» »

ati radeon 9800se

ati radeon 9800se

FuBu ::

zanima me kako naviti 9800se na pro

Alirio ::

Ubistvo moraš odklent cevovode! Dragč pa sej je blo velik tem o Radeonu 9800 SE pa dej mal poglej po forumu boš ziher kej našu ker neverjamem da bo folk še enkrat pisal vse kar je že enkrat blo omenjeno.
lp.
Alirio
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

FuBu ::

aha oky sem pač mislo tu napisat kr tam nisem najdo kr je vsega puno.. bom šo pogledat.

frudi ::

najenostavneje je tako - nabavi si OMEGA gonilnike, dobiš jih tukaj (click). med inštalacijo izberi opcijo za Softmod 9800SE -> 9800Pro in to je to. po resetu z AtiTool preveri, če delujejo vsi cevovodi in s par 3D aplikacijami/špili preveri, ali se pojavljajo kaki artefakti.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

FuBu ::

Hvala ti frudi bom probal. kaj pa pol gre iz tega še v xt

Alirio ::

Ne negre pa sej med pro flashanim v xt ni razlike le da ti povsod piše da maš XT namest PRO!:D
Meni so rekli da se ne splača ker sem hotu iz mojga proja dobit v xtja pa nima smisla!
lp.
Alirio
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

frudi ::

ko odkleneš preostale cevovode lahko kartico nato normalno tudi še dodatno naviješ, z malo sreče se bo navila tudi preko XT frekvenc. ampak še vedno ti bo povsod pisalo, da imaš 9800SE, tudi ko odkleneš vse cevovode! zato pa pravim, da preveriš z AtiTool (v glavnem oknu spodaj desno klikneš na Settings in pod Active Pipelines mora pisati 8).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

FuBu ::

aha hvala vama. bom probal jaz zdaj to aredit. Kaj pa veta mogoče kak lahko naviješ rame?

FuBu ::

Inštaliral sem drivere, restartal kompa. potem ko se je okmp zagnal je spodaj pisalo da išče gonilnike. pol se mi ej odpr čarovnik za iskanje gaonilnikov. Potem pa ni hotlo spoznat gonilnike. ampak sem šel v atitool pa je pisalo da je 8 cevovodov odprtih. samo v nečem je problem.

frudi ::

probaj enostavno še enkrat inštalirat Omega gonilnike (in spet izberi Softmod SE->Pro opcijo na začetku). pa če si slučajno pred tem imel inštalirane novejše ATIjeve gonilnike, predhodno deinštaliraj njihov Control Center (v Add/Remove Programs).
rame pa navijaš tako kot GPU, lahko z AtiTool ali pa z Radlinkerjem (del Omega gonilnikov). do kod bodo šli navit, pa se ne da rečt, nekateri gredo samo do 350, nekateri pa tudi preko 400.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

Boki_ ::

Alirio, s flashem v XT ne pridobiš sam da ti piše XT in frekvence višje, ampak je res XT, zarad druzga jedra ti odpre še nekatere dodatne funkcije, mislim da neke shaderje pa to. Se nism ukvarjal s tem, sam tko bežno sm ujel. Ker drgač bi lah tut navadnga 9800pro s r350 jedrom flashali v XTja, kar pa ne gre...
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Radeona 9800 Pro v XT NUJNA POMOČ!

Oddelek: Navijanje
241462 (923) Good Guy
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389208 (5183) Tilen
»

navijanje sapphire ati radeon9600XT

Oddelek: Navijanje
191381 (944) ricola78
»

radeon 9800 se res tak bad za modat

Oddelek: Navijanje
201819 (1206) ginekolog
»

Do kolk lahko grem pri R9800 pro 128Mb

Oddelek: Navijanje
211895 (1390) MEDENA

Več podobnih tem