» »

Plonkanje

Plonkanje

1
2
»

Kami ::

@korenje_ver2: To hodiš na SERŠ-a ? :D

No drugače jaz uporabljam, švinglice napisane na male listke pa zlepleno skupaj...
Klasika pač....

MTm2H37rqt7B ::

Že ko pišeš plonk si dost zapomniš:)

Drgač sem pa v SŠ plonkal več al manj z plonkom-prosojnico al pa plonk-miniknjigica oz vcasih tudi plonk-harmonika

harmonika je kar efektivna širine recimo 3-4cm in dolžine a4 papirja ali več, prostora za pisat ogromno. pri prosojnici je edini problem ker se da pisati le na eno stran, če hočes da je čitljivo

potem recimo pri matematiki, plonkič na hrbtni strani kalkulatorja

al plonk na gležnju, daš pač eno nogo na drugo (gleženj na koleno) in bereš

samo domišljija.... drgač pa... če nimaš nič pojma ti tud plonkič ne pomaga če neveš kaj sploh gor piše :) že dost pomaga da ga sam napišeš:D

Domobrancek ::

No ja, da mal obudimo temo, ki je bo verjetno komu prišla prav. Kolikor vidm na naši višji šoli se plonkanje še vedno veliko uporablja. Sam sicer nisem ravno pristaš plonkanja..veliko raje se naučim. Sem pa prišel v drugem letniku višje šole do predmeta katerega se preprosto ne morem naučiti. Eden od profesorjev je zelo, zelo stritken pri ocenjevanju in pri njemu običajno "ribnem". Danes ponovno popravljam ta izpit -_-. Nisem prepričan, da znam dovolj zato sem si naredil nekaj plonkcev - bolj za ziher :D zanima pa me, kakšne metode plonkanja uporabljate. Si plonkce še vedno kopirate na liste? Plonkate s telefona? Kaj drugega :D

Heavy ::

Klasika, ki je vedno delovala:

Vzameš belo nalepko, ki se uporablja za vlaganje sadja/zelenjave dimenzije 2cm x 4cm (mere prilagodiš svoji roki - beri naprej). Na nalepko z drobnim pisalom na malo napišeš vsebino - po vertikali.

Oblečeš se v nekaj z dolgim rokavom npr. srajco poleti. Pred izpitom prilepiš to nalepko na notranjo stran roke, par cm nižje od zapestja (ne na tisto roko z katero pišeš). Med pisanjem si potem z tisto roko podpiraš glavo, tako da se držiš za čelo, rokav sam zlele malo dol, tako da imaš plonk dejansko pred nosom.

Tehnika ki je delovala vse od osnovne do faksa.
#TeamFelix

Phantomeye ::

moja najbolj nora metoda, ki sem jo poskusil (kot idejni koncept) je bilo plonkanje z UV pisalom. Doma sem si na A4 format napisal formule in prinesel list s sabo, ker sem vedel, da se test piše na A4 list.

Moram reči, da je zadeva precej nepraktična. Mogoče zaradi moje izvedbe. Nekako se opazi, če ti dijak sveti z UV lučko po listu. Ampak ni šel pa profesor preverjat (je pa razstavil svinčnik seveda).

cebelar123 ::

Najlažje in najboljše plonkanje je, da listek skriješ v rokav od srajce. Torej si gumb od rokava srajce odpreš in vsakič, ko imaš roko na mizi lahko z gibom zapestja odpiraš in zapiraš rokav. Lahko pa to metodo razviješ še naprej in si narediš miniaturno knjigo katero potem listaš v rokavu od srajce"zlepiš več listkov skupaj". Prednosti praktično neomejeno lahko imaš podatkov. Slabost nekje moraš nabavit srajco z dolgimi rokavi če je nimaš.

Roadkill ::

Torej je tip s usernamom domobrancek šoloobvezni otrok?

LOL.
Ü

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

Ni glih plonkanje se pa spomnim ko smo imeli na gimnaziji predmet filozofija in naj bi se naučili ne vem kok strani teksta in vprašanj. Profesor je vedno raztalal liste, najprej narekoval vprašanja in navodila, nato pa smo morali odgovort. Mi smo se pa že prej zmenili da bomo svoja vprašanja napisali na test in smo se samo za unih 5 doma pripravili >:D So pa kšni še vseeno pisal komej 2..
Mors omnia aequat

Telbanc ::

Plonkci no, sej veste da prfoks vse vidi.

