» »

Problem z inštalacijo Siemens gigaset 3070

Problem z inštalacijo Siemens gigaset 3070

tt1024 ::

Torej mislim da se gre za gigaset 3070. Naprava je obešena na steni pri kolegu, ko zadevo z USB kablom, ki je v napravi povežem z računalnikom mi zahteva gonilnike, ko pa gonilnike od gigaseta dam v PC najde vse pove, da zadeva ni microsoft certified, dam continue anyway in zadeva zahteva CD z win XP????? mislim WTF??? Ok torej dam notri win XP CD in ne najde fila mislim da snsusb.sys ali nekaj podobnega in stalno javlja da ne najde tega in onega driverja. Torej prosim za pomoč kako naj zadevo usposobim!!!

;( ;(

bmandelj ::

ta file je yelo verjetno na cd-ju od modema drugace pa potegn dol zadnje gonilnike od proizvajalca
samo exe in zalaufas pa vse dela
ali pa pobrisi vse dosedaj namescene gonilnike in najprej instaliraj gonilnike in sele nato priklopi modem

LP
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

mili ::

Zadevca mora delat z gonilnki z CD-ja.Najprej moraš naložit dect bazo. Potem izberi kateri stvari boš posodobil gonilnike, ko pa izbiraš od kje boš potegnil gonilnik izberi, da boš sam izbral gonilnik in sicer zahtevneje ali nekaj takega. Potem te opozarja še za certifikat ampak to ni problem. Kot sem zgoraj napisal, bi moralo delovat. Vsaj meni je, samo malo sem že pozabil.

LP

Malner ::

S te strani snem gonilnik.

Preberi navodila, najprej so v Nemščini, potem pa še v Angleščini. Kot piše v navodilih, moraš za uporabo gonilnikov nadgraditi firmware, ki je zraven gonilnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

Oddelek: Strojna oprema
102041 (1492) yerow
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458634 (5083) d4rko
»

Kako naj instaliram winxp, če moj novi notebook s sata diskom, ki nima disketnika???H

Oddelek: Pomoč in nasveti
474836 (3418) al3s
»

Instalacija Win XP Pro na prenosniku HP 8710P

Oddelek: Pomoč in nasveti
153454 (3454) nitro2
»

Proklet modem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161744 (1543) su37

Več podobnih tem