» »

Vaše mnenje o Mitsumi pekačih

Vaše mnenje o Mitsumi pekačih

BlackAdder ::

Že večkrat sem na forumu zasledil pohvalne besede na račun Mitsumi pekačev, pa me zanima, kaj menite o nakupu Mitsumi cdrw-ja 4804 TE za cca 28.000 SIT (nov, retail z garancijo). Uporaba bi bila precej skromna – do 10 cd-jev na mesec (glasba, igre).

Omenjena zadeva je na best of the best listi na Gamecopyworldu, najboljša na preizkusu vdržljivosti cdrw na PC Professionell, podpira pečenje 99 minutnih cdr-jev, je pa res, da je počasna in nima s/pdif izhoda (ne vem, če to kaj vpliva na kakovost posnetih cdr-jev).

Zunaj je tudi že naslednji model 4805 8/4/32, podatki pa so zelo skopi (testov še nisem zasledil, pri nas še ni v prodaji).

Torej, vaša cenjena mnenja so zelo dobrodošla.
BlackAdder stroke again!

miranpozar ::

Jaz ga imam pa nobenmu ga ne dam... tralalalala...

No resno... zadeva je kot si opazil drugod res ful dobra. Z njim nimam nobenih problemov, piše ful dobro (kolega ima delikaten avtoradio in samo moji CDRji mu igrajo) in vse formate (CDRW, RAW, DAO, itd.), podpirajo ga vsi programi, bere tudi najbolj poškodovane CDje, je zanesljiv,... res ga ne morem prehvaliti! Zanimivo... od mojega računalnika sta v dveh letih ostala ista samo monitor (Iiyama VisionMaster Pro 17") in Mitsumi 4804, vse ostalo sem že upgrejdal! 8x hitrost pride pa itak v poštev samo če snemaš res dosti.
SPDIF izhod ne vpliva v ničemer na kakovost posnetka! To je samo digitalni audio izhod, če predvajaš audio CDje.

Za takšno ceno, kot si jo navedel, pa ti res ne preostane drugega, kot da se zdaj takoj odpraviš v trgovino... sem mislil, da jih sploh ne prodajajo več!



Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

ABX ::

Iskra računalniki: 4x4x32 Teac OEM IDE 29.990
Je pa boljši od Mitsumija.

whatson ::

Kar nekaj ljudi poznam, ki imajo Mitsumija in so vecinoma zadovoljni z njim... Sicer pa res, raje kupi Teaca.

whatson.xmix.net

ns-miha ::

jest mam tud istega. prej sem imel model 2800 2x 8x pa sm ga prodal sosedu, pa mu se zdej dela ko sus.
res dober pekac, ni kaj!!!
za tako ceno ga kup pa je

OZZY ::

Jest sem mel enga 2801 pa mi je delal zelo dobr. Posnel sem okol 500 cd-ejev v 1 letu pa nikol ni blo problemov.

kuky ::

jaz ga tudi imam in sem 100% zadovoljen.Pozabi na teac-a.Se ne recem teaci so dobri ampak jih ne podpira clone cd tako,da ce bos hotel kopirat cdje z zascito je mitsumi najboljsa izbira saj podbira raw read in tudi write.

posenel sem okoli 300 cdjev in moram reci da sem jih zjebal okoli 5 in se to so bili krivi Winsi!

Go buy it!:))

Izak ::

Mam mitsumja 4802TE in sem zadovoljen samo kdaj pa kdaj mi pri snemanju cdeja v nerotu napiše SCSI target error nnevem pa zakaj ker sploh nimam nič na scsi vodilu v računalniku..? Drgač pa je dober, kot zgleda za ta problem ki ga mam najverjetno da ni kriv pekač. :D:D

Rott-von-weiler ::

jaz mam pa plextor scsi pa dobro dela ne dam pa ga tudi ne:)

BlackAdder ::

Rottweiler, hvala, da si vsem povedal, kako dober (predvsem pa drag ) pekač imaš.

Pozabil pa si napisati, koliko si dal zanj.
BlackAdder stroke again!

Reso ::

LOL Jzst mam tut mitsumija ide 4/2/32 pa je res dobr pekac. Ga mal posojam okol tko da pol drugi zamne pecejo pa ga sam v torbo dam brez kakrsnekoli antistaticne vrecke pa se vedn dela..
Gor sm speku ze sigurn nad 1k Cdjev pa ga mam komi en let>:D

Drugac je prejsn teden en zame speku na njem kakih 60Cdjev pa ene dvakrat tok tut zase pa vsi cist lepo delajo..Cdji so pa po 80sit na komad:D

Space Surfer ::

Moj prijatu ma to zadevo in je z njo speku že okoli 50 CD-jev. Precej kvalitetna in zanesljiva stvar!8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
301423 (1155) romci1
»

Kateri CDRW Kupit

Oddelek: Kaj kupiti
131253 (954) Marko007
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605577 (4570) ender
»

Mitsumi predstavlja DW-7800TE

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
122276 (2276) BigFoot
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271843 (1290) Daniel

Več podobnih tem