» »

5.1 surround

5.1 surround

patriot10 ::

zdele sm kupu Creative Inspire P5800 5.1!
težava je v tem da mi je zamenjalo sredinski zvočnik in globokotonca (delata glih obratno)!
zvočniki so zvezani 2 po 2 (sprednja 2, zadnja 2, sredinski in globokotonc)!
priključeno mam na plato, ki podpira 5.1 (ABIT NF7) in mam gor driverje nForce (NVidia NVMixer v1.0 gradnja 444)!

prosim za pomoč!

mmmato ::

pogooglaj za program nvswap

patriot10 ::

dela!!! :D
100 hvala za na svet!

Mobidick ::

Pa recimo med poslušanjem mp3jev in gledanjem filmov z AC3 zvokom ti dela center v redu? Ker meni ne! Pa še črni in roza konektor moram zamenjati, da mi vsaj ostalih pet zvočnikov lepo dela. Sicer v testu zvočnikov mi igra center tudi (zapiska visok ton) med samim poslušanjem in gledanjem filma pa ne. Uporabljam pa zvočnike P580.

lp
The future is digital!

The B ::

Pri MP3-jih ne sme delat center ker je stereo signal. Da pa se nekje omogočit sam ne vem na pamet. Kar se tiče pa AC3 pa nimaš dobr nastavljen. Ker če ti piska pri testu pol dela. Aja pa zamenjani bananci sta Abitova napaka.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Mobidick ::

Bananci sem zamenjal že prej, sem opazil ja, da imajo pri Abitu zamenjano. Zdaj imam driverje za soundstorm iz sklopa nForce_3.13 driverjev, kjer je veliko več nastavitev kot v novejših. Pa se da zdaj nastavit Create Center Channel, pa lepo špila tudi center. Bi probal kak DVD z 5.1 zvokom, pa ga nimam, pa tudi placa na disku za dolpoteg ne. Film "Troja" na 2eh CDjih z AC3 zvokom pa center brez tiste opcije obkljukane tudi ne dela.

lp
The future is digital!

droid ::

kaj nis dobu zraven zvocnikov converterja za to ?
jas sem ga dobu zraven zvocnikov ko sem jih kupu ceprav mi ni rabu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455308 (3623) jRk0
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016470 (10409) FlamE#7
»

[Hi-Fi] - DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537812 (6567) gumby
»

Crknu mi je port - nForce2 & zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
10846 (718) Vanich
»

AC3 težave

Oddelek: Zvok in slika
422529 (1467) franc3e

Več podobnih tem