» »

NUJNO!!!!!!PROMLEM PRI RAČUNALU!!!!

NUJNO!!!!!!PROMLEM PRI RAČUNALU!!!!

OldSkul ::

V varnem načinu mi v OKNU SISTEM v nadzorni plošči pokaže da pogon c uporablja datotečni sistem za MS-DOS združljivostni način,in zato mi v normalnem načinu WINDOWSI nočjo delat!!!Oziroma zagonjo se mi toda potem se jim kar ustavi.!Kako bi to ređu pa prosim ne omenjat servisa!
Please help!!!!!!!!!

LP
Hvala!

Mr.-Viko ::

V varnem načinu so vsi diski združljivi z MS-DOS-om. Jaz osebno ti priporočam ponovno instalacijo winsow. Servis res ni potreben, če bi bil, bi jaz imel toliko denarja kot banan na vrtu! :D
No comment, really

OldSkul ::

Ja sam nimam cedeja od WINSOV 98 S.E,pa tud tega še nisem delal tko da sigurno mora ostajat ena rešitev!?!?!

TheHijacker ::

Poskusi malo znano, a učinkovito metodo:
Zaženi winse v samo MS-DOS(pritisni F8, da dobiš meni).
Ko dobiš stari dobri C:> napiši scanreg /restore

Dobil boš stare backupe registrov za mislim da 5 dni nazaj. Register nastavi nazaj na tisti dan ko ti je še vse delalo.

Metoda je 100% zanesljiva in neštetokrat uporabljena v mojem podjetju. Če user sesuje register s nalaganjem svojih kr neki programov, ali pa po pomoti pokvari hardware profil ga s tem ukazam takoj popravim...

Sporoči če ti deluje!
http://www.google.si

Mr.-Viko ::

Če ti pa ta metoda ne bo delovala, boš pa moral re-instalirati winse.
Jaz sem enkrat imel tudi takšen problem. Poskusil sem s to metodo, vendar moj sistem je bil tako porušen, da se ga ni dalo rešiti. Še Bog ne ve, kaj sem pred sesutjem naložil gor ALI pa so winsi kaj sami zaj*****...
No comment, really

luka ::

Na tvojem mestu bi najprej vseskup pregledu z enim najnovejšim antivirusnim programom, potem pa če to nebi delal bi v varnem načinu odinštaliru nazadnje nameščene programe pa zbrisu iz upravitelja naprav vse naprave ko si jih menju driverje - če pa nisi to naredu nobenim napravam pa zbriši kontroler za diske, zvočno pa grafično - lahk sicer da boš vse to delu totalno brezveze sam včasih tut to pomaga

OldSkul ::

Hvala bom probal!!

LP

OldSkul ::

Hijacker tvoja metoda mi ni uspela saj mi napiše da mu ni uspelo!
Kaj bi blo lahko narobe!!???
Ali je še kaj takega kar bi lahko poskusil!

TheHijacker ::

Ponavadi, če tista moja metoda ne deluje pomaga samo reinštalacija.
V rokavu imam še en adut ampak rabiš ponovno windows CD.
Gre pa nekako takole:
Pojdi v varni način(če sevada lahko). Desni klik na moj računalnik->lastnosti->upravitelj naprav. Iz tu popolnoma vse pobriši ven. Tudi za disk in disketar. Potem se ti winsi morajo zlovdati, ampak bojo full grdi(640x460@60Hz). Teoretičo bi moral najdit vse naprave še enkrat ampak mu ne uspe. Zato ga moraš mal spodbuditi. To narediš tako, da greš v nadzorno ploščo in izbereš dodaj now hardware. S tam mu poveš da naj sam poišče vse možno. Ko bo končal bo začel nazaj postavljati vse komponente. Mogoče bo potreboval tudi windows CD.

To je edino možno, ki jo jaz vem za popravilo windowsow. Če je pa register čist sesut ti pa tudi to ne pomaga. Mogoče imaš res wirus...
http://www.google.si

Stra ::

Ce se pri Winblowsih zagusti, je za moje pojme najboljse narest en backup (oz. si jih itak redno delat) in vse skup reinstalirat. Jaz to naredim recimo vsakega pol leta.

Pri odprtih oknih te kmalu zacne glava bolet (prevelik prepih).:D

OldSkul ::

No zdaj sem nekaj uštimal in windowsi so se mi zagnali samo dela pa mi počas.Igrce mi delajo normaln,sam windowsi so počasni a se da kej nardit drgač pa windowse nove pa bo!

Kaj si mislu glede virusa!?

cekr ::

Katero osnovno ploščo imaš ?
Če si mogoče inštaliral VIA 4in1, ti ni pomoči, kot format c:. Tudi upgrade WIN ti ne bo pomagal.
Velikokrat je VIA IDE driver kriv, da se vse razsuje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

explorer.exe se ne odziva. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6713221 (12559) SomeoneLOVEU
»

windows xp reinstall

Oddelek: Operacijski sistemi
8971 (900) overheat
»

zamenjava AMD Athlon 64 za x2, ali bo delalo

Oddelek: Kaj kupiti
151718 (1051) ender
»

WIN98 problem z zagonom

Oddelek: Operacijski sistemi
61024 (967) sertl1
»

Po menjavi VGA se windowsi ne naložijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
7741 (642) sloxl8

Več podobnih tem