» »

Katera igra je podobna nfs:pu

Katera igra je podobna nfs:pu

rokkor ::

Imam celeron 700, voodoo3 3000 3dfx, os win 2k

Zanima me, katera igrica je podobna need for speed: porsche unleashed oz. 2000 in bi mi delala na prej omenjenem pcju. Nfs:pu ni prilagojena na win 2000, zato mi ne dela (odprta tema na slo tech-u).

Caw

Loki ::

Saj se govorimo o Porsche Unleashed?
ker igra je meni 100% delala na win 2000 (sem jih imel odkar so jih dali ven), se na slabsi konfiguraciji (cel 400, 3dfx v2 2000).
kaj tocno sem pa delal, pa ne vem vec.

na cd-ju imas nekje application compatibility, uporabi ga.

Sami ::

Meni je na Win XP pro in P2 350Mhz, 128MB RAM in Voodoo Banshe 16MB delovala ql, zdaj pa mi tudi dela ql.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

daemon ::

NFS:PU preverjeno dela na WinXP, zelo verjetno isti trik dela tudi na Win2k.
Naj uganem - igra ti zmrzne pri zacetnem zaslonu in izgleda, kot da se nalaga neskoncno dolgo? Ce je tako, potem pojdi v direktorij, kjer imas instalirano igro, in izbrisi datoteko gimme.dll (oz. preimenuj v nekaj tipa gimme.dll.krneki, kakor hoces - toliko, da jo igra ne najde). To je vse - pozeni igro in uzivaj 8-)
Ce ti pa kje drugje ven mece/zmrzuje, pa tole najbrz ne bo pomagalo - poskusi razne forume oz. google.
Pentium 4 550, Asus P5AD2 Deluxe, Corsair XMS2 Kit 1GB, Sapphire X800 XT PCIe,
Antec NeoPower 480W, Maxtor DiamondMax 10 200GB SATA, NEC 2500A, Nokia 447S,
Altec Lansing ATP3

rokkor ::

ma kje se dobi ta application compatibility? K so mi že rekli, da nej nastavim nek compatibility mode, ma ne vem kje nej ga dobim. Menda obstaja tudi nek path, da se naloži, vendar stran na kateri je ta path "trenutno" (od leta 2002) ne dela

PS: na forumu slo tech - igre je odprta tema
win 2000 in NFS porsche unleashed

flipflop ::

Naredi tako kot pravi daemon pa bo.

rokkor ::

Sej gimme.dll sploh ni problem. sem jo že zbrisal. Igrat se ne da ker ko že v meniju dam "RACE" mi zaštopa in vrže na namizne.

Loki ::

App Compatibility se najde nekje na windows cd-ju, zdi se mi da pod valueadd.
lahko jo uporabljas kot samostojno izvrsno datoteko (skopiras nekam), lahko jo pa namestis zraven nekih neuporabnih nucnikov (powertools se mi zdi). v drugem primeru imas samo to bolje, da jih imas v add/ remove in da imas v startu bliznjico.

ce imas 256mb ram, upgradaj na xp. jih itak lahko priredis tako, da zgledajo windows 2000 like in se updati prihajajo bolj azurno (sp2).

rokkor ::

Ma jst da search - compatibility application in mi ne dobi nič.
What to do??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed Porsche Unleashed

Oddelek: Igre
462814 (1650) Hitri
»

win 2000 in NFS porsche unleashed

Oddelek: Igre
10831 (728) rokkor
»

Težave NFS5

Oddelek: Igre
221242 (934) c00L3r
»

Igre in win 2000, xp

Oddelek: Operacijski sistemi
271479 (1186) Hux
»

NFS5 in Win XP

Oddelek: Igre
161131 (832) EvilK|NG

Več podobnih tem