Takoj se vidi, kdo plonka in kdo piše tko iz glave. ja no, to menda veste.

Da je pol ostalo stvar finese, in politike. Komu si všeč, če otresaš gofljo med predavanji... in seveda prfoks mora met tud rezultate, ane, če bi vsi pisali slabo, pol se tud njemu slabo piše. On pol to nekak zbalansira.

So tud izjeme, ampak tud učitelji pridejo na slo tech mare ne....in se učijo...novih metod plonkanja.

Da se plonkanja ne vidi, no, ne bit naivni, no. Kakšno malenkost se da prepisat, ostalo je kot sem že napsal stvar politike, ki jo fura prfoks.

Ne sme pustit, da o njem govorijo po šoli, da se pr njem prepisuje, ane....in ko je test ma priliko da zjebe problematične, če mu dajo možnost....

se ne učijo.............
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

DarwiN ::

Daleč najboljša metoda, ki sem jo osebno razvil in patentiral v času svoje kariere:

Kupiš 5-10 belih kulijev, čim bolj debelih, odlomiš tisto držalo ali whatever, in potem na vsakega prilepiš svoj plonklc... In potem jih imaš lepo v žepu ali kjerkoli in jih enega za drugim izkoristiš. Povlečeš prvega, prepišeš vse uporabno, ga vržeš v torbo in izvlečeš naslednjega.. Zelo preprosto zamenjat enega z drugim, prav tako je preprosto čitat, saj imaš zadevo pred očmi, ko se profesor sprehaja mimo, takrat pač globoko razmišljaš s kulijem v zaprti pesti. :D

Se spomnim, kako sem hodil po trgovinah in spraševal po belih debelih kulijih. Izredno težko najdt, sploh debelina je hudič.:P

Še danes mi ležijo povsod, lol, en primerek:
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Telbanc ::

DarwiN je izjavil:

Daleč najboljša metoda, ki sem jo osebno razvil v času svoje kariere:

Kupiš 5-10 belih kulijev, čim bolj debelih, odlomiš tisto držalo ali whatever, in potem na vsakega prilepiš svoj plonklc... In potem jih imaš lepo v žepu ali kjerkoli in jih enega za drugim izkoristiš. Povlečeš prvega, prepišeš vse uporabno, ga vržeš v torbo in izvlečeš naslednjega.. Zelo preprosto zamenjat enega z drugim, prav tako je preprosto čitat, saj imaš zadevo pred očmi, ko se profesor sprehaja mimo, takrat pač globoko razmišljaš s kulijem v zaprti pesti. :D

Se spomnim, kako sem hodil po trgovinah in spraševal po belih debelih kulijih. Izredno težko najdt, sploh debelina je hudič.:P

Še danes mi ležijo povsod, lol, en primerek:


Jbg, tole se vidi na 5 metrov. Bog ve, na kako šolo si hodil.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

DarwiN ::

Jbg, tole se vidi na 5 metrov.


Ne vidi se.. Tule na sliki se preveč svetlika in izstopa zaradi flasha.. Uporabljal več let na Seršu in FERIju.. :P Sej pravim, zadevo imaš v pesti, kadar je profesor v bližini... Ali pa daš roke pod mizo in kuli izpustiš v torbo v primeru nevarnosti... Ampak dejansko nikoli ni prišlo tako daleč, da bi moral to naredit.. Stvar je bulletproof. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Telbanc ::

DarwiN je izjavil:

Jbg, tole se vidi na 5 metrov.


