» »

CSS - Counter Strike Source

CSS - Counter Strike Source

««
6 / 13
»»

Shybby ::

ti ga rate serješ, in potem praviš da igraš za užitek?

slo serverjev je kar nekaj, ampak tukaj se morem strinjat z teboj glede adminov in ostalih igralcev ki ne poznajo kulturnih besed.

Tilen ::

@BorutO

Če [še] ne veš, imamo en večji public ventrilo server, ki drži večino slo css scene.

84.255.203.243:3784

Za povezavo na server potrebuješ Ventrilo 2.1, ki ga dobis v VenriloMIX paketu. Tam je mnogo "mix" kanalov. Pojdi v en kanal, naberi ekipo in igraj. Public sux, slovenskega uradnega sploh več ni.

Lahko pa greš sem : 62.104.177.251:27015

Veliko SLO/CRO/BIH igralcev vendar server ni ravno biser.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

84.255.203.243:3784 tega serverja mi ne najde. glede spodnjega pa ... moja največja želja je da se z bosanci ne obadam. čakaj bom probal najti negi ta server ki je občasno poln kanal i feel slovenia. Ampak jas ga ne igram in ga tudi nimam več notri pod Favorites.

BorutOoo ::

http://slovenia.game-server.cc/stats/ to sem našel, ampak meni ne dela :(

Tilen ::

84.255.203.243:3784 tega serverja mi ne najde.

To je ventrilo server. I feel sLOVEnia pa je down...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

Ej tilen, ti si viditi kot neki profi. em, kaj če mam bojšo povezavo je tudi mejši ping? Pa, ti veš kam se datoteka stats prenese? sem si z neta potegnil dol pack s katerim samo mapo dodam v css pa mi že kao dela. pun težav za css. Najbol pa bi rad veda kak naj dobim oz si naredim, da bi mel stats (rank, place, session, votemap, ipd) brez da bi plačal?:\

M-XXXX ::

Tilen si kdaj za kašen FW? Ali pa kašen MIX? (mi klan imamo, če ti kašne najdeš pa gremo malo?)

Mavrik ::

Ej tilen, ti si viditi kot neki profi. em, kaj če mam bojšo povezavo je tudi mejši ping?


Ne, večja pasovna širina (oz. "boljša povezava" kot ti praviš) ti ne bo spustila pinga.
The truth is rarely pure and never simple.

Tilen ::

Tilen si kdaj za kašen FW? Ali pa kašen MIX? (mi klan imamo, če ti kašne najdeš pa gremo malo?)

Komot! :)

Dobis detajle pod ZS.

Glede povezave/pingov pa je tako kot pravi Mavrik. Manjsi ping lahko dobis tudi z boljšo mrežno kartico. Ampak to so že ekstremi... Najpomembnejši je ISP oziroma način povezave, ki jo imaš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gruntfürmich ::

jo dečki.
mi lahko kdo pove, kako naj se priključim css sceni. rad bi igral cs, pa ne vem kaj je bolje-cs1.6 ali css. in kaj potrebujem za enega ali drugega. preko interneta mi ni za seriala kupovat, bi rajši kr v trgovini. pa še kakšni so dodatni programi... (punkbuster, ventrilo?)
thx
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

strictom ::

Kupi CSS saj CS1.6 igrajo le še oldschool privrženci.
Dol si potegni steam in naredi account in lahko preka tega potem kupiš CSS. Lahko pa tudi v trgovini in boš dal par evrov več. Razlike pa ni.
Ventrilo rabiš samo če igraš z kakšnim klanom. Punkbusterja pri Valvovih igrah ni saj ima Valve enako učinkovit anticheat sistem imenovan VAC (Valve Anti Cheat).

V glavnem rabiš pa Steam account.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

@gruntfurmich

Pojdi v najbližji BigBang ali kakšno drugo štacuno ter si kupi Half Life 2. V paketu dobiš CD key[HL2+CSS+...], ki ga vneseš v Steam.

Pozor: CD key lahko na Steam aktiviraš samo enkrat, kar pomeni, da si moraš detajle za vpis zapomniti za vedno. Poznam primer, kjer si je nekdo ze 3x kupil HL2, ker po formatu ni mogel svoj stari CD key registrirat z novim Steam accountom, star login pa je pozabil.

