» »

Vsi so rekli da sem nor !

Vsi so rekli da sem nor !

Dalmatinc ::

Se spomnite, ko sem razglabljal da bo Rampage izšel, oziroma da se voodoo bo pojavavil nazaj v velikem slogu. Pa so vsi rekli da sem nisem.

Marija ej, jst bi mogu it namst DENIJA ....pol bi ble pa dalmatinkine zvezde, sam da jst bi raj babe šlatu ne dece :D:D

R0K ::

Dalmatinka : nč še ni rečeno da bodo izšli novi vuduji !

asPeteR ::

Vojska Nvidinih odvetkiov jih bo žal zatrla, seveda če je novica sploh resnična!;((

Daedalus ::

No dalmatinka, ohladi se malo, sej novica še ni uradno potrjena. Tolk bolš, če kdaj bo...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mr.-Viko ::

Pa še to temo bodo mogoče zaklenili...
Sicer pa, življenje in svoboda novi kartici!
No comment, really

Dalmatinc ::

Temo bodo zaklenli mene pa zagonojili! >:D:D:8)

OZZY ::

Bo treba počakat do ponedeljka ko pravjo, da naj bi uradno objavili. Bomo videli. Mislim, pa, da je bilo nekaj časa nazaj objavljena neka novica, ki je prikazovala kartice z Rampage čipom.
Lahko da bo kaj iz tega. Bomo videli.
Je pa res, da bo Nvidia z odvetniki udarila po novi firmi, če je vse res. Počakajmo in pustimo se presenetit ali nategnit.:D
Go with the flow.

Dalmatinc ::

Če je res; fantje vejo kaj delajo
:D

Binji ::

Ja jst mocnu upam da vejo kaj delajo. NVidia pa bo itak jih probala na vsak nacin ustavt ku je tu eno taku podjetje da sploh ne prenese konkurence. V glavnem jst jih podpiram!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

glavic ::

pol k bo pa NvIdia ratala monopolist bote pa spet jokal ...
Musselli bizi

Dalmatinc ::

Glavic pamet v roke, sej je že !>:D

ns-miha ::

ti si nor :D
sovrazim niggerje, zide

Dalmatinc ::

gracias

ns-miha ::

nemos problemos :D
sovrazim niggerje, zide

luni ::

in zakaj bi to temo zaprli tebe pa zagnojili? te malo daje paranoja?

ok, zadnjih par postov je res brezveznih, ampak v osnovi gre za zanimivo temo... mene tudi zanima kaj se bo izcimilo iz vsega skupaj
Artificial Intelligentia

Dalmatinc ::

Luni, a nisi skužil da se šalim; :D

Miha.....napiše se !no problemos!
:8)

undefined ::

GotApex?

"Its actually 40% as of today We are totally focused on nVidia graphics and gaming motherboards in combination with the overclockers dream 300MHZ DDR in both bulk and retail. There is to be a new product announcement on the 15th but it is not a graphics display adapter." Brian Skelton, CEO 3DPOWER

Dalmatinc ::

In kva naj zdej to pomen ?:8)

malinavc ::

amm...kok sm jst to razumel bo ta firma predtsvila nek nov produkt sam to ne bo grafična kartica...če se motim...me pač naj popravijo...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

undefined ::

To pomeni, da 3dfx vstal iz pepela ne bo spljoh.

Dalmatinc ::

Prjatli, tega iz razumem več ne sploh. Kajti drugi vsi napoveduejo grafo vi g. Ice-man ki ste zagovarjali 3dfx pa pravite da ga ne bo.

Kaj bo pač bo !>:D

undefined ::

Absolute MultiMedia/3DPOWER MORPHEUS GeForce3 Centerfold

Yesterday was a day that will live in INFAMY!!! The day 3dfx was rumored to have risen from the dead, reincarnated into a new company called 3DPOWER/Absolute. Rumors flew describing a new card from the company that was to be announced on June 10th and would be powered by the rampage technology. Of course this would be a great morsel of news for all of the 3dfx fans out there. Once we got wind of the rumor we quickly contacted the CEO of 3DPOWER, Brian Skelton, an X 3dfx employee to get the scoop on articles such as this posted on the inquirer

Ti je zdaj že kaj bolj jasno, Dalmatinka? Če ne verjameš CEO-tu 3DPower firme, komu pa pol? Kiddijem, ki naokoli trosijo bedne šale? Kar ni mogoče pač ni mogoče, pa čeprav si nekateri želimo, da bi bilo, pa ne bo.

To je pa realnost:



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATi v Half-Life 2 pomete z nVidio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
837695 (7695) norvalk
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121751 (1515) Arthur

Aalchemy (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
636006 (5244) Senitel
»

Nvidia prevzela 3dfx...

Oddelek: Zvok in slika
491933 (1306) EASYdoor
»

Detonatorji 7.27

Oddelek: Novice / Grafične kartice
51635 (1635) Igor

Več podobnih tem