» »

Katera QDI matična plošča je tole

Katera QDI matična plošča je tole

Jeebs ::

Pozdravljeni! Sprašujem za eno irc frendico, do katere na žalost ne morem sam v kratkem, ima pa očitno manjše problemčke z gonilniki. Med drugim mi je prišla na misel tudi nadgradnja BIOS-a in morebitnih gonilnikov za matično, tu pa se zatakne, ker mi z njo nekako ne uspe ugotoviti katero matično ploščo ima. Poslal sem ji tudi SiSoft Sandro, pa vse kar mi je uspela povedati je da naj bi bila plošča ''Legend QDI, model Kinetiz 7T/7B''. Na spletni strani QDI pa vidim, da sta 7T in 7B dva različna modela. Ima mogoče kdo kakšno idejo kako ugotoviti ali gre za 7T ali 7B verzijo? Sam sem rahlo brez idej, ker menda isto piše ob vklopu računalnika, Sandri, system properties...8-O Že vnaprej hvala!:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!
  • spremenil: Jeebs ()

boštjan ::

največ,bi se dalo zvedet,če bi punca odpral kišto in pogledala,kaj piše na nalepki.pošlješ pa ji lahko tudi program AIDA32 ali pa nadomestek te aide EVEREST home edition,ki je v slo?

Jeebs ::

Hvala, bom pogledu tale programčič. Odpiranja ji pa rajši ne svetujem ker bog ve kaj bi ta folk še odprl.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

boštjan ::

dovolj je samo da odpre stranico ohišje in malo posveti po plati,če je ne vidi napisov

CCfly ::

QDI, model Kinetiz 7T/7B
Pravzaprav je možno da je 7E odvisno od tega, katera zvočna je gor. Pri zagonu računalnika pa pri post-u lepo napiše katera plošča je.

PrimozR ::

CPU-Z tut pokaže...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Athlon 1200

Oddelek: Navijanje
121007 (892) HyperGL
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372161 (1738) freejack
»

Rezultati v Sandri in 3DMarku2001

Oddelek: Strojna oprema
121105 (905) tha_man
»

Qunetiz 7D plata in Athlon

Oddelek: Navijanje
191158 (950) SaTaNIsT
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261981 (1645) jRk0

Več podobnih tem