» »

kaj bi blo lahk krivo

kaj bi blo lahk krivo

mihec87 ::

No torej med tednom sn mel przgan comp in se je vmes naenkrat sam reseteru pa ni prsu vec v winse je pisal no system disk in sn pol probu nanov dat vinse gor in tam ko bi mogl dat na izbiro(iinstall...) mi vrze blue screen ven??Dam stari disk not ista zgodba???? A se komu kj sanja ka bi lahk blo narobe??

mihec87 ::

No zdj je zgleda nehal z blue screeni in sm ugotovu da je iz dveh particij nrdilo kup dreka vlkiga 160gb a se da kk filme z dja resit aja pa se zmer me zanima gdo je krivec za to ker jest mam na cajte probleme z zagonom in sicer napise no system disk pol pa resetiram pa je blo v redu pa sn disk menu pa je blo neki cajta mir pol pa cez neki cajta spet vidim ta oken pa resetiram pa je blo ok zdj pa to??

EMET ::

mislim, da bi ti pravilna raba jezika rešila že polovico stvari ...

jest10 ::

2 črke?
Cel tvoj sestavek je brez repa in glave. 1 stavek čez 5 vrst?:D

mihec87 ::

ok ok ok vdam se a sm reku da sn mogoce pisu brez napak sam zdele mi lih ni do tega da bom se na to pazu ker mam feeling da je slo par 10gb v maloro.Vrnmo se nazaj k mojmu problemu!

mihec87 ::

Ok mal dlje sn prlezu problem je v partmgr.sys.
Ve gdo mogoce resitev.
Prosim nj pove.

Hux ::

Se strinjam z Emetom in Jestom. Kaj za vraga neznate normalno pisat. Vsaka volja do pomoci mi mine.
Tebi se mogoce zdi to cool meni pa niti priblizno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Jakka ::

mihec87: lahko bi pokazal malo več bontona in jasno napisal kakšen problem imaš.

Jest bi na tvojem mestu čimprej nehu pisat po disku, dal disk v drugo mašino in pognal program za reševanje podatkov z diska. Program si pa izbereš sam.

mihec87 ::

Hm problem je v tem da isto dela tastari disk ki pa ni bil v racunalniku.
Hm pisat po njemu to bi bil pr men v tem trenutku ze privilegij ker niti do recovery al pa da dobim moznost instalacije xp ne pridem mi da blue screen.
Enostavno sn ze cist obupu.
Disk je pa drugac super druper hitachi 7k250 160gb ide.
Sam koker sn gledu na google je to problem v memory.Sn mal premetavu ram palcke nc bols.

mihec87 ::

A je mozno da je plata kriva.Ker sem premenju disk na drug comp pa ne mece blue screenov ven ceprav se zmer je ena particija ki nima datotecnega sistema.
Sam tuki na tem compu tastarmu lahk vinse gor dam tam na tanovmu pa ko dam cd not ga boota normalno sam tam ko bi mi moglo dat moznost, install xp pro pa repair console mi namest tega ven vrze blue screen ki pravi:da je problem z fajlom partmgr.sys pa pise se PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA.
Use mozne stvari sn ze premenju razn plate pa proca.Jst krivim plato ka pa vi pravte a je mozno da je plata??

Dead_Eye ::

heh, malo podobno problemom deathstarjev preden so krepali :) lahko pa se motim...>:D >:D >:D
The one and only

Jakka ::

Čimprej dej ta disk k dela probleme v drugo delujočo kišto, seveda kot dodatni disk, bootaj, poženi kakšen program za reševanje podatkov in reši kar se da. Nevem kaj čakaš...

mihec87 ::

Ok to da bojo podatki sli so pac sli.
Sam jest bi rad ugotovu kaj je narobe ker ko dam not win xp cd pa ga bootam pa bi mi mogl prit do menija tam ko das izbiro install repair.. mi namest tega vn vrze blue screen ki pravi da je problem z fajlom partmgr.sys pa pise se PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA.
Ko pa dam ta disk v drug comp pa mi ni vrgl ven tega blue screena je cist lepo delal pr men pa ne.
Sn dal v moj comp drug disk isti blue screen na istmu mestu.
Zato me zanima kaj je krivo za to da bi lahk uveljavlu garancijo ker cele kiste lih nebi nosu tja na servis.???

CCfly ::

Daj prvo stestiraj RAM. memtest86 imaš na STL CD-ju, če se ne motim.

mihec87 ::

Hm sm tud test pognal pa je blo v redu pa moje rame sn v drugo kisto prestavu pa ni blo tistga blue screena pa tut graficno sn dal drugo v moj comp pa isto blue screen.Drgac mi je pa ze prej gdaj pisal no system disk.. pa sn resetiru pa je blo pol v redu sn mislu da je disk kriv za to sn kupu novga pa isto spet.

gkovac ::

Sicer malce pozno ampak boljš pozno kot nikoli...

Mihec smatraj tale post kot prvo resno opozorilo. Zakaj? Kot prvo pišeš taka vprašanje da jih živi bog ne razume in v takem jeziku, da nisem popolnoma 100% kam bi ga vmestil. Kot drugo pa ti prosiš za pomoč in zato ne žali ljudi, ki ti poskušajo pomagati!

Naslednjič napiši post JASNO, RAZUMLJIVO in BREZ uporabe grdih besed.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Hux ::

No torej si ze sam problem ugotovil. Ce vse menjas razen plate pa se vedno plavi ekran. Kaj le je lahko narobe :D.

Drugace pa vidim da ze bolse pises tu pa tam dr imas kaki izpad pri dolocenih besedah. Se malo se potrdi pa bo. Doben ne zahteva zargona vendar vsej nekaj kaj je podobno moderni slovenscini. Drugace pa pisi v anglescini ce ti je lazje. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

mihec87 ::

Ok se opravicujem za slovnico.
Za plato bom pa uveljavu garancijo.
Ka pa naj recem??

mihec87 ::

Zdele sn rame dal iz dual v single nacin in sicer v druge reze prej ko sn mel dual chanel se ni notu zbudit je sam pisku.Zdj ko sn premenju rame so pa se blue screen-i zginal.
Je pa spet problem da diska ne zazna sn prklopu drugi disk not pa ga ne prepozna.Pomoje je res plata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se neprestano resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
7853 (853) detroit
»

Deamon tools

Oddelek: Pomoč in nasveti
111967 (1785) !pero!
»

IEEE povezava med PC-jem in fotoaparatom povzroca blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
71041 (971) borutp
»

pomagajte, kaj je narobe s HDD (da ni konec z njim?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5896 (776) Dragi
»

Kontakt molexa se je dotaknil ohisja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121828 (1528) SkIDiver

Več podobnih tem