» »

Overburning v Nerotu

Overburning v Nerotu

skype ::

Zadeva je sledeča...Na cdrw bi rad zapekel film velikosti 722 Mb (Nero ob dodajanju datoteke to "prevede" na 706 Mb. Na cd pa gre samo 702 Mb. Tudi če v Expert Features naštimam Enable Disc-At-Once CD Overburning iz 82 min na več, še vedno javi da je na cdju premalo prostora in ga ejecta.

Je rešljiv ta problem al je totalen NoGo?

Danke.
Pa Finke tud.

darkolord ::

Probaj izbrat "No Multisession", "Disc at Once" pri pečenju in "Finalize disc after burning" (neki tazga)... če imaš vse to vklopljeno bi moglo delat

divx man ::

Zdravo!!!

imam enak problem kot skype in sem probal nastaviti nastavitve tako kot pravi darkolord vendar mi cd-ja še vedno ne speče saj mi nero še vedno "prevede" film na 706mb maximalno kapaciteto cd-ja pa 703mb. Kako naj naredim da mi bo nero prebral dejansko kapaciteto se pravi na mesto 703mb 800mb.

please help!!!

digital II ::

mislim da je pod options al nekje za nastavt kje imaš limit cd-ja (rdeča in rumena črtica)
tam si nastav da je rdeča 99 min...
men dela...
....respect all the gods....

divx man ::

tud to sem zdej probu pa tud ne pomaga!!!!!

da še enkrat razložim:
ko pritisnem gumb burn in se prikaže okno za overburning mi napiše pravo velikost podatkov, ki jih želim dati na cd vendar pa mi napiše da je kapaciteta cd-ja le 703mb za vsak slučaj sem še enkrat pogledal če je cd slučajno 700mb vendar se nisem zmotil. cd je velikosti 800mb oz. 90min. vsaj tako piše na njem.

please help me anyone!!!!!!!!!

digital II ::

ja pa a si probal zapečt tko, pri meni nikoli ne pokaže dejanske kapacitete cedeja.
kr pogumno.....
....respect all the gods....

divx man ::

Hja normalno da sem sprobu če bo zapeklo, venar ni!!!!
Ampak sem pol mal gruntal in gruntal in sem zgruntal
tam ko naštimaš disk at once sem sprobal še možnost disk at once/96 in je zapeklo. na koncu je sicer na pisalo da je peka faild ampak ko sem zapečen film na hitro preletel je delal čist v redi. nevem pa zakaj mi ne zapeče na disk at once, ker kolko vem to ni prava nastavitev ki jo sedaj uporabljam!!!!

yekica ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yekica ()

falotXP ::

Se pravi, da Audio CD-jev ne moreš overburnat...no saj meni ni šlo. Imam Rimax CD-R 100 minuten oz. 875MB, pa mi ni šlo nikakor na njega posneti več kot 800 MB oz. 80 min. Kaj je narobe??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in zapisovanje na 870mb(99min) CD

Oddelek: Programska oprema
91540 (1434) iskra
»

Cd plošča 800 MB - v Neru 700 MB ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
5876 (801) Gogo
»

Program za peko CDjev ( overburning )???

Oddelek: Programska oprema
9972 (916) Predator
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311723 (1383) AlienGT
»

peka na 800 MB CDje

Oddelek: Pomoč in nasveti
9898 (687) Flash

Več podobnih tem