Ne vem kako je s temi novimi cd key-i glede 1.6 ampak v mojem primeru je bilo tako, da sem preko ST-ja kupil takrat aktualne cd-keye[20eur], katere so kupci dobili poleg 9600XT/9800XT kartic. Tisti cd key je vseboval HL2, HL2 : LC, HL2: DM, CSS, HL, HL:S, CS 1.6, DOD, HL:BS in še nekatere mini igre. [Bronze paket]

Zdaj pa mislim, da če kupiš HL2, dobiš samo HL2+CSS pa še kakšne manj pomembne igre.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

kaj bolšega za pinge ne bom kupoval. Me pa zanima kako si naj prek dedicated serverja (porgrama) naredim mapo oziroma igro na deathmatch? ve kdo? spobal sem že vsega boga pa ne gre. Ja ... glede gesla pa ... jas sem si izbral najlažjo uporabniško ime in geslo, tako da nemogoče da bi pozabil. seveda si vse registracije vpisujem v beležnico da ne pozabim kje. Najbojše pa je če maš kolko tolko težko, za sebe lahko, geslo in up.ime in ga uporabljaš pri vseh prijavah.

pingec ::

Tilen > Pozor: CD key lahko na Steam aktiviraš samo enkrat, kar pomeni, da si moraš detajle za vpis zapomniti za vedno. Poznam primer, kjer si je nekdo ze 3x kupil HL2, ker po formatu ni mogel svoj stari CD key registrirat z novim Steam accountom, star login pa je pozabil.


A original škatle s cdkeyem pa nima več?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zheegec ::

Original škatla pa cd-key ti načeloma ne pomagata... čeprav lahko kontaktiraš Colby in jim pošlješ kopijo CD-keya, sliko škatle in kopijo računa, pa ti resetirajo cd-key, vsaj včasih se je to dalo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BorutOoo ::

Na steam si lahko kodo kupiš nisem gledal kolko je cena ... Kaj dosti vendar ni.

pingec ::

ALIEn3001 > Original škatla pa cd-key ti načeloma ne pomagata... čeprav lahko kontaktiraš Colby in jim pošlješ kopijo CD-keya, sliko škatle in kopijo računa, pa ti resetirajo cd-key, vsaj včasih se je to dalo.

Ja, točno tako. Zakaj bi torej kupil novega?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

neres ::

Eno bolj strokovno vprašanje:
Mapa awp_wall - na začetku vsake igre (ko ena ekipa zmaga in se začne znova) me kdo ustreli že v pol sekunde ali malo več. Jaz pa rabim eno-dve sekundi da sploh pridem do awp-ja (na začetku je nož).

Zdej me zanima a so tej "dostopni" časi različni al naj bi bli za vse enaki?

Tilen ::

pingec, vrjetno tega ni vedel?

Na mapi awp_wall te "spawna" na awp-je na tleh. Razen, če nimaš sreče s spawnom in začneš čisto na levi/desni. Z fast switch scripto ali komando, da ti v roko da boljši weapon se torej spawnas z orožjem v roki. Za namerit in ustrelit pa je 0.5+ sec že kar dosti.>:D Vsaj za izkušene awpjerje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

Ve kdo kak se naredi na deathmatch? Za izdelovanje mape potrebujem program Source SDK? Prej sem si dol potegnil mape ... de_dust2_night, de_dust2_winter ... svetovni mapi ... sta čisto isti, samo da je ena v temi (pa nitaka tema da nič nebi vidli), druga pa se dogaja po zimi. Svetovno. Samo ne vem kako si naj naredi ali dobim Stats, ne da bi mogel plačati na netu.

Tilen ::

Samo ne vem kako si naj naredi ali dobim Stats, ne da bi mogel plačati na netu.

Tole je mislim da zastonj. Glede DM pa vem samo to, da rabis nadpovprecen server, ce hoces da normalno dela. Dust winter/night so pa tako ali tako uporabne samo za pub.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

Tilen, nekdaj sem na neki spletni strani izsledil da lahko botu daš ime, stopnjo pa to. Sem sprobal pa mi je naredlo. ampal zaj pa tega več ne najdem. Prej sem napisal nekak tak bot_add_ct_sas_2_x =ime apak ne prime, ne vem kak naj napišem. Mi daš MSN naslov? Ker veliko veš te mam kaj za vprašat. Če hočeš.

BorutOoo ::

http://www.mani-admin-plugin.com/index.... to sem našel nekaj za admina ... sem si dol potegna ampak nimam pojma ... če boš proba mi povej.