Ne vidi se.. Tule na sliki se preveč svetlika in izstopa zaradi flasha.. Uporabljal več let na Seršu in FERIju.. :P Sej pravim, zadevo imaš v pesti, kadar je profesor v bližini... Ali pa daš roke pod mizo in kuli izpustiš v torbo v primeru nevarnosti... Ampak dejansko nikoli ni prišlo tako daleč, da bi moral to naredit.. Stvar je bulletproof. :D


Ja no, bo že res. Jaz za te stvari nisem mel živce, raje sem se učil kak dan več. Včasih sem napisal kak plonk, potem pa ugotovil, da ga pravzaprav že znam na pamet, ko sem ga tolikokrat prebral in šel skozi.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

amacar ::

Js sem plonkal samo na faksu, srednja je bila itak prelahka. Ker so učilnice po večini amfiteaterske, sprednja stran pa je pokrita, je bilo enostavno prepisovati s telefona (ena roka pod mizo), saj je bil prostor med sprednjim delom in mizo (označeno na sliki), izgledalo je, kot da gledaš v list. Če se ti je profesor približal, sem telefon zatlačil v čevelj (ponavadi višji, da se je telefon popolnoma skril), tako da sploh ni bilo problema. Ni pa to nikoli bil moj izhod v sili, vsakič sem znal dovolj, da bi kolokvij/izpit opravil, če pa je bila priložnost sem pa še kakšno stvar prepisal.



Unknown_001 ::

Ja kaj sem jaz edini tak bedak da mi je izpod časti plonkat? Mimogrede jaz ne vem kako nekateri raje več časa zabijete v pripravo plonk ceglca kot da se kvalitetno naučiš zadevo. Poleg tega si ne predstavljam da ste res tako nevidni, razen pri skrajno nepozornem profesorju. Danes sem imel kolokvij in možnost plonkanja je bila praktično nemogoča. Telefon je moral biti ugašen, na mizi obrnjen okol, torbe čim dalj stran pa jakne tud obešene nekje, pole smo tudi svoje dobili, men so šli še svinčnik pregledat, čeprav nisem imel nobenih plonkcev, ampak so nekaj belega gor opazil pa jih je asistent vse pregledal a ni bilo nič drugega kot črtna koda. Pa še neki so se okol motal ker sem očitno "sumljivo" hitro pisal - jebiga sem pač tisto zadevo znal. Je pa tako: Navadno če je profesor ali asistenti že nasploh popustljiv je potreba po plonkanju nična, ker je navadno tudi nivo snovi tam bolj tako tako da se da v easy naučiti. Ta zajeban bo pa naredil vse, da ti bo čim bolj otežil kakršnokoli možno nelegalno samo"pomoč" (namerno v narekovajih).

Mi gre pa na kozlanje ko nekdo govori o "iznajdljivosti" . Danes je iznajdljiv očitno vsak ki zna goljufat sistem, no vsaj tak občutek sem dobil. Ampak slej ko prej to plonkanje pride za osebo. Znanec je imel na faksu programiranje. Delal je glih tolk, da je spacal skozi. Čez dve leti se je vrnil na predavanja iz predmeta ki ga je opravil. Zato ker je potreboval to znanje a ni imel pojma, čeprav je imel uradno priznan opravljen izpit.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Čez dve leti se je vrnil na predavanja iz predmeta ki ga je opravil.


Sam pol pa verjetno ni prav brihten, če ni znal odpreti interneta in se naučiti zadevo, ki jo je potreboval iz tam. Virov danes je pa ogromno.

loveJDM ::

Morda pa se jim/nam ne zdi pomembno to kar pišemo in zato plonkajo/mo?Eno je plonkat nekaj kar dejansko moraš znat,drugo pa je plonkat nekaj kar je useless kot kakšne sheme,simboli,ki so ti vedno dostopni na spletu...Treba je vedet kje je razlika.Zakaj zabit 3ure učenja za neko stvar,za katero veš,da je ne boš potreboval?Drugo je tisti,ki imate preveč časa pa ne veste kam bi se dali,meni pa se zdi nesmiselno učit nek tekst ki nikjer ni uporaben razen za test ki je sam sebi namen.

shadeX je izjavil:

Čez dve leti se je vrnil na predavanja iz predmeta ki ga je opravil.


Sam pol pa verjetno ni prav brihten, če ni znal odpreti interneta in se naučiti zadevo, ki jo je potreboval iz tam. Virov danes je pa ogromno.


