» »

predlog za izboljšanje foruma

predlog za izboljšanje foruma

jeti ::

Imam idejo!:D

Torej, moti me recimo pri daljših topicih, da si en tak topic ogledaš, potem pa, ko se naslednjič vrneš in je vmes prispelo že kar dosti novih sporočil, je tečno iskati, do kje si nazadnje prebral in kaj je novega od tvojega zadnjega obiska. Če je topic dolg, je tako iskanje kar precej nadležno.

No, in tu je ideja: ob postih bi lahko bila ena taka ikonica, ki bi kazala, ali si post že prebral ali še ne.
recimo, da dodate še eno "lastnost" posta - TRUE, FALSE ali si post že prebral. Na začetku imajo vsi vrednost FALSE, potem pa, ko enkrat odpreš temo, dobijo vsi do tedaj objavljeni posti oznako TRUE (=že prebrano) in ko boš naslednjič šel prebirat dotično temo, bodo imeli vsi "TRUE" posti drugačno oznako kot tisti "FALSE" (še neprebrani do tedaj). Tako bi lahko hitro videl, kateri posti so novi in kateri stari in bi lahko nadaljeval branje, kjer si nazadnje končal.

Kaj menite?:) Tega po moje ja ne bi blo težko dodati.

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti
  • zaklenil: jeti ()

milosm ::

To maš prav, tut mene moti to. Po moje bi lahk bla tole kr dobra ideja za realizirat....
podpiram jeti-ja

Lunik ::

TO! to bi bilo zelo v redu. pa še to, pri teme 24h, bi lahko pri topicih, ki se odpirajo na več straneh in izbereš katero stran odpreš, lahko izbral tudi, da ti pokaže vse.

Freak ::

Pametno jeti pametno:D

jeti ::

Ja, ja, lepo, da me podpirate.:D

Kaj pa kej admini porečete na to? Verjetno se tudi vi strinjate?

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

`DoC ::

Pobje počakajte še slab mesec, da si admini malo oddahnejo od šole/faxa potem pa sem prepričan, da bodo storili vse v naše in njihovo zadovoljstvo. Predlog je pa tudi men po godu.

lp8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Primoz ::

Dodano na TODO (čeprav imate nekateri "zanimive" ideje o tem kako te stvar narest)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

blue96 ::

jest bi se z jetijem strinjal (imas vecjo podporo,:D), sicer pa tudi ce ostane tako kot je je brez konkurence, ker je slo tech zakon.
mogoce bi bili potrebni kaksni mali lepotni popravki, npr. jetijeve ikonce,..., ampak se vedno je slo tech moja, vasa, njihova,... slo najbolj priljubljena racunalniska www stran...:D:D
.

Tomi ::

Ne morem pustiti jetija brez podpore, ker vem, da ima revež polno dela z izpiti, in se ne vidi iz učenja:D, potem pa ima še čas razmišljati o Slo-techu.
Resno, ideja je, kot vidiš dobra in sprejeta, tako da bo, ko bo. Tudi Primoz je med drugim človek:D
metrodusa.blogspot.com

jeti ::

Tomi: hvala za podporo in - HAHA, ne vidim se iz učenja...hm, če bi res bilo tako;)
V resnici sm baraba, moja pdoba v vaših mislih je zdej slaba. Več kot imam izpitov, bolj sem len.:D

Uglavnem, če ni več kaj za povedati, zaklepam temo.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva dni prej

Oddelek: Slo-Tech
81315 (1051) OmegaBlue

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96845581 (25094) kuglvinkl
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685056 (4008) Thomas

Več podobnih tem