BorutOoo ::

http://sourceforge.net/project/download...

To je download za HLstatsX . Samo ni navodil zraven, tak da ne vem ali morem vse skup samo prenesti v dedicated server ali v mapo ki jo uporabljam preko online? Ti to bol veš. poglej.

http://docs.unitedadmins.com/hlstats/en/
To še je stram kako bi naj delovalo.

gruntfürmich ::

kakšni so plačilni pogoji oz. načini na steamu. sem gledal da je samo paypal brez kartice mogoč. kako gre preko slednjega? preko plačilnega naloga?
tam je po 20$, drugače pa je v slo za 25 €.
kje pa potem dobim igro, če naročim samo cd - key? kr preko njihove strani se zdownloada?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

strictom ::

Preko steam se ti zlada.

Kaj je fora teh map k majo cstrike napisano zravn v oklepaju?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

Kaj naj naredim da bom lahko uporabljal omare, mize, ... ne da bi skočil na mizo in bi se miza sama umaknila z mene. Rad bi po mizi hodil.

Ne bo šlo. Vsaj z osnovnimi nastavitvami ne. Po defaultu je namreč tako, da se nekako odbijaš od vseh teh nepomembnih bedarij. Sodi, gume, itd... Se pa da nekaj z fiziko uštimat, da se da skočit na sode, tudi mizo vrjetno. Bom malo povprašal.

Tilen, nekdaj sem na neki spletni strani izsledil da lahko botu daš ime, stopnjo pa to. Sem sprobal pa mi je naredlo. ampal zaj pa tega več ne najdem. Prej sem napisal nekak tak bot_add_ct_sas_2_x =ime apak ne prime, ne vem kak naj napišem.

bot_add_t / bot_add_ct potem pa se dolocis bot_difficulty [1-4]

Tukaj ne bi bilo slabo povedati, da ti vsak bot odžre kar nekaj procesorske moči. Ne splača se jih imeti gor. Če pa že, pa 2 max z nastavitvijo, da se odstranijo s serverja, ko se connecta kak pravi player.

http://www.mani-admin-plugin.com/index.... to sem našel nekaj za admina ... sem si dol potegna ampak nimam pojma ... če boš proba mi povej.

Mani Admin je stara zadeva vendar jo večina še vedno uporablja. Z zadnjimi updati so jih nekaj celo zafrknili tako da se mora uporabljat neka verzija oz decembra lani. Vse kar moraš tukaj storiti je, da editiraš cfg fajle in jih uploadaš na ftp od serverja. Restartaš server in voila.

To je download za HLstatsX . Samo ni navodil zraven, tak da ne vem ali morem vse skup samo prenesti v dedicated server ali v mapo ki jo uporabljam preko online? Ti to bol veš. poglej.

HlstatX mi v bistvu ni tako poznana zadeva. Tole sem našel, ko sem čekiral stran od bivšega slo publica, kjer so tudi vodili statse in sem bil nekako prepričan, da nihče ni za tole plačal. Vsekakor pa je to server side, ne client.

kje pa potem dobim igro, če naročim samo cd - key? kr preko njihove strani se zdownloada?
Naložiš Steam, se prijaviš, vneseš cd key[Activate product on Steam...]. Potem samo klikneš 2x na igro, katero želiš namestiti. Automatično se naloži z njihovih serverjev kakor tudi vsi popravki, ki pridejo kasneje.

Kaj je fora teh map k majo cstrike napisano zravn v oklepaju?

Primer?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

strictom ::

X-Fire mi najde en kup slovenskih serverjev. Npr.: 84.255.253.94:27016

de_dust2 (cstrike)

Ne gre mi pa joinat.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

gruntfürmich ::

steam imam, tudi prijavljen sem. pomagajte mi do cd-keya!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tilen ::

Edina možnost je da zadevo kupiš. HL2/CSS.

strictom, to so CS 1.6 serverji.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

neres ::

Tilen>
Z fast switch scripto ali komando, da ti v roko da boljši weapon se torej spawnas z orožjem v roki.


Hvala. Ja, dejansko se to da rešit kar z uno nastavitvijo da samo preklopi na boljše orožje. A se da mogoče to določit samo za to mapo? Ker večinoma nočem da mi samo preklopi (za de_, cs_ mape..).

Sem našel eno skpripto. Je to to? Ampak a ni to cheatanje?

Tilen ::

Skripte so dovoljene.

