» »

Prošnja za sodelovanje v anketi

Prošnja za sodelovanje v anketi

poweroff ::

Pozdrav!

Prosim vas za sodelovanje v spletni anketi - je res zelo kratka! na naslovu: http://surveys.over.net/dis.pl?st

Vaši odgovori mi bodo pomagali izpolniti oje izpitne obveznosti.

Hvala.

Tomi ::

Lahko bi rekel, da sem izpolnil dolžnost. Upam, da bodo rezultati ankete ugodni in primeri za obdelavo
metrodusa.blogspot.com

teac ::

Pa kaj ni ta anketa že bila enkrat (saj sem jo izpolnil!!!!)??

R0K ::

ne te ankete še ni bilo, bila je pa ena zlo podobna.

drgač zakaj so besedila na anketi napisana tako majhna ?

Elemen_T ::

Matthai: Dolge ankete na netu ful ne uspejo, saj ponavadi ljudje sploh ne pomislijo kaj odgovorijo (če gre za eno vprašanje ni problema, takoj ko jih je pa več kot 10, se ti pa ne da več...sploh če imaš dialup :/)
No, jaz sem si vseeno vzel čas 8-)

poweroff ::

Tista anketa je bila podobna - je bila osnova za tole anketo. Ta je bolj resno zastavljena, predvsem pa krajša.

Drugače pa ful hvala vsem ki ste se spravili odgovarjat. Glede velikosti pa... kaj pa vem, Ris ankete so zelo dolge - tudi eno uro, pa odgovori par tisoč oseb.
No, jaz upam na vsaj par sto. :D

Tomi ::

Hm, ima srečo, da razen doma ( enkrat na 14 dni ) nisem na dial up-u, ampak na veliko boljših povezavah ( vsaj kabel ). Vse, kar potem rabim, je čas ( ki ga pa tudi ni veliko8-O )
metrodusa.blogspot.com

Freak ::

Kaj pa naj bi povedali podatki te ankete?

gkovac ::

Ne samo da dolge ankete ne uspejo... tut kratke ankete ne uspejo... in zakaj??? zato k se narodu ne da bult v eno statiko na strani.... vse more letet in se svetit :)

moja aketa o gejmih ni bla lih nevem kolk obiskana... ceprav je pa svoje dosegla in diplomo bom tut lahko naredu :) hvala se enrkat vsem k ste jo v celoti resil

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

misko ::

saj bomo obveščeni o končnih rezultatih?

poweroff ::

Boste. Zdele grem za 14 dni na dopust, ko pridem nazaj bom pa naredil analizo. Slo-Tech dobi link prvi.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Pravila za objavo anket

Oddelek: Šola
2325396 (25077) oemdzi
»

Anketa o igranju rač. iger, za diplomsko nalogo

Oddelek: Loža
202915 (2251) imagodei
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695360 (3840) Alexius Heristalski
»

Naredite boljši Slo-Tech!

Oddelek: Novice / Obvestila
262447 (2447) poweroff
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
312114 (2114) Jeebs

Več podobnih tem