» »

Kaksen tiskalnik mi priporocate?

Kaksen tiskalnik mi priporocate?

Webmojster ::

No, ker se se odlocam za nakup tiskalnika, bi vas vprasal se za mnenje o tem, kaksen tiskalnik vam je najboljsi? Cenovni rang tudi nekje od 40k do 50k.

freejack ::

Odgovor je več kot preprost; Lexmark. Za tak denat ko dobiš enga povprečnega Epsona ipd. dobiš KVALITETNEGA Lexmarka,.. Jsst ne kupujem nc druzga, dpi govori zase...Inkjet Z32 [19.900 SIT] (1200x1200, 7 str/min- č in 3 str/min- b)m Inkjet Z42 [33.900 SIT] (2400x1200, 10 str/min-č in 5 str/min- b) in še Inkjet Z52 [44.800 SIT] (2400x1200, 15 str/min- č in 7 str/min- b)Dobra kvaliteta, ni kaj...:D

jetam ::

Ja freejack pa še kartuše omeni ki koštajo 10.000sit:D
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

freejack ::

Hmm,.. za tiste, ki še ne vedo; obstaja tudi poljenje kartuš, ki pride tudi do 2x bolj poceni. HALO (p.s.: nič reklame za telefone) :))

Tomi ::

Sicer se freejack spet ne bo strinjal, ampak jaz priporočam HP-ja, v tem primeru model 940. Sam imam doma prejšnjo variatno le-tega (815C ), pa je zelo uporabna.
Pa kartuše dolgo držijo:D
metrodusa.blogspot.com

OldSkul ::

Epson stylus color 680,bo ravno pravnjšnji!

Jolando ::

HP DeskJet 959 okol 50 jurju

freejack ::

Tomi: Čeprav prisegam na Lexmark, bi se pa z 940 HP celo strinjal,.. To je namreč še edini tiskalnik, ki mi je všeč. :))

HEKO ::

Ya-----------HP & Lexmark rulz.....Jaz sem sicez za HP-ja...HP 940 je res dober tiskalnik.....Drrgač so lexmarki res dobri printerji in imajo velik DPI glede na ceno...ampk DPI ni vse ;)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Popcek ::

jah jest nebi bil rad prevec pametn, sam reku bi da ce rabs tiskalnik bl za dokumente iz worda pa to printat kup sam tak printer k ma pocen kartuse (se prav ne epson pa HP) :D
iz lastnih izkusenj, sej kartuse se ze dajo povnt sam ce nekje bogu zaledzama zivis je pa ze mal bl problem to :))

gskerlep ::

Jaz ti svetujem iz lastnih izkušenj:
Jaz bi raje izbral boljši tiskalnik se pravi da bi več investiral v nakup tiskalnika in potem prišparal pri potrošnem materialu. Vsekakor ti odsvetujem polnjenje kartuš z neoriginalnim črnilom, ker ti v tem primeru nobeden ne bo upošteval garancije, če se ti glava pokvari (pregori). Glava je tudi največji strošek pri tiskalniku vsaj pri brizgalnih.
Lahko ti ponudim ugodno rešitev:

Imam dva tiskalnika EPSON STYLUS COLOR PHOTO 750, od katerih sem ti pripravljen enega prodati, enega bom pa obdržal zase, ker je zelo dober(kvaliteten izpis, hiter print in poceni ORG EPSON kartuše). Tiskalnik je popolnoma nov, nerabljen v originalni embalaži z garancijo in kupljen v LJ, kjer je tudi servis. Cena je 60000SIT oz. ti dam še kakšen % popusta.:)
Lep pozdrav GregorŠ

M@re ::

Evo definitivno EPSON Stylus Color št. 680-naprej...
Pa če si pameten pejt v Italijo kupt....>:D
..:Do, or do not. There is no try:..

gskerlep ::

se ne splača ker je itak enaka cena. Tukaj imaš še garancijo mesecev.
Lep pozdrav GregorŠ

gskerlep ::

se ne splača, itak je pa enaka cena. Tukaj imaš še 12 mesečno garancijo.

gskerlep ::

Če si prebral moj post in se odločil me lahko pokličeš na 041 814435, pa ti povem še ostale podatke.:))
Lep pozdrav GregorŠ

Borci ::

Za tak dnar je najboljši Epson 680, verjetno pa bodo v kratkem prišli novi modeli, saj so modeli X80 že nekaj časa odzunaj.

BigFoot ::

hmmm....ni mi jasno zakaj nihče od vas ne priporoča lasercev. tisk je veliko cenejši od tiska na brizgalnikih, izpis je lepši in hitrejši, edini problem je barvno tiskanje. a zame to sploh ni problem ker slik ne printam, če pa delam kej v recimo Wordu in da rabm različne 'barvne' kombinacije pa lepo uporabljam različne odtenke sive. glede tega ker tiskalnik kupt pa nebi vedu priporočat. jest mam Okija 6W, kr ok printer, izpis je dobr, toner mi je zdržal skoraj dve leti, edina stvar ki me moti (pa ne preveč) da papir vleče mal postran. sej se komi opazi, samo če res dobro pogledaš se pa vidi.
tko da če ne misliš tiskat fotk, kupi laserca.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

gorazd ::

Odvisno zakaj hočeš uporabljati tiskalnik.

Za printat slike - pol ni druzga kot Epson ker boš z njim ceneje skoz pršel dolgoročno.

Za dokumente - obvezno laserski, najceneje dolgoročno, čeprav je začetni vložek večji.

Oboje - po moje še vseeno bolš laserski.

:)

Rott-von-weiler ::

kje si ti friđek ču da ti kartušo napolnijo za taki mali dnar kolko jaz vem je to tak če ti recimo za hp-ja stanejo 10k pol polnjene pridejo okrog 7k tak da to ni dvakrat bolj poceni edino če maš 30 printerof pa dobiš popust na količino:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

freejack ::

Ok, ok,..niso ravno 2x bolj poceni, so pa cenej. (Čeprav mislim, da se da tut cenej, kot 7k dobit). . . Je pa res vprašanje kako je s kvaliteto polnjenih kartuš . . .

-=/Law_007\=- ::

HP 9 serija je absolutno [moje ime] :)))

seveda so kartuše dost drage, ampak cca 3 mesce komot zdržijo... jest pa itaq neb nč ko HP kupu - tud če ga bo kdaj ker prekašu, kr mam zastonj kartuše... HP RULZ!!!
LEP POZDRAV!!! ------------------------------------------------------------------ K R N E K I !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394548 (3906) Brane2
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433881 (3305) TheJack
»

epson ali hp ali kaj drugega?

Oddelek: Kaj kupiti
241677 (1439) 1309976
»

tiskalniki

Oddelek: Strojna oprema
231885 (1644) fictionel
»

Kateri Inkjet tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
151852 (1676) kockish

Več podobnih tem