» »

Iskanje po forumu

Iskanje po forumu

rzhektor ::

Zakaj za vraga ne dela iskanje po forumu SLO-TECH. Nenehno mi namreč javlja, da nisem registriran. Kaj je to narobe?????????

kopernik ::

Pozorno preberi sporočilo, ko klikneš na iskanje. Na vrhu piše:
Iskanje je trenutno onemogočeno. Dosegljivo bo spet v nekaj dneh.

frenk ::

pa sej ti piše da je onemogočeno...še enkrat si preber:D

...pejd na google, napiš notr site:slo-tech.com in tisto kar bi rad našel;)

p.s.: zgleda sem bil "prehiten":D

rzhektor: če bi rad da iskanje na s-t spet deluje lahko sponzoriraš s-t ekipo s kakšnim ultra zmogljivim serverjem:)...pa to ni zajbancija to jest čist resn mislm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

rzhektor ::

Sej je isto pisal pred enim mescem, pa je iskanje delalo....
zdej sem pa v zadnjih dveh tednih že 10 probu, pa nč

rzhektor ::

kak pa nej zdej najdem na forumu željeno temo???
naj 14 dni iščem po forumu??
če pa odpreš novo temo, ki je bla že nekje v daljni preteklosti obdelana, te pa napizdijo kot da bi bil kriminalc

darh ::

Hočemo iskanje!
(dodajte svoj post... če nas bo tolko kot slončkov, bo mogoče zaleglo)
Excuses are useless! Results are priceless!

kopernik ::

>kak pa nej zdej najdem na forumu željeno temo???

Zaenkrat lahko uporabiš google ... se da marsikaj najti.

Ziga Dolhar ::

... pa čeprav bi Slotech lahko vsaj iskanje posredoval Googlu.

Ampak ne.

Enako kot "ne" želijo mal bolj jasno izkazat onega sporočila o nedelovanju, da se potem moderatorji repenčijo nad uporabniki, ki tiste vrstice ne opazijo med šestimi enako "opaznimi" vrsticami.

Pač ne.

Pač Sloteh.
https://dolhar.si/

pujsek_ ::

google - res se da marsikaj najti, samo zelo teško tisto kar želiš...

Ne rabim jaz postov, ki so bili aktivni pred dvema letoma :\
Welcome shop.wlan-sat portal...

Lucas ::

Fantje na slo-techu, z vsem spoštovanjem, ampak bodite vsak korektni. Ne vem sicer kakšne težave imate vendar dejstvo je, da iskanje ne dela že vsaj en mesec, če ne več in tisti napis da bo čez nekaj dni znova dostopno se mi zdi nategovanje folka do onemoglosti.

Napišite: Iskanje je omogočeno, uporabite google, ali pa napišite da iskanja sploh ne bo več...napišite karkoli bolj resnega, ne pa tiste pravljice o nekaj dneh!

In res je...če nekdo nekaj išče na forumu si skoraj ne more pomagat nikakor. In potem odpre temo, potem pa se najde nekdo in ga napizdi kako je to bilo že 100x povedano na tem forumu. Tako ne gre.
I was here...

kopernik ::

V kolikor so vaši komentarji kakorkoli leteli name:


In potem odpre temo, potem pa se najde nekdo in ga napizdi kako je to bilo že 100x povedano na tem forumu. Tako ne gre.

Jaz še nikoli nisem nobenega napizdil, sem samo zaklenil temo in podal link do prvotne teme z podobno ali enako vsebino. In mislim, da tako delajo vsi moderatorji.


da se potem moderatorji repenčijo nad uporabniki, ki tiste vrstice ne opazijo med šestimi enako "opaznimi" vrsticami.

Nikakor se nisem repenčil. Sem samo napisal, naj pozorno prebere sporočilo o nedelovanju iskanja.

Ziga Dolhar ::

Ne leti nate, kopernik.
https://dolhar.si/

V-i-p ::

Brez veze, da še tu isto pišem, saj je že ena tema, bom raje na kratko napisal. S-t zame brez searcha skoraj ne obstaja več, pa pika ;((. In tisto, da bo dosegljivo v nekaj dneh, bo najbrž jutri, a ne? Hvala za tako prijaznost.




P.s. Namig: pojdite na slo-filesharing, pa vam bodo mladi pobje z veseljem razložili, kako se stvari streže ko se rahlo vse skupaj ustavi. Točno tako kot sem govoril že menda dve leti nazaj. Ampak ne, s-t je pač preponosen in se mu jebe za lastne uporabnike. Pika.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Nejc Pintar ::

slo-filesharing je phpBB tole pa je own script:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

V-i-p ::

Kiksnil si. Ne veš kam ciljam. Razumljivo, ker ne veš kake borbe sem imel z admini. Ti namignem? Če ni denarja za nov server, naj se organizira ... Tako kot na sfs-ju. To sem mislil.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

M-man ::

Očitno bo moral tudi Slo-tech kloniti pod ekonomskimi pritiski in začeti z objavljanjem reklam oz. zbiranjem sredstev za strežnik.

