» »

Rad bi nabavu en dobr CD-RW

Rad bi nabavu en dobr CD-RW

Satelit ::

Kaksen CD-rw snemalec mi priporocate za okrog 30.000 do 35.000 presernov?>:D
Lep pozdrav

abcde7 ::

Mislim da je teacov 8x 8x 32x-> bo kmal okol 30 k! Ne še zdej ampak kmalu!!!

Al pa HP, je u avstriji 28k, sam mi je tejo reku, da so Hp-ji za en ku**!:\

DrSergioDJ ::

TOLE mal počekirej, so za moje pojme kr ugodne cene, DDV je vračunan, edin poštnino morš še plačat.
...

slycer ::

Ja 12*10*32 ima še Burn-proof tehnologijo!

Quake ::

Ce ze kupujes, potem ti resno svetujem, da ne kupis Philipsa!!!

Sam ga namrec imam in bolj kot ne preklinjam! Je namrec zelo problematicen, kajti na dolocene CD-je sploh noce zapect. In tako gres nic hudega slutec v trgovino in prineses domov CD-jev za 2.000 SIT, nakar ugotovis, da Writer na te CD-je noce pect. ;((

Han ::

Folk je v glavnem zadovoljen s Teaci, ki za zmerno ceno nudijo zelo zanesljivo delovanje. Trenutno ima JAE 8-kratnika za 30.953, 12-kratnika pa za 42.247 SIT. Slednji podpira tudi Burn-Proof.

ChiefThunder ::

Kokr ti je že folk svetoval, kupi Teac.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

StarY ::

Lite On 12/1/32 z burnproof je po moje zlo dober nakup, cena tm okol 40k sit.

Quake ::

Ja, tudi jaz bi ti priporocal Teaca, drugace pa ima Rimax tudi zelo dobre

bostjan1s ::

yamaha tud ni tak slab pa kar za zmerno ceno

Freak ::

jst bi ti svetoval teac 8x8, mislim da je zdej okrog 38k sit!

Jeebs ::

Hehe, jst sm pa slišu da so HP zlo kakovostni. Sam tisti okol 60kSIT.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

blue96 ::

teac 8 8 32

cena 33 k.
.

dejc2 ::

Jst mam tecovega 8x8x32, pa je ful dobr, niti enga cedeja mi ni zaf****


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

abcde7 ::

A si gledov 1 let str cenik??? U resnici stane nekje med 24 in 26k!:P

matic ::

Lite-On niso slabi! Zelo poceni za moje pojme in pa zelo vredu kvaliteta! nekaj tezav sem imel z cd-copy pa nardis track image pa je itaq 100x bolj zanesljivo in stvar je takoj resena.. s cd-copy pa so itaq zmerom probelmi zato zmerom priporocljivo track image! Dobis ga pri pcx-u lahko pa ga tudi jaz zrihtam za malo ugodnjso ceno, vse po uradnih poteh!!! v tem primeru e-mail -> matic@snowboard.com

R0K ::

a ni en na slotech reku da je v pripravi test cd-rw enot?ce je pocaki do testa pa bos pol vidu

CCD ::

Tisti test je že zelooo dolgo napovedan in ker se bližajo časi nakupa pečice, upam, da bo kaj kmalu.:D

Glede nakupa pa sigurno kateri od Teacovih, tudi 4x4x je baje v redu, pač malo dlje traja.

misko ::

jaome
test bo serđ verjetno kmalu dokončal
poskusna verzija se nahaja tukajle
bo šlo?
kukr sm tm prebrow ne kupt 12-kratnega teaca:\

Han ::

Test izgleda dokaj pregledno, z veliko podatki v tabelah, kar lahko le pohvalim. Grajati pa moram samo testiranje, kjer se Sergej slepo zanaša na SAMO en program - Nero. In še to takšno različico, ki ima kar nekaj hroščev.
Med drugim vsebuje ravno napako, ki postavi v slabo luč omenjenega Teaca 12x. Novejši Nero 5.0.4.8 ali 5.5.1.8 z njim sformatira CDRW ploščo normalno hitro (tako mi je vsaj zatrdil prijatelj, ki se tudi sam veliko ukvarja s testiranjem)!

Sergio ::

Han: kolikor jaz vem, ni res... www.cdrinfo.com , tam so tudi pograjali ta pekač.

Han ::

Ne zanašaj se na tuje teste. Govoril sem s šefom strani CDRLabs, katerega sem opozoril na isto stvar. Odgovoril mi je, da je napaka v Neru!
Sicer pa, ali se ti res ne zdi čudno, da se počasno formatiranje pojavlja samo pri tem Teacu? Napako lahko iščeš v pogonu, ki ga zamenjaš ali mu nadgradiš firmware, ali pa v programu, ki ga ali posodobiš (z novim gonilnikom, novo verzijo) ali zamenjaš z drugim (npr. WinOnCD, CDRWIN...).

TheHijacker ::

Hmm čudno, da nobeden ne omenja Plaxtorja. Res da je dražji, a še nobenega cd-ji mi ni scoustov. Pa sem pekel tudi na tiste noname za 80 SIT. Sam imam model 12/10/32 s burnproof in moram reč da ni boljšega(mogoče samo model 16/10/40:D) Prej sem imel HP 9100. To je 8/4/32 pa tudi s njemu nisem imel problemov. Vse kar je potrebno je da si dl-jaš najnovejši program za peko(priporočam nero) in nadgradiš firmware na zadnjo možno verzijo. Cene plextorjev mi pa niso znane. Imam pa dva prijatelja, ki sta kupila teac 8x pa se tudi ne pritožujeta čez njega. Le enemu je zajebaval, ker mu je sesul cca. 20 cd-jev pol sem mu pa rekel, da naj si enabla DMA. Potem je delovalo.

G[e]c ::

Men je se zmeri najbols vsec Teac(12,10,32) glede na ceno in zanesljivost CDRW itak dost ne bom rabu zdej ga sploh nimam pa ga ne pogresam.
Zanima me sam ce dela Teac z UDMA tud?

Han ::

Vsi Teaci (4x, 8x, 12x, 16x) delujejo v UDMA načinu. :)

blue96 ::

teac rulz
.

G[e]c ::

Men se tud tko zdi, plextor je dobr cdr sam nejgov dostopni cas je pa cist v pizdi, amapk res prov na bed ;(
Pa se neki Plextor stane 60k sit teac pa 42


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281782 (1317) Boky
»

Pekač do 40k

Oddelek: Kaj kupiti
181516 (1282) TheHijacker
»

CDRW teac 12x10x32

Oddelek: Kaj kupiti
231151 (888) MadMax
»

CD pekača

Oddelek: Kaj kupiti
261462 (1153) G[e]c
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271843 (1290) Daniel

Več podobnih tem