A se da mogoče to določit samo za to mapo? Ker večinoma nočem da mi samo preklopi (za de_, cs_ mape..).

Ne, lahko si pa naredis bind.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

Ja, to vem kako se botu posebej določi stopnja težavnosti, samo je ena finta kot sem prej napisal, da se da vse na enkrat nareti. Našel sem samo da botu lahko dam 'predime' bot_prefix in ime. Amplak to je bresveze.

No, ko sem na katerem serverju majo skoraj vsi svojega admina.

HLstatsX pa bi naj delal prelo online, saj se podatki ko igramo v serverju ohranijo na jihovi spletni strani. Ampak to kaj sem vlekel dol, ni to to, saj ni nikjer da bi bil povezan na jihovo spletno stran.

Na teh serverjih ki so kar popularni se da uporabljati predmete (mize, omare, sode...) na nekaterih pa ne gre. mislim da tu za vse igra konzola. Ona odloča kaj lahko in kaj ne. Tako se mi zdi da so tu predmeti označeni da se jih ne da uporabljat, kot si rekel da so nepomembni.

Aja, kako pa naredim da boti ostanejo še v serverju, tudi ko ni več nobenega playera preko online? Ko jas pridem v server se potem še ostali trije pokažejo. ko odidem, še oni odidejo.

Mam pa. 3600GHz, 2gb rama, 512mb gfx, 520gb diska in visto ultimate. Mislim da se tu ne sme pozanati niti malo, da so boti v igri?

Cel roman! :) 8-O

Tilen ::

Aja, kako pa naredim da boti ostanejo še v serverju, tudi ko ni več nobenega playera preko online? Ko jas pridem v server se potem še ostali trije pokažejo. ko odidem, še oni odidejo.

Tole bo pa pingec bolje vedel imo. Oni so imeli včasih tako narejeno.

Mam pa. 3600GHz, 2gb rama, 512mb gfx, 520gb diska in visto ultimate. Mislim da se tu ne sme pozanati niti malo, da so boti v igri?





Hint: Glej fps drop z boti. Ne pozabit, da je na tem testnem serverju tickrate samo 33.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pingec ::

bot_add
bot_quota 5 < odvisno od bot_quota_mode, ce je "fill", poskrbi, da je minimalno stevilo igralcev 5 ne glede na to, ali so boti ali pravi igralci
bot_quota_mode fill
bot_difficulty 0 < skill botov, gre do 3 al 5
bot_chatter off < obvezno da jih utisas
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

BorutOoo ::

Wow. Zaj bom sprobal kako to deluje. Hvala pingec.
Mogoče še veš kako se botom doda ime?

Tilen, hm, 4 boti so v redu ko ni nobenega pravega igralca gori. ko pa se oni pridružijo serverju pa potem tak izginejo. Jaz si bi ga rad postavil za moje kolege, soside pa to. Mogoče se še bo kaki nepridipravi znašel notri.

Kaj na totem serverju ki ga jaz postavim bodo oni lahko igrali ko nimajo original kupljenega ampak z neta vrženega dol.?

Aja Pingec, zakaj bi pa moglo biti minimalno število 5? Ali 4 niso dovolj?

Mam pa še tudi eno težavo. na serverju mam označeno do 24 iralcev. ko dam notri tri bote in jaz, na serverju kaže da jih 4 igra od 20. Kaj je tu narobe?

Kaj pa naj naredim da se ti podatki ki jih vnesem v dedicated server ohranijo, tudi ko ponovno zaženem računalnik? meni se potem vse na novo resetira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

Error: Material "plaster/slide" : proxy "AnimatedTexture" not found!
Error: Material "models/props/cs_office/clouds" : proxy "TextureScroll" not found!
Error: Material "models/props/cs_office/clouds2" : proxy "TextureScroll" not found!
Executing dedicated server config file
Incorrect price blob version! Update your server!
ERROR: mp_dynamicpricing set to 1 but couldn't download the price list!
Error: Material "models/props/cs_office/screen" : proxy "AnimatedTexture" not found!
Section [Scenes]: 0 resources total 0 bytes, 0.00 % of limit (2.10 MB)
couldn't exec server.cfg

To mi napiše ko si v dedicated serverju mapo izberem. Kaj je to? A treba na novo igro gor vršti? :(

strictom ::

poglej če sploh maš server.cfg fajl.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BorutOoo ::

couldn't exec server.cfg
Te že ne.

Zaj sem si igro na novo naložil pa isto piše ;(( ;(

edit: zaj sem si ga vrgel z neta. kam ga vržem? pod source dedicated server\cstrike ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pingec ::

Vidim, da imaš veliko vprašanj. Najbolje da si prebereš kakšen vodič in vprašaš na forumih specializiranih prav za take stvari.

SRCDS installation
SRCDS forum
SRCDS cfg generator (notri mas tud bote)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

BorutOoo ::

Tega odgovora pa vena ni nikjer! ZAKAJ mi VEDNO, ki igram CSS, IZGINE MSN? Nikakor ga več ne morem po tem nazaj prižgati, kot ponovni zagon. Misim da mamo to skoraj vsi take težave!;(

strictom ::

Meni ne.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

Tilen, hm, 4 boti so v redu ko ni nobenega pravega igralca gori. ko pa se oni pridružijo serverju pa potem tak izginejo. Jaz si bi ga rad postavil za moje kolege, soside pa to. Mogoče se še bo kaki nepridipravi znašel notri.

4 boti so definitivno prevec. Gre se samo za to [če že], da ko se nekdo connecta na server [prvi] ni sam in lahko ta čas enga ubija dokler se drugi ne poveže. Dostkrat se zgodi, da bi kdo igral 1v1 in potem ob 4 botih je to brez veze. [nepotrebno čakanje]

Kaj na totem serverju ki ga jaz postavim bodo oni lahko igrali ko nimajo original kupljenega ampak z neta vrženega dol.?

Ne bodo mogli.

Kaj pa naj naredim da se ti podatki ki jih vnesem v dedicated server ohranijo, tudi ko ponovno zaženem računalnik? meni se potem vse na novo resetira.

Nastavitve vpiši v .cfg file po želji še dodaš "samo za branje".

Tega odgovora pa vena ni nikjer! ZAKAJ mi VEDNO, ki igram CSS, IZGINE MSN? Nikakor ga več ne morem po tem nazaj prižgati, kot ponovni zagon. Misim da mamo to skoraj vsi take težave!

To se mi še nikoli ni zgodilo.

Mam pa še tudi eno težavo. na serverju mam označeno do 24 iralcev. ko dam notri tri bote in jaz, na serverju kaže da jih 4 igra od 20. Kaj je tu narobe?

Nič ni narobe.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BorutOoo ::

Hm, jas pa ne vem kaj potem mene j. Sem si na novo windoes gor meta, mi je isto delalo, ko sem si na novo css in msn instaliral gor mi je isto naredlo. včasih, če je sreča res ostane, včasih pa zgine. in to samo takrat ko igram css, ko pa kaj drugo pa ne ;(

Najbolše pa je ... kišto skozi okno! :)) ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mit3k ::

Poglej če nimaš slučajno nastavljenih tipk za msn lock ipd.

BorutOoo ::

Venda mam ja, da ko se počepnem v igri, stisnem ctrl parkrat, pa me vrže z igre in mi opozarja za neki msn lock. Kako si tu kaj nastavim? Misliš da je MSN Plus kriv?

mit3k ::

Se mi je zdelo ja... :D

Ja kriv je msn plus.

Naredi to:

Plus, prefercences, messenger, messenger lock, odklukaj vsa polja

BorutOoo ::

Zadeva dela! Hvala! :))

gruntfürmich ::

jo. zanima me, cd-key katerih iger lahko vložim v counter strike source? half life, half life2, half life 2 epizode 1, ali samo in edino counter strike source?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tilen ::

V Steam lahko vložiš vse cd-keye iger, ki jih podpira Steam.

Število iger je omejeno na debelino tvoje denarnice. Ne pozabi pa vseh kupljenih iger reigstrirati pod en Steam account, da ne bos za vsako igro ki jo bos kupil delal novega in potem imel eno veliko zmesnjavo.

Primer:

Danes kupiš v BigBangu Half Life 2. Zraven dobiš še "free" CSS, ki ga normalno lahko preko Steama naložiš. En tretji dan se ti zlušta še nakup Episode 2 [ko bo le ta izšel]. Enostavno ga kupiš v BigBangu ter vneseš key v Steam ali ga pa kupiš direkt preko Steama.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292953 (2687) win64
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92744 (2509) neres
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511581 (8372) BigFoot
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717902 (6324) Tilen
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878225 (6208) bonbonček

Več podobnih tem