Točno to,virov je ogromno...čez par let ko končaš šolanje bi si upal stavit da boš vse imel na eni uri(smartwatchu) za 50€,ki bo imel dostop do neta kjer je vbistvu vse gor.Ja,se s tem poneumljamo pa morda ni prav pa bla bla ampak kot pravim,za določene bedarije je škoda porabit lep dan,ki ga lahko izkoristiš drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

tikitoki ::

To, da je na internetu vse dostopno je cista utvara in neumnost. Velik problem je tudi to, da je internet poln dezinformacij. Se pa strinjam, da ni bilo se nikoli tako enostvan dostop do informacij.

Domobrancek ::

Roadkill je izjavil:

Torej je tip s usernamom domobrancek šoloobvezni otrok?

LOL.


V primeru, da bi bil pismen bi lahko prebral, da sem v drugem letniku VISJE sole in ne osnovne.

Jerry000 ::

Mogoče sem bil staromoden, ampak jaz sem vedno najraje na roke napisal plonk, in ga nato mel na nogi ali pod roko. Tisto na PC spisano mi nikoli ni bilo všeč. Sem pa kasneje tudi plonkal iz telefona kjer sem imel zapiske od predavanj.

Unknown_001 ::

loveJDM je izjavil:


Točno to,virov je ogromno...čez par let ko končaš šolanje bi si upal stavit da boš vse imel na eni uri(smartwatchu) za 50EUR,ki bo imel dostop do neta kjer je vbistvu vse gor.Ja,se s tem poneumljamo pa morda ni prav pa bla bla ampak kot pravim,za določene bedarije je škoda porabit lep dan,ki ga lahko izkoristiš drugače.


Daj prosimne smeši se s takimi. Đabe tebi informacije, če pojma nimaš za kaj se gre. Smo dobil enkrat takega internetnega znanstvenika, da bi ene preproste kose izrisal skupaj z merami. Oglaševal se je, da zna modelirat itd. Jaz nisem takrat imel niti osnovne podlage za pripravo dokumentacije, ampak nekaj malenkosti sem vseeno vedel, pa še nisem imel dostopa do licence za kak resen CAD program razen za 2D. Na koncu smo pogruntal da bi jaz zadevo bistveno bolje naredil, kljub pomanjkanju znanja ki naj bi ga on imel. Ko je naredil model, smo pogruntali, da je zajebal že pri gabaritih, skotiral je pa tako, da je eno in isto mero prekotiral 3x toleranc pa sploh določil ni. Je bilo škoda tistih 15 EUR za njegovo "storitev" in na koncu se je on ven vlekel, da tako to je, da je to nekje na internetu prebral da se tako naredi. Falirani študent strojništva, ki je očitno mislil da bo z internetnim znanjem boga za jajca prijel. Glede na napake ki jih je naredil na modelu, dvomim da je sploh 1. semester v celoti opravil.

Za RESNO izobraževanje je potrebna KVALITETNA literatura. Da boš pa kaj konkretnega s to literaturo osvojil moraš znanje osvajati po sistemu in snov povezovati postopoma. In to je cilj šolstva. Šolstvo ni nič drugega kot standardiziran program vodenja izobraževalnega procesa. Služi kot neke vrste trener športniku. Ampak jebiga eni so "pametni" ker so se pametni že rodili in vse vedo kako bi lahko bilo bolje, samo nikoli ne slišimo konkretnih rešitev in predlogov, samo neke na pamet rečene trditve ki jih spacajo skupaj po "občutku" lastnega ega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

Jaz bi vsakemu privoščil, da enkrat pazi na razred, ko ta piše kontrolko.

Tako bi lahko videli, kako butasto nespretni so učenci pri plonkanju. Res moraš biti že napol slep, da ne vidiš učenca, kako plonka. Mislite si, kaki da ste frajerji, kako ste naplahtali prfoksa... Verjemite, da prfoks vse vidi!
Tudi če samega plonkca ne vidi, pa opazi obnašanje učenca. Že samo to, da nekdo stalno pogleduje proti učitelju, kje stoji in kam gleda, ti vse pove.

Jaz sem nekaj krat moral paziti na mularijo 2. letnika srednje šole, ko so pisali teste in sem si samo mislil 'bog pomagaj, tud plonkat ne znajo...'. Ene 2x me je skoraj imelo, da bi muli vzel nalogo, ker je bila tako nemogoče nesposobna pri plonkanju....pa sem se s težavo še nekako zadržal.

