» »

Kateri Inkjet tiskalnik?

Kateri Inkjet tiskalnik?

kockish ::

Zanima me, kateri inkjet tiskalnik priporocate za ceno do 80K SIT?

Tnx vnaprej...

JLP ::

Epson al pa HP.
Jest sm do zdej imu Epsone (trenutno Stylus Color 900) in sm bil (sem) zlo zadovoln.
Live long and prosper!

ChiefThunder ::

Nabav si ta novega epsona stylus color 680 in uživi.

Cr00k ::

sploh se ti ni treba kej prevec obremenjevat...kaj pa kako..., sam da je hp al pa epson..pa je... (canon..je slabsi)...

AndrejX ::

Absolutno EPSON. S HP-ji so same težave. Vem, ker sem imel HP-ja (Deskjet) 3x na servisu.

Milko ::

HP DeskJet 970CXi. Tole je odlicn tiskalnik. Uporabljam ga odkar je prsu vn in nimam nobenih tezav. Ne vem tocno kolk je zdej cena, takrat je bla neki cez 100K. Epsoni majo cenejse kartuse, ampak so zato bolj pozresni. Pa kvaliteta slik na zgoraj omenjenemu HPju je res odlicna, tud ce das Normal printing. Je tud zlo hitr. Crke so ostre tudi pri zelo majhnih pisavah. Po hitrosti se lahko primerja z nekaterimi laserskimi...

BlackHole ::

AndrejX: Če si imel ti 3 krat težave s tiskalnikom, še ne pomeni da je HP šit. Sigurno je veliko takih, ki so imeli težave z Epsonom, npr. na naši firmi.

Matek ::

V zadnjih letih sem zamenjal 5 procesorjev, 3 plate, 4 RAM-e, in dva skenerja, ampak stari, EPSON je pa še zmeri zakon!8-)

MRB0rYS ::

HP-ji od cifre 700 naprej delujejo še nekak normalno prej so bli pa boll shit
b0rys

V-i-p ::

MRBORIS: jst mam HP 640c, je nov model, pa sploh ni slab. Za domačo rabo ne rabiš bolšga...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Jinxy ::

Jebes Epsone, pa HP-je, to nista edini dve firmi, ki delata tiskalnike.

Jest ti predlagam Lexmarka Z51, super tiskalnik, za nizjo ceno kot HP oz. Epson (tam samo ime placas)

andro ::

Lexmark (z31) odlično služi pri meni! Drage so samo kartuše, samo tudi to se da rešit (ponovno jih napoln (2 jurija 1x napolnjenje stare) ) :D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

AndrejX ::

Fantje, vi kar razglabljajte. Za enkrat na teden je dober vsak tiskalnik. Ko ga pa enkrat mal matraš in to vsak dan, pa se izkaže, da HP dela slabe izdelke. Pa se to ne dogaja samo s tiskalniki... Da ob tem niti ne pomislim, da za vrednost dveh HP-jevih kartuš že kupim nov Epsonov tisklanik.

Vse kar mi od HP dela o.k. je kalkulator 20S.

kockish ::

Najprej hvala za odgovore.
Najprej sem mislil kupiti epsona (predvsem zaradi poceni kartus), a ga zaradi nacina vstavljanja papirja (od zgoraj) ne morem stlaciti v prostor, ki imam doma namenjen printerju.
Zato se bom pac moral odlociti za HP (Lexmarki in podobna jajca odpadejo zaradi slabis izkusenj znancev)... 970CXi je predrag ker printerja ne rabim toliko, zato se odlocam med 930C in 950C. Zanima me, ce je se kaksna razlika med tema modeloma, razen v hitrosti. 30K za dve strani vec na minuto se mi zdi malce prevec...

bluehacker ::

970cxi v METROJU za manj kot 50 jurjev juhiu!!!:D:D:D
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

kockish ::

50K ?!

Seveda, pa se pivo ti castijo da ga vzames...

Bodi malo resen no!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433778 (3202) TheJack
»

Tiskalnik kater?

Oddelek: Kaj kupiti
181685 (1426) SLOWWWeb.net
»

Kateri printer? HP ali Lexmark

Oddelek: Kaj kupiti
131998 (1813) tedybear
»

Zakaj sovražim HP

Oddelek: Loža
201783 (1430) Fantom
»

Tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
121692 (1533) andro

Več podobnih tem