» »

Miska mi nenadno zmrzne

Miska mi nenadno zmrzne

Mr.-Viko ::

Ja, to se mi dogaja že kar nekaj časa. Miškin kazalec mi je zmrznil celo sredi igre UT-ja! ;((
Lastim optično miško Logitech (hmm... ali je ta firma prava?) Dexxa.
Aja... Če hočem miško "odmrzniti", moram vtič dati ven in ko miška izgubi napajanje, ga dam nazaj noter in potem spet vse deluje za nekaj časa. Sumim, da je nekaj narobe s PS2 vrati. Pa še to: kakšen mesec po nakupu mi je delovala normalno, potem pa so nastopili problemi.

Hvala za nadaljne odgovore!
(he he, kaj vas mučim z mojimi problemi! :D)
No comment, really

msmiha ::

Pomoje ti prkinja kabel od miške. Al je pa PS2 v dreku.
Kaj maš računalnik naslonjen z zadnjim delom na kako steno?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Mr.-Viko ::

Ni naslonjen na steno. Ali so mogoče gonilniki krivi? Naložene imam tiste, ki sem jih dobil zraven miške.

Eh... Dol s temi gonilniki! Gor z drugimi! >:D
Ima še kdo kakšno idejo?
No comment, really

luka ::

Gonilniki najbrš niso kr pr miški je ponavat tak al ti dela al ti pa ne. Če je optična potem je čist možno da je problem v elektroniki. Na tvojem mestu bi si pr sosedu sposodu drugo miško pa bi sprobu z drugo.

blue96 ::

kupi misko microsoft web wheel za 600 sit.
.

Mr.-Viko ::

Dva prijatelja imata enako miško. Pri nobenem se ne pojavljajo takšni problemi kot pri meni. Bistvo: sum matične (oz. PS2 vrat) in po novem sum kablovja in elektronike.
Ko bom imel sestavljen nov računalnik (približno čez 1 mesec), bom pa videl, v čem je problem. Če se bodo problemi nadaljevali, je potem krivec miška sama.
Heh, še tako naprej in bom doktoriral! :D
No comment, really

VASkO ::

hehe, PS2 vrata se hitro unicijo, ce kabel ven pa not dajes pri prizganem racunalniku, poglej v manual od plate...

Mr.-Viko ::

Jaz bom te ljudi pri IBM-u razbil pa dal pobrit! Kje si še videl takšen računalnik, da ti ga dajo, čez mesec pa te začne vse zezat! Ne vem če ga že imam pol leta, pa mi bo še PS2 port crknu... Damn

ok, ljudje! Hvala za odgovore!
No comment, really

alien-w ::

meni tudi včasih dexxa zmrzne, pa sploh ne vem, v cem je finta. Pa ponavadi se zgodi v winsih, v igrah se mi se ni ustavila. Moram resetirat comp, da spet dela...

Mr.-Viko ::

Hmm... Kaj pa če dexxa pošilja kakšne nepravilne signale na PS2 in se potem le-ta "noče" odzvati? Meni zmrzne samo kazalec, gumbi delujejo. Mogoče pa laser, ki zaznava premikanje, pošlje nepravilen signal računalniku in potem ta nekako prepreči komuniciranje z miško...

Vendar res, ljudje, jaz bom še doktoriral iz tega! :D
No comment, really


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optična miš

Oddelek: Kaj kupiti
161692 (1300) Klampfer
»

Je moj glodalec zadovoljive kvalitete in/ali hitrosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
515306 (5306) ender
»

Pretorijančev prvenec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
524263 (4263) Paramedic
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594514 (3973) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482007 (1710) AndrejX

Več podobnih tem