Skratka, če že plonkaš, nikar ne misli, da te učitelj ni opazil. Veliko večja možnost je, da je bil usmiljen s tabo, v upanju, da boš vsaj tako spacal nekaj pozitivnega skupaj. Bolj malo je učiteljev, ki bi imeli kakšno posebno željo enega in istega učenca gledati leto za letom v klopi in mu greniti življenje.
Zato tudi nima smisla špilat frajerja, ko dobite nazaj tisto naplonkano dvojko ali trojko - prevelika je namreč možnost, da se vas je učitelj zgolj usmilil.

loveJDM ::

Unknown_001 je izjavil:

loveJDM je izjavil:


Točno to,virov je ogromno...čez par let ko končaš šolanje bi si upal stavit da boš vse imel na eni uri(smartwatchu) za 50EUR,ki bo imel dostop do neta kjer je vbistvu vse gor.Ja,se s tem poneumljamo pa morda ni prav pa bla bla ampak kot pravim,za določene bedarije je škoda porabit lep dan,ki ga lahko izkoristiš drugače.


Daj prosimne smeši se s takimi. Đabe tebi informacije, če pojma nimaš za kaj se gre. Smo dobil enkrat takega internetnega znanstvenika, da bi ene preproste kose izrisal skupaj z merami. Oglaševal se je, da zna modelirat itd. Jaz nisem takrat imel niti osnovne podlage za pripravo dokumentacije, ampak nekaj malenkosti sem vseeno vedel, pa še nisem imel dostopa do licence za kak resen CAD program razen za 2D. Na koncu smo pogruntal da bi jaz zadevo bistveno bolje naredil, kljub pomanjkanju znanja ki naj bi ga on imel. Ko je naredil model, smo pogruntali, da je zajebal že pri gabaritih, skotiral je pa tako, da je eno in isto mero prekotiral 3x toleranc pa sploh določil ni. Je bilo škoda tistih 15 EUR za njegovo "storitev" in na koncu se je on ven vlekel, da tako to je, da je to nekje na internetu prebral da se tako naredi. Falirani študent strojništva, ki je očitno mislil da bo z internetnim znanjem boga za jajca prijel. Glede na napake ki jih je naredil na modelu, dvomim da je sploh 1. semester v celoti opravil.

Za RESNO izobraževanje je potrebna KVALITETNA literatura. Da boš pa kaj konkretnega s to literaturo osvojil moraš znanje osvajati po sistemu in snov povezovati postopoma. In to je cilj šolstva. Šolstvo ni nič drugega kot standardiziran program vodenja izobraževalnega procesa. Služi kot neke vrste trener športniku. Ampak jebiga eni so "pametni" ker so se pametni že rodili in vse vedo kako bi lahko bilo bolje, samo nikoli ne slišimo konkretnih rešitev in predlogov, samo neke na pamet rečene trditve ki jih spacajo skupaj po "občutku" lastnega ega.


Ok,ker so vsi predmeti tako kot CAD,sploh ko te čaka 3stranski test pri sociologiji o religijah,to je zelo pomembno za tvojo prihodnost...

Ali pa kake oznake v hidravliki ali pnevmatiki,ki se vsake dve leti menjajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

N0t0ri0us ::

V prvem letniku srednje šole sem "plonkal" direktno iz učbenika pod mizo (sem znal ampak ne ravno za 5) :)) Sem mislil kak car sem v zadnji vrsti in da profesor ni videl.. mu oddam test in me vpraša, če mi je uspelo kaj pametnega preplonkat :P Vseeno je moj test ocenil, jaz sem pa z nasmehom odšel iz razreda :D

Na faksu pa seveda.. Nekateri so vzeli kak test še preden so jih vsem razdelili in vsaka sumljiva aktivnost je privedla do kontrole študentov. Spet druga skrajnost je bila, ko je prišel "tehnični sodelavec" v predavalnico in povedal, da nerad vidi da ga kdo moti med branjem časopisa, se usedel in v celi uri ni niti enkrat pogledal po predavalnici.

