» »

Prenosniki - nakup v Avstriji

Prenosniki - nakup v Avstriji

Tero ::

Torej kaj mislite se še splača zdaj ko smo v EU kupovat prenosnike v Avstriji?

Jaz sem iskal neki prenosnik po slovenskih trgovinah in nikjer nisem našel poceni prenosnik z dobