lahko bi pa naredil iskalno polje, kamor bi uporabniki vpisal iskani niz, nato pa bi linkou na google in dodal parameter site:slo-tech.com

sam to bi potem spet blo za smartless userje :)

kajzer ::

Ja res bi bilo pametno. ST pa zdej ful fajn dela! >:D 8-)

@ljash ::

to je pa res :D

Ziga Dolhar ::

Ja, iskalnik naj posreduje podatke googlu. Morda malce neažuren iskalnik, a vseeno odlična rešitev.
https://dolhar.si/

frenk ::

mah jest bi samo napisal zaenkrat...najbol simpl rešitev pa loh se jo implementira v roku minutke:)...za vse nadaljne rešitve bi pa loh poznej brainstormal, ampak važn je da folk ve da loh tud z googlom išče:)

Skrat ::

Problem je, ker Google ne more poindeksirat strani v real-timeu. Tle se pa teme zelooo hitro menjajo in dodajajo (prevsem mislim na forum), kar pomeni, da bi blo to iskanje precej slabo :|

Se pa strinjam da folk premalo uporablja Google!!! :(
Free software is a matter of liberty, not price.

Bellzmet ::

Hja jaz mam pa skor raj da stvar mal počasnej dela pa da iskalnik dela v redu. Sem mal probu tole z Googlom pa mi ni preveč všeč, se mi zdi, da je iskalnik (slo-tech) bolj pregledn pa še velik hitrej najdem tist k iščem.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posel z zlatom

Oddelek: Loža
102336 (2007) Fave
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
214286 (3628) Primoz
»

Iskanje po forumu

Oddelek: Slo-Tech
251828 (1324) Gandalfar
»

kdaj bo omogoce zopet iskanje po forumu?

Oddelek: Slo-Tech
362074 (1275) Mercier

Več podobnih tem