[D]emon ::

Osebno sem plonkal samo enkrat v srednji soli, in sicer pri CPP-ju, ki smo ga imeli za obvezne izbirne vsebine. Ker mi pac ni v interesu biti voznik, mi je bilo za celotno zadevo vseeno, ampak v primeru, da CPP izpita nisi opravil, ti niso priznali opravljenih obveznih izbirnih vsebin. (Pri katerih, ironicno, nismo imeli izbire)

Tako, da sem pac prvic odletel test, drugic, ko sem ga pisal na avto soli, pa so me posadili v prazno sobo s polami, jaz pa sem veselo iz torbe potegnil CPP ucbenik in preplonkal odgovore iz njega. Toliko, da sem opravil jebene obvezne izbirne vsebine. Tako ali tako pa je od tega ze tako dolgo, da bi moral CPP ponovno opravljati, ce bi se zgodil cudez (prikazala devica Marija ali kaj podobnega) in bi me prijelo opravljati vozniski izpit. Kar pa je bolj malo verjetno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Grizzly ::

Zanimiva tema, samo škoda, da je nisem že prej zasledil, ko bi kakšno idejo lahko še preizkusil v praksi. Zdaj mi več ni treba plonkat, ker sta šola in študij že daleč v preteklosti. Kako je s plonkanjem v osnovnih in srednjih šolah ne bi vedel, ker nikoli ni bilo potrebe, da bi to kadarkoli preizkusil. S sprotnim delom in dobrim spominom sem shajal kar 12 let. Malo drugače je, ko prideš na faks... tam ni pogajanj in dokazovanja. Velja samo tisto, kar napišeš na list in tisto, česar ne napišeš - pa bi moral! Plonk sem uporabil samo takrat, kadar sem nujno moral narediti izpit in sem bil na meji.

Po mojih izkušnjah so prfoksi na faksu pravi "kekci". Ne samo, da sem uspel preplonkati, na izpit sem uspel prinesti več gradiva kot je bilo dovoljeno. Tako nekako je bilo: Enkrat sem pisal izpit, kjer je bil dovoljen samo A4 list. Takrat sem imel pri sebi 3 54-listne zvezke in še nekaj listov. Prfoks je šel nekajkrat mimo mene in ni videl ničesar... ne vem ali je bil tako zamišljen, ali je bil slaboviden. Naslednjič sem šel še dlje: prinesel sem še malo več gradiva in ga sredi izpita posojal sošolcem. Prfoks je tekal iz enega konca predavalnice na drugi konec... prav smešno ga je bilo gledati.

Kdaj pa kdaj se tudi pri plonkanju zakomplicira: Enkrat je prfoks posumil, da plonkam in me je ves čas opazoval... kadarkoli sem ga pogledal, je on gledal proti meni. Nekje na sredi izpita sem pomislil, da to ni naključje in tip nekaj sumi. Takrat sem zadevo elegantno izpeljal: Poklical sem ga k sebi in si spomnil neko bustasto vprašanje. Nekajkrat je obrnil moj list, kot bi iskal plonk, vendar ni ničesar našel. Potem mi je odgovoril in šel nazaj sedet. Do konca izpita sem imel mir... ni več gledal proti meni. Enkrat pa so me dejansko dobili pri plonkanju. Takrat sem šel na vse ali nič in izvedel nekaj tveganega... na koncu se mi je tveganje obrestovalo, saj so mi vrnili prijavo... rok sem res zamudil, vendar sem imel še eno polaganje več.

Tudi v vinjenem stanju sem že pisal izpit. Pri sebi sem imel nekaj plokcev in se nisem mogel spomniti kje imam napisano katero stvar. Med iskanjem pravega mi je eden celo padel na tla, vendar je bil prfoks nekje v svojem svetu (popolnoma zamišljen) in mene seveda ni videl. Sem pa sošolca spravil v smeh in na koncu tudi opravil izpit.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Goljufiva izobrazba (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15631868 (24876) celada
»

Kje kupiti "plonkarski" kuli/svinčnik ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313084 (5104) Saladin
»

UV pisalo za plonkat... :)

Oddelek: Šola
378625 (6217) merihuana
»

Revolucionarna studentarija

Oddelek: Loža
82190 (1874) Ziga Dolhar

Več podobnih tem