» »

IBM TRDI DISK

IBM TRDI DISK

PIII850 ::

Imam dva 40 gb IBM 5400 diska. In ko jih priklopim mi eden pri vklopu računalnika ful zaskrta, drgače pa potem dela "normalno" Tudi v primeru da drugi disk odklopim mi včasih prvi disk pri vklopu mašine zaruzi. Pa je priklopljen samo na strom. Ko ga pa nesem drugam, pa zadeva dela cisto brez problema!!!
Vcasih mi doma dela cisto normalno, vcasih mi pa zaruzi. Ko pa priklopim gor drugi disk, mi pa obvezno zacne cca polsekunde ruzit prvi disk. Drugi disk pa mi ne glede na koliko diskov imam gor priklopljenih ne ruzi. Kaj bi bilo to??

Pa tudi napajalnik sem ze zamenjal tako da ni problem v tem. Imam 250W. Sicer je res da imam noter 3 CD ROME, 2 diska, 5 PCI kartic, MB...

TuXterrestrial ::

Lahko bi bila poraba(prešvoh napajalnik)
Izklop cd-je in pci kartice pa ponovno probi.

ChiefThunder ::

katero matično imaš?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

yjj ::

Poglej fant, pojma nimaš o računalnikih, kaj šele da bi jih sestavljal. Priporočam ti da mašino odpelješ na servis, drugim pa naj se ne silijo več s svojimi komentarji, ki nepoznavaluc in poznavalcu ne pomagajo ničesar:\

ChiefThunder ::

no, pa ti povej v čem je težava, ko si tako pameten...;((
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mr.B ::

Kot prvo ti je PIII omenil da mu zaškrta disk , če je samo napajanje gor !
Drugo ti je rekel da mu ne škrta če da disk v drugo mašino.

Že iz prvega ti. more biti jasno da plata nima nič zraven , razen če je gor 2GB rama , Navit procesor ene par grafik gor , itd ....

Tako da je tu zelo vrjetno uprašljiv napajalnik . Upam da si za plato postavil uprašanje le bolj iz zanimanja , če je slučajno taka , ....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Binji ::

yjj: ma kaj se ti zmerej nekega frika delas? Ma druzga ku neke servise spredaj tlacit tud ne znas tko da bols da si ti tihu ku pa kasn drugi! Poznas strojno opremo po moje najmanj od vseh, ki so odgovorili!

Drgaci probaj se diske zamenjat ce so se pod garancijo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

_Mortal_ ::

yjj je vedno ful pozitiven in predlaga serveis;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostopanje do diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
201517 (882) Mendos
»

Naložil sem XP na obsoječe Win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
61503 (1216) vanromy
»

Čudno oglašanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
202295 (1948) Grizzly
»

Računalnik se prižge,vendar na ekranu nič

Oddelek: Pomoč in nasveti
171550 (1334) atacarter
»

nova grafična - disk boot failure

Oddelek: Pomoč in nasveti
261933 (1370) pegaso

Več podobnih tem