» »

Firefox

Firefox

Pro2Type ::

Inštaliral sem si mozillo Firefox 1.0PR, pa me sam neki zanima, baje ta program ne kaže banerjev, mene pa zanima če se jih da nazaj vklopit, ker mi je mal čudno brez banerjev. Res da je zadeva boljša sam strani mi zgledajo smešne ker sem navajen na une z banerji!

Hvala za nasvete!

pin29 ::

za 1.0pr nevem, sam prejšne verzije pa vem da so strani prikazovale z bannerji,...

Mam pa eno drugo vprašanje: Kako nastavit neko stran za privzeto ko odpreš nov tab? (vedno se odpre blank)

Hvala za odgovor!

LP

SmoKey ::

Ok k že vsi sprašujete bom pa še jaz :) . Mene pa zanima kako naštimat da se ti nikol ne odpre novo okno ko klikaš linke ampak da se ti avtomatsko odpirajo novi tabi...Res nism najdu pa mislm da bi se to mogl dat... Še pr avant browserju je bilo to default. Pač sm se tok navadu na to|O ....hvala
Živalsk vrt iz silicijeve doline

sash ::

Na linke klikaj z sredinskim gumbom miške >:D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

l-note ::

Jst mam isti problem kot SmoKey. In sicer ko kliknem na nek link na forumu mi Firefox (1.0) odpre stran v novem oknu. Pri verziji 0.9 oz. 0.9.3 pa se je stran odprla v istem oknu. Kako to rešiti?

Nekaj sem sicer gledal po Google-u in našel tole "rešitev":
v address bar vpišeš: about:config
greš do vrstice: browser.tabs.opentabfor.windowopen
in spremeniš Value v true

Ampak ko to naredim (in restartam Firefoxa) nastavitev nima efekta. Strani se mi še vedno odpirajo v novih oknih.

Poldi112 ::

Poiskusi ctrl+click.

TBit ::

@SmoKey

Vse probleme lahko rešis z instalacijo nasledjega dodatka "Tabbrowsing extension". Se da nastavt vse v zvezi z tabi in načini odpiranja okn. 8-)

pa se link : Tabbrowsing extension

l-note ::

Uuu, tnx za tale extension.
Sam kolk ma settingsov!! 8-O Lahko nastavlaš ČIST vse v zvezi s tab-i in odpiranjem linkov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Firefox 1.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8911877 (9124) marhyo
»

Firefox 1.5 Beta1 izšel! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
649121 (7152) christooss
»

Firefoxovih osemdeset milijonov

Oddelek: Novice / Brskalniki
454998 (3495) Road Runner
»

Samo Konqueror prestal varnostni test (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
685692 (5692) MrStein
»

firefox linux cudno obnasanje

Oddelek: Programska oprema
151133 (971) SodVina

Več podobnih tem