» »

Kako prisilit xp naj instalira moje driverje za mrezno in ne svojih

Kako prisilit xp naj instalira moje driverje za mrezno in ne svojih

KontraCepec ::

Imam ploščo z nforce2, ki ima že naploščni lan. In spet me, kot vedno, zajeb#$"#$%$q2

Moja mrežna (genious) dela v redu tudi s standardnimi driverji. Nvidiina pa nikakor ne dela (že 2x sem reinštaliral xpje čisto na novo, nastavil ipje,... Vse pa nič)

No ne vem če bo kaj pomagalo, ampak kako se namestijo neki drugi driverji, če xpji skos ob update drivers težijo, da ima on novejše in da jih ne bo inštaliral?
kako ga prisilit?
  • polepsal: gkovac ()

blblb ::

http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp_4.27
Tole downloadas in instaliras in bi moralo delati.

KontraCepec ::

Ja sem direkt (čisto takoj) po inštalaciji prav te inštaliral in 1. je težil ker ni bilo SP1 (za usb2 mislim da) in 2., ker ni bilo DX9. Tako da sem iz enega CDja še tega prej namestil. In nato pognal NV4.27. Stvar je kao vse inštalirala.

Grem pogledat in pod driverji za mrežno piše še vedno da so od MSja!!!

Če jih hočem kot pravim ročno inštalirat iz inštalacijskega directorija ne pusti.

Ziga Dolhar ::

Ma daj no ... pojdi v upravitelja naprav, poklikaj mrežno, driver, update driver, in tu pofuku od #"%#%$%"$ reci, naj "Install from a list or specific location". Čeprav dvomim, da si res "Advanced" ... >:D

Aja ... pa na naslednjih oknih TUDI preberi, kaj piše, da ne bo zopet "#$RERWR#%"#%$#$&%.
https://dolhar.si/

KontraCepec ::

Aja Zigga pa res!!! Kako da se nisem že sam spomnu... "Install from a list or specific location" - BAJEEEE.

Točno o tem govorim. Windowsi zavrnejo povozitev svojih driverjev, ker pravijo, da so moji iz 4.27 starejši... mene pa zanima samo, kako jih v to neglede na to kaj oni mislijo, prisilim sam?

lunamit ::

Če imaš več driverjev imaš še eno ikonco kje priše nakako takole "Install one of the other drivers".
Tam se ti odpre sezname ostalih driverjev ki jih je najdu. Izbereš enega od tistih in potem bo instaliral tistega.

No ja vsaj pri meni je zmeraj.

Aja obstaja pa še ikonca "have disk".
potem ko izbereš "Install from a list or specific location"
Potem pokaži na mapo kjer so driverji in inštaliraj neglede na opozorila.

Ziggga ti si pa ena sramota za Microsoft, ki ga tako zagovarjas. S svojimi izpadi kvecjemi skodujes M$-ju, ker s svojim neznanjem samo odvracas potencialne uporabnike M$-ja, ker se jim zdi vse se bolj zapleteno ker ce je ze nekomu ki je kao "znalc" ni nic jasno...

Aja pa nisem pristas M$.

Ziga Dolhar ::

lunamit, če slediš moji zadnji vrstici -- torej, preberi, kaj se izpisuje na naslednjih oknih -- bi uporabnik prišel do vseh teh opcij, katere omenjaš ti.

Imaš prav: sramotno za Microsoftove tekstopisce, če uporabniki ne zmorejo sledit navodilom.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava zmrzne? Prosim za pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
151378 (1205) Neven
»

gonilnik za nforce2 in geforce fx5700

Oddelek: Pomoč in nasveti
8679 (604) enrique
»

XPji ne zaznajo PCI naprav

Oddelek: Pomoč in nasveti
5763 (701) mojsterleo
»

Preporod čipovja nForce2: Ultra 400Gb

Oddelek: Novice / Matične plošče
102272 (2272) WhiteWolf
»

nForce2 zadnji gonilniki (link)

Oddelek: Strojna oprema
181589 (1281) Oblivion

Več podobnih tem