» »

nakup digitalne kamere

nakup digitalne kamere

pmodic ::

Kupujem digitalno kamero in me zanima, na kaj je treba biti pozoren. Cenovni rang je nekje od 140k - 170k. Gledal sem v Big Bangu imajo kamero JVC GRD 93 za 164.990,00 SIT. Preveč se ne spoznam na to, zato se priporočam za kakršenkoli nasvet.

PS: preden me kdo ubije s tem, da naj uporabim iskalnik .... pod terminom "digitalna kamera" ne najde nič ?!?

Caligula ::

V Avstriji dobis PAnasonic NV-GS11 za kakih 90 jurjev. To je najboljsi nakup. Na tem forumu smo jo ze dosti predebatirali in je dalec najboljsi nakup. Ima tudi vecji opticni zoom, najvzdrzljivejso baterijo, je zelo majhna,.. skratka na netu si jo oglej. Imajo jo v Majdicu v Celovcu pa se kje. Pa tudi preko neta se jo dobi ze za kakih 370 Evrov ali manj.

Ta JVC se ne splaca. Je GR-D23 boljsi nakup, ker ta ni vredna razlike v denarju. Dalec najboljsi nakup pa je tisti Panasonic.

pmodic ::

kaj pa canon mv700, mv750 ali mv700i. Katero od teh se splača vzet?

Caligula ::

Zdaj Canonov ne spremljam, pac vzami najcenejso, ki ima dober opticni zoom, ker imajo drazje le nekoristne dodatne funkcije, ki jih ne rabi nihce.

Canon ni slab ampak obicajno so slabi kadar svetloba ni popolna pa se oblikovno so kmecki. Neergonomski pa preveliki.

Panasonic ma ravno v najpomembnejsih delik ogromne prednosti.

Je majhen, da gre v vecji zep
Ima vgrajeno luc kar je ZELO ZELO pomembno
Je izjemno varcen z ze prilozeno baterijo
Ima odlicne rocne nastavitve, ki delajo cudeze
Ima 24kraten opticni zoom

Jaz Canona nebi jemal, dokler je moznost dobiti Panasonica. Ce pa ze hoces Canona pa vzami najcenejsega z vsaj 16 kratnim zoomom.

pmodic ::

Nekako sem se odločil za Canona MV700i. To je nekaj takega kar potrebujem (po lastnostih). Gledal sem za dodatno baterijo, je tam nekje 35k in pa 15k polnilec. Mogoče veš kako je s tem pri Panasonicu oz. drugih kamerah. Da ni tako kot npr. memory stick pri Sony fotoaparatih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalna kamera za 150.000?

Oddelek: Kaj kupiti
182140 (1767) Calligula
»

Ali je že kdo kupoval preko interneta v tujini?

Oddelek: Kaj kupiti
141418 (1202) Caligula
»

Katero digitalno video kamero kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
72308 (2169) branko73
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635989 (5090) Caligula
»

Digitalna videokamera

Oddelek: Kaj kupiti
291915 (1569) Caligula

Več podobnih tem