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Sergio ::

Joj vip, skoraj mi je že žal zate.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matev ::

važno da je fensi lečka pred guimbom iskanje a da bi pa gumb delal pa ne
važno da je lepo in brezveze

pujsek_ ::

Po moji logiki, je polek vsakega portala ključen iskalnik, razumem da zadeva pri taki obilici ljudi in podatkov to malo škripa, vendar ravno zato še je bolj pomemben, saj kapiram da je težava, vendar to ni način da bi po portalu folk mogel iskat z googlom...:\
Welcome shop.wlan-sat portal...

infidel ::

Pri slo-techu v osnovi konkretno nekaj mocno skriplje. Iskanje tako ne dela ze vec kot 2 meseca kar se mi zdi, in forum je skoraj neuporaben, mogoce le za zadnjih 24 ur, da pregledujes. Pa tudi to - Z veseljem bi namrec prispeval kakih 1000 sit morda vec in verjamem, da se marsikdo drug tu. Potem pa nastane tezava in se ljudje pac branijo denarja, ker pac ne organizirajo enega TR. Fantje dejte ta SLO-Tech pod okrilje ene pravne osebe, drustva cesarkoli, verjamem, da se bo naslo veliko uporabnikov in bomo zbrali za tisti potrebni server. Slotevh v tem stanju pac nikamor vec ne pelje.

Bakunin ::

iskanje dela

Matev ::

infidel po mojem si ti edini, ki imaš preveč denarja

delfinus ::

Hvala za ureditev funkcije iskanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Myth ::

No, zdajle ko dela (vsaj meni) ... me nekaj zanima. A razmišljate iskanje po osebah? Kajti zdaj moraš poznat osebo, vtipkat not kot avtorja, pa zatem klikniti nanj ko se prikaze tema? Kar dolga procedura... :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

darh ::

Mr|ce -- desno od knofa pošlji je knof "Prekliči"... uporabi ga sem in tja...
Excuses are useless! Results are priceless!

Microsoft ::

Ok, ko je ze glih tale tema prsla na povrsje. Iskanje je en sam totalen KURAC! Vsakic, ko poskusim kaj najt, me razfuka, da bi najrajsi zabli tipkovnico v zemlo!;((

Pismo, dejte nardit en bol normaln iskanje, ki bo za razliko od sedanjega kaj nasel. Vsaj to, pa tudi, ce najde stvari, ki se razlikujejo za par let od iskanih oz. ti najde nekaj cisto iz nekega tretjega oddelka.
Sem zadnic hotel recimo pogledat, kater je bil zadnji post od undefined (verjetno veste, za koga gre:P). Pa dam tam datum od 12.5.2004 - 14.5.2004, in mi kot rezultat vrze vcerajsne novice. Podn od podna.

Nikjer ni obrazlozeno, kaksna je razlika med oddelkoma Oddelek: Novice in Novice. Tudi samo iskanje po naslovah teme ni mozno izbrati.
Potem, ko bi odpru stran z iskanjem bi lahko vsaj tako naredili, da bi v polje od do ze bil vpisan danasnji datum (v oba polja).

Sploh mi gre pa na kurac, ker po eni strani moderatorji stalno serjejo, naj uporabimo iskanje, potem poskusis petkrat neki vnest, pa dobis neke sesrane rezultate (al pa se to ne, pa ceprav ves, da tam obstaja), naslednjic ti pa zaklene iskanje, ker si ze itak preobremenil server.
Madona, zamislte si, da te google zaklene no! Tak ne gre. Narete nek low priority, pa bom pocaku tud minuto, da pridem do teme, katero iscem in vem da obstaja!

Lahko bi tudi tako naredil, da dam magari zjutri iskat tri teme, ki me zanimajo. Cez par ur, ko server najde, pa mi naj da rezultate (linke do iskanih tem) pod zasebna sporocila in bom potem lahko te teme precekiral danes in cez pol leta, ko bom spet hotel poiskat, bom sel samo na tist plac in kliku na link. S tem bi server iskal (vsaj zame) samo enkrat, vsakic naslednjic pa bi sel samo v zasebna sporocila in kliknu na link.
Skratka, nek tak osebem bookmark, kjer bi mel shranjene razultate iskanja. Mogoce bi blo sweet tudi to, da bi lahko sam dodajal linke tja noter. Da mi spet ne bo treba cez pol leta iskat teme, katera se mi zdele zdi zanimiva in bi jo rad v prihodnosti spet pogledal.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iskalnik

Oddelek: Slo-Tech
342100 (1018) shotalick
»

Neuporaben iskalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
536328 (4395) xabre

V-i-p vs. Iskanje

Oddelek: Slo-Tech
35991 (991) Primoz
»

kdaj bo omogoce zopet iskanje po forumu?

Oddelek: Slo-Tech
362083 (1284) Mercier

Več podobnih tem