» »

Counter Strike

Counter Strike

1
2
»

Fury ::

plavko sej sem ti reku da ti bo normalno delal .. vasj 50 FPS.. drgac pa je fora zakaj mas 3dmark 2003 score tok nizek v tem da ti pol testov sploh ne dela na tej kartici... CS bo ql delu :)

plavko61 ::

Nabavil sem si Half-life, tako da sem spobal zadevo. MOram rečt da sem malo razočaran nad grafiko, prej sem igral Enemy territory. Zanima me kako se shranijo modi, da jih nebom vsakič downloadal , ko bom winse nalagal? Kak server za začetnike, tudi nebi bil slab?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Slowenc ::

Hvala bogu, da je taka grafika, ker potem mi spil sploh ne bi vec delal. Imam Durun 700 in Gf2mx pa vendarle dosežem 60 fps. Ko enkrat "padeš" v ta špil, ne prideš več ven. Je tako fantje?...
Skiny gate.

Longinus ::

hehe res ja ko si enkrat v igri te takoj prevzame .
Nažalost / nasrečo pa nisem več v igri ker nimam originalen cd key za 1.6 verzijo .

P.S steam sux !

Morpheus ::

ne poslušte furyja! pa don't play public ampak raj gather če že nimate klana 8-)

Fury ::

morph krava zadrogerana :)

kaj sem pa jest reku?

Binji ::

Jst sm spet zacel po pol leta igrat CS 1.5 - stvar te res potegne:D Sam kaj ko nimam vec blage
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

TyKee ::

Rad bi vas samo obvestil na:

TRIERA Internet Counter-Strike strežnika ter pripadajoča hostname-a (IPje si nekateri ne znajo znajo zapomnit, in ne vem, zakaj vsi IPje pišejo):

#1: TRIERA CS Server
http://games.triera.net
~ 213.161.22.140
~ cstrike.triera.net (Priporočam, lažje si je za zapomnit)
Kontakti: cstrike@triera.net & Forum @ Discharged.org

#2: R.A.F. CS Server ~ #r.a.f. [TRIERA.NET]
~ 213.161.22.140:27016
~ cstrike.triera.net:27016 (Priporočam, lažje si je za zapomnit)
Kontakti: cstrike@triera.net & Forum @ Discharged.org

Oba strežnika poganjata 1.6 verzijo Counter-Strike-a!

Lep pozdrav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TyKee ()

Malner ::

Pa pazte na cheaterje na Trieri. Mal prevec jih je.>:D

TyKee ::

Ravno zaradi tega, sem navedel kontakte, kamor lahko prijavite t.i. cheaterje & teamkillerje in vse nepridiprave osebe.

Če gre za cheaterja morate priložit DEMO posnetek njegove igre. Ter napisat njegov SteamID, kdaj približno je bila oseba na strežniku (ura) ter njegovo ime (NickName).

Če pa gre za teamkillerja, pa treba obvezno napisat njegov SteamID, ime (nickname) ter uro, kdaj je bil na strežniku. DEMO tukaj ni pomemben, saj se vidi vse v t.i. LOGih, ampak tudi ne bo narobe, če ga boste priložili. Lahko pa priložite še kakšne slikice (ScreenShote - F5 je primarno nastavljena tipka),...

Lep pozdrav.

Vins ::

heyho!

Fury ::

haha vins, a je spet dolgcas v sluzbi? c.c.c.c...:)

ShowDown ::

A se na vseh slovenskih CS serverjih špila 1.6 verzija???

LAhko si pogledate tudi stran našega klana :)

Vins ::

515tem ma se vedno 1.5 verzijo (in 1.6), sam naslova pa res nebivedu.

kje si fury, neizobrazenc :)

Morpheus ::

515 1.5 server: 193.77.237.35 8) sicer pa fury sej ni vazn ces kej reku al pa ne, sam opozarjam nej te ne poslusajo.

ShowDown ::

a lahko kje DL-am update da bi iz verzije 1.5 naredo 1.6?
če pa ne pa naj en napiše točen link kje DL-at 1.6!

Morpheus ::

steam morš downloadat... steam :) mal čez 300mb velka stvar.

mymoon ::

bonbonček ::

js tud igram counter strike 1,6 :) pa je fuuuuuuuuuuuuuul zakon špil!!!!
sam mi gre pa fuuuuul na žiuce k je tok čitrjou pousod... prou že kvarjo CS;(( ;(( ;(( !!!
aja pa zanima me zaka na siolu tok skos ponaulajo sobce.. mau dougcajt že:( !!
aja... a je fuul razlika med source-om pa 1,6!!
sam sj drgač je pa zakon špil :P
aja... pa a mi lohka en plis napiše še kšn srvr slovenski al pa usaj en srvr kjer NE čitajo!!

tnx za odgovore :))
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

MITT ::

Na D700+Voodoo3500 je CS 1.5 delal odlično pri 1024*768. HL2 na C2800+R9600PRO dela enako odlično pri isti resoluciji. Upam, da je isto za novi CS. Pred leti sem občasno špilal CS, sedaj pa bi se spet rad malce udeležil bitk.
A bo delalo s KEYjem od prvega HL?

bonbonček ::

hi!
spet jst :D
no zdj me pa zanima če kdo pozna kšn srvr na CS 1,6 kje stalno spreminjajo mape... ker pri siolu mi gre že na žiuce skos ene in iste...

tnx za odgovore 8-)

by bronhi
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

T0RN4D0 ::

am... upam da ne bom brisan, samo če bi kdo rad probu cs, obstaja nonsteam verzija. :) Igraš lahko samo na nonsteam serverjih (ki jih ni prov velik)... samo se da pol nadgradit v fake steam. >:D

nonsteam

aja, pa v tej verzji so že naloženi bot, status modi, vse kat hočeš... :)


mislim pa da je CS zlo newbie friendly... ubiješ 1000 botov greš mal špilat in se hitr navadiš.. :) pa še campaš lahko v kakem kotu pa je :P (al pa greš na net in si zbereš enga od 1000000000000 hackov pa zownaš vse še predn si lahko kupjo opremo :| ).
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

bonbonček ::

hi!

mene pa fuuul zanima (spet :D) kva so sploh dobrga na CS-ju te klani ane...
kva je sploh fora (kao da igraš z enim klanom proti drugim)!
sam to k igraš ane u klanu a lohka to igraš doma al se kje dobiš... plis če mi lohka en razloži :))!!!!

tnx za odgovore :)

by bronhi (k tud špila CS 1,6 :D)
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

T0RN4D0 ::

LoL...

no da ti odgovorim... če si v klanu to ne pomen da se za vsak war zbereš v kakem cyberju, ampak špilaš lepo doma... V klan te morjo sprejet, če te bojo sprejel kr takoj itak veš da je kak neresn klan..al pa po enem matchu v aim mapi... špilat bi mogu recimo kak tedn z njmi, da vidjo kak si sposobn špilat s teamom itd itd... :)

V glavnem v dobro uigranem teamu je kr fajn igrat, sploh če se tud tako dobr razumeš. :> Ne pa da en rusha, en basecampa 2 pa lutata počas vsak za sebe... :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

bonbonček ::

ej tnx tornado boy... si res car!

pa predator in ostali ne mi zamert sam pač sm mogu to napisat k je mau preveč ''hud'' :D

ajde uživite js pa grem mau iskat klan :))

by bronhi 0:)
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

Keki ::

Resnega dokaj skilled klana zaj itq ne boš več našo, razn če maš kake veze al pa kaj...
Verjemi.

by
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

bonbonček ::

hehehe :D
evo že mam klan!
pa je čis ql!

Head Hunters

ajde mejte se!

:)
by bronhi
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

Morpheus ::

gl with that. :P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Sloviper ::

A kdo od vas mogoce igra CS:source?In ce me zanima kam si vse te mode posnamem, pa na kterih serverjih spilate?

Dead_slayer ::

Za mode nevem natancm mors jih pa prlimat u en file (nevem imena)

Server (slovenski) je pa:
[L4M3RZ] CS:Source @Pina >> http://l4m3rz.pina.info
IP:
193.2.60.75:27015

Enyoj:D
Death is coming for you........ruuuuuuuuuun

jRk0 ::

ajaj, ma kaksn cs source no:> cs 1.6 se spila :D
You fuck up once, you loose two teeth.

linkin ::

Tornado boy, lepo da se je vsaj eden spomnil za to informacijo(nosteam)!
drugače pa še nisem nastimal pa me čist tko zanima kolikor sem opazil se ne rabi hl2,?? čeprav mi je to čudno, drugače ga jest imam in si tud ne predstavlam da bi to laufalo s hl2 ker je samostojno v mapi neinštaliran, CS pa če je bin ga je pa treba verjetno inštalirat. laufa brez HL2?

T0RN4D0 ::

ammm... CS NS si pač DLaš, dobiš en slabih 500 mega rar, poženeš install in dela. :> Brez česarkol druzga, steama sploh ni tle zravn...

pol pa greš na forum pod tutorials, pa maš napisano, kaj moraš nardit da lahko špilaš na steam serverjih... >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

bonbonček ::

hehehe... zakon je CS 1,6!!
sam še vedn mi grejo fuuul na ku*** čitrji k jih je itk pousod pouhn! ;(

aja... ej kašna je sploh razlika med CS Source pa CS 1,6??
kera je vm bolša... mam CS 1.6 pa zdj razmišlam če bi si kupu HL2 zrd tega cs sourca!

by bronhi :)
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

T0RN4D0 ::

hmmm... jst sem zdej dubu zastonj HL2 pa špilam source...

tak no... 10k ni vredn po mojem... drugič sm špilu pa sem bil prvi na serverju... (16 playerjev...) orožja so mi smotana edin snipe so kr hude, ker lako rushas s scoutom če je rteba, sam mal bi se še mogu navadet... pa grantae in fizika... igralnost je kr v redu, čeprav 1.6 je res nor špil, sploh glede na to kolk je to staro.. 8-)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

linkin ::

Hja Tornado Boy zdej vidim zakaj je dost logično da dela samostojno ker je to statra verzija! sej je vse kul samo jest bi rad novo igral, in sem iskal kako priti do nje ker vem da se da!! in če imam HL2 ne vem zakaj ne bi igral novega, je pa res da rabim mal pomoči! da to zrihtam ;)

T0RN4D0 ::

če maš original HL2 se ti tako al tako posname in vse ko inštaliraš (razn če si tam odkluku..)

Če se pa da berz steama tud CS S po netu špilat pa ne vem, oz se da na scrackanih serverjih...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

bonbonček ::

jaooo :D spet jst k mam 1,6 ane!

em... zdele me pa zanima če morm met half live 1 gor če rabm sam CS 1,6 k HL1 je itk bedn... pol pa zej nevem če ga lohka zbrišm k mi fuuuuuuuuuuuuuul primankuje placa na disku!!

tnx za odgovore :))

by bronhi
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210040 (1265) opeter
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853549 (18082) Bananovec
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292960 (2694) win64
»

Slo-Tech 3D Team! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389339 (6749) TommyLee
»

Vietcong: problemi z misijami

Oddelek: Igre
152132 (1921) .smidge.

Več podobnih tem