» »

Nakup rabljenega monitorja

Nakup rabljenega monitorja

jjohny ::

Kolega prodaja 4 leta star monitor 19' CRT LG Studioworks 995E. Je popolnoma izpraven in on je prvi lastnik. Ceno ima 20 kSIT. Kot prvo me zanima kako je sploh s firmo LG, ter ali ima kdo ta model že v uporabi? Napišite svoje mnenje in izkušnje.
Cena se mi zdi kar sprejemljiva.

lp, jani:D 8-O :\

jjohny ::

Naj mi prosim kdo odgovori, da se ne bom potem po glavi tolkel !!!

lp, jani:D 8-O :\

jest10 ::

To kakor vem je bivši glodstar.
Jaz sem imel 15tko te firme im mi je dobro služila 7 let.

Azrael ::

LG je poceni Samsung...

Kupiti rabljen monitor je velik riziko.

Priporočam ti, da si monitor ogledaš v akciji. Če ima megleno, razmazano, deformirano, zapečeno itd. sliko, potem prste stran. Isto tako se mu izogni, če je zakajen ali bil postavljen na mestih, kjer je veliko umazanije ali je bil več na servisu kot v uporabi. Tudi če je ravno iz servisa in ima odlično sliko, je lahko ekran iztrošen, čez 1 leto ga boš vrgel stran.

Kaj še ni dobro za CRT monitor? Če je na ekran sijalo sonce, je lahko ekran v tem času že slab, enako kot, če je bil veliko prižgan; posebej na največji frekvenci osveževanja je po takem času elektronika že opravila svoje.

Skratka dobro si ga oglej, cena pa se meni sploh ne zdi preveč nizka.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Dead_Eye ::

hja, za navadno 19" ne flat se po mojem ne splača dat 20k - za 40k imaš že novo s 3(tri!!)-letno garancijo.....
The one and only

jjohny ::

Saj tudi jaz razmišljam ali bi kupil ta monitor ali naj raje kakšnega novega. Nov 19¨ monitor za 40 kSIT je verjetno precej slabe kvalitete (ne ostra slika)? Tale LG pa zgleda slika zelo dobro. Po moje je boljše kupiti bolj kvalitetno stvar, pa čeprav je rabljena, kot pa novo slabe kvalitete (pa to ne velja samo za monitor, ampak tudi za druge stvari). Če je normalno uporabljan, bo verjetno ta monitor brez problemov delal še 3 leta. Prosim napišite svoje mnenje, kako vi gledate na poceni stvari. Predlagajte mi kakšen konkreten 19˝monitor za nakup.

lp, jani:D 8-O :\

Dead_Eye ::

lej ta 19" LG ni ne vem kako kvaliteten in slika ne bo nič kej boljša kot na novejših monitorjih. Jaz imam flatrona 19", samo tega ne moreš primerjat z navadno 19". 40k pa stanejo ne zato ker so slabi ampak ker so CRT v odprodaji, industrija gre na LCD.....

npr. samsung 959NF pred 2 leti 110k, danes 70k.

evo, npr. klik.

aja, pa garancija je vsaj po mojem dandanes najpomembnejša stvar pri nakupu.
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater velik LCD? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17016438 (9890) franci
»

Nakup novega CRT monitorja

Oddelek: Strojna oprema
5968 (845) jurre
»

CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655214 (4107) boštjan
»

R9600 Pro, -> Club 3D

Oddelek: Kaj kupiti
5917 (786) jjohny
»

Kupujem nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
6818 (712) Eleven

Več podobnih tem