» »

Kriza...

Kriza...

luni ::

Bo WinXP povzrocil konec interneta kot ga poznamo?

http://grc.com/dos/winxp.htm

http://grc.com/dos/grcdos.htm
Artificial Intelligentia

ahac ::

Tole (2. link) se bere kot kriminalka!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

OZZY ::

Ne vem, kaj bi na to pripomnu. Najbl, da sploh nisi povezan.
Go with the flow.

zizi ::

To je pa res kriza!!!!!!!!!:O8-O
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

[t502] ::

13 letnik je to naredo :D !

Mora biti res pravi "computer geek" 8-O

Upam, da se to meni ne bo nikoli zgodilo ;).

[t502]

ABX ::

Luni: he he včeraj sem zgubil precej cajta z tem člankom.

[t502]: očitno nisi razumel članka. Ker tip je totalno demontiral froca in dokazal kako vsak cepec lahko uporablja že narejene skripte za povzročat zgago.

In čeprav tip je totalno raztural in obvladal sceno se pred temi napadi ni mogel branit, kar je zelo nevarno za prihodnje čase.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DeViCeD ::

Jah, sej je verjetno ze kdo opazu, kako imajo nekateri providerji probleme s povezavami ... no nekateri strokovnjaki so potrebovali obilo casa, da so ugotovili da je vse skupaj vecinoma povezano z IRC-om in vojnami, in se zaradi tega iznajdljivi "hekerji" ali "script kiddie-i" ali bilo kako drugace, pac posluzujejo DoS attacov na pomembne routerje, kar potem (nehote) povzroci nedelovanje nekaterih povezav za uporabnike.
Kmalu bodo opazili, da lahko nekdo povzroci "nedelovanje" interneta po sloveniji za 24h ur ali vec ... bolece :=)
So, if I press C, E and G I play C?

OrlyTM ::

krneki ....

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

[t502] ::

ABX: Saj sem razumel clanek samo govorim ce bi jaz mel tako povezavo in streznik ... (ki bi blo malo tezko ce ze na ADSL cakas tako dolgo ;() Jaz nisem prebral celega clanka malo sem okoli skakal, ker je ful dugiiiiiiiiiiii :) samo zanimive stvari :D.

[t502]

gkovac ::

Tole je res totalna kriminalka... ne vem kaj sicer ma folk od tega ampak je res velik ljudi k se ukvarja samo s tem... se posebi 13 letni mulci 8-)

sej ves kako gre to... ocka se nima casa ukvarjat z sinckom pa mu kup racunalnik in modem da bo sincek lahko mal igrce igral... cez 14 dni pa na njegova vrata potrka FBI in ocka presenecen ugotovi, da je sincek hekal strani NASE, Bele hise, in CIA .... nimas kej... eni so pac legende >:D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

darh ::

ne SuLc.... eni majo pač preveč energije / časa in ga zapravljajo za povsem nepotrebne in destruktivne stvari.... brezveze
Excuses are useless! Results are priceless!

Tzar ::

Uf tolk napete "zgodbice" nisem bral že od Edgar Wallacovih kriminalk. Je ful zanimiva, a žalostna. Sploh si ne predstavljam enga 13-letnika da bi počel tolk zlobne stvari, če sam pogledam 13-letnike pri nas, k nabijajo fuzbal in šmekajo z GSM.
Drgač pa res kr grozljivo kaj se dogaja.8-)
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft meni, da bi bila polna podpora TCP/IP v Windows preveč nevarna

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
373852 (2921) Jst
»

DDoS atack; kje nej DLjam security za Win XP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331638 (1274) fruit
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
291967 (1606) Avenger
»

Zakaj sovražim HP

Oddelek: Loža
201783 (1430) Fantom
»

Švica : SLOVENIJA

Oddelek: Loža
322044 (1750) BlackHole

Več podobnih tem