» »

MSI PRO2, D600, MAJESTY5

MSI PRO2, D600, MAJESTY5

kacajdr ::

A mi lahko kdo pove, koliko se mu greje DURON 600 na MSI K7T PRO2 hlajen s Titan Majesty V (TTC-M5AB). A je tale titan sploh v redu vent ?
  • spremenil: kacajdr ()

Loki ::

Kukr jest vem, so ti Titani sam Golden Orbi z drugacnim imenom.

RudeBw ::

TTC-M5AB = Chrome Orb. Pri prijatelju, ki ima to plato D 600 lepo deluje na 38°C.

kacajdr ::

Ja, men kaže CPU 39-40°C, mam pa mini tower ohišje (vse skup je precej gužva). Sam, vseen se mi zdi to mal velik.

OZZY ::

Temperatura je čist normalna, če maš zaprt ohišje.

romci ::

Hm...Duron 650@800, default napetost (1.5V), big tower ohisje, ChromeOrb, zamenjana silikonska pasta na procu, en 8cm vent spredi, 2 8cm venta zadi, vsi na 12V, urejeni kabli za air flow -> pri idle 45 stopinj, po obremenitvi 49 stopinj, vcasih tud cez 50, 51...

A je to mal vroce za tako konfiguracijo, al se sam men zdi?

kacajdr ::

Romci, tole se sliš kr mal prevroče. Sem pa že razmišljal, ali velja včasih podvomiti v delovanje kakšnega termometra.
Še nekej me zanima: MBM mi kaže, da imam na PRO2 3 (tri!) senzorje; CPU (OK), case (OK) in še nekej, k ne vem kva je, kaže pa tm 24 al pa 25 °C.

romci ::

kacajdr, res je, ampak v tem primeru mam kvecjemu temperaturo sam visjo, glede na to, da senzor ni cisto pri jedru procesorja...mislm, da je to znak za nacrtovanje vodnega hlajenja :)

Drugac mam jst tud kao 3 senzorje na abitki, zraven obeh standardnih se enga krneki, ki pa kaze 21 stopinj...me zanima, ce se da to kej ponucat, kak thermal probe kam na plato ukuplat...
-- not all those who wander are lost...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017614 (5404) the_unborn
»

Vulcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221237 (860) para-site
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311581 (1212) krucymucy
»

Tih hladilnik - a je Titan mogoce take sorte?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91716 (1523) CIrCAcevl
»

Sistem za cca. 170.000

Oddelek: Kaj kupiti
81086 (936) Tomi

Več podobnih tem