» »

Nadlezen Homepage!!

Nadlezen Homepage!!

RKG ::

lp

sem nov na tem forumu in bi rad eno pomoc... help meeee pleasee!!!

...torej...zgodba je taka....zadnjic sem mal surfal...in staknu nadlezen problemcek....
...namrec avtomatično se mi aktivira nek homepage...in sicer napise v naslov: "about blank" Poleg tega mi odpira se drug okncek...kjer mi ponujajo reklamo za antispy programsko opremo.
...vsakic ko sem spremenil oz. ponovno dolocil nov homepage(ena druga stran) se mi je po ponovnem zagonu explorerja aktiviral ta page "about blank"

probal sem ze z ad-aware odstrant...pa ni blo nc 8-O

Kako resiti ta problem? Mogoce v registru? Če je poterbno v registru bi vas prosil za podroben postopek, ker se ne spoznam dobro na racunalnike.
Bo potrebno naloziti na novo winse?

hvala...se vnaprej zahvaljujem za odgovore..

:\

harvey ::

Poskusi s HijackThis, a previdnost velja, ker poseže v register. Tako da ob klikanju malo premislimo.
Dobiš ga tule.

nodrim ::

jst sm se tega lotu na en smešn način ..
v službi sem imel namreč problem, da mi je šlo na živce, ker je na vsakem kompu po difoltu nastavljena neka domača stran podjetja.. če sem to spremenil v about:blank, je pri restartu spet bila nastavljena domača stran ... namesto teženja adminu sem si naredil bližnjico, ki kaže na about:blank .. in zamenjal IE ikono s to bližnjico .. tako zdaj normalno odpiram about:blank, čeprav je še vedno nastavljena druga domača stran ...

vendar bi tudi jaz v tvojem primeru raje odstranil ta spyware, ki se na tak način reklamira...

EMET ::

Morda bi bilo v redu, da napišeš kateri antispy na tak način ponuja svoje usluge ... čist tko .. da bi drugi vedeli, kaj jih čaka, pa še reštev lahko kdo pozna ...
EMET is the truth ...

DarkSite ::

ej stari, ti sam formatiri vse, dej na novo gor windowse >:D >:D :D

...zgleda, da se nisi dobil odgovora od taprave osebe, k to oblada! Nimas kej, kot da pocakas na taprav odgovor.

:)

EMET ::

nesmisel ...
EMET is the truth ...

overlord_tm ::

jest sem se takega problema rešil z Ad-awarom in neuporabo IEja:D

previdnosti pa nobene pri brisanju spywara:8) sam delete all>:D

pa format pa setup če se kej ponesreč:\

Hair ::

A si zbrisu piškotke - men je že parkrat pomagal.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
273271 (2716) Rias Gremory
»

Začetna spletna stran

Oddelek: Loža
221519 (1186) Kaboom
»

Kaj imate za "domačo stran"?

Oddelek: Omrežja in internet
423492 (2467) MadMicka
»

"Umazani" posli iskalnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
112189 (2189) Sergio
»

Kdo ima boljšega

Oddelek: Omrežja in internet
271677 (1217) diso

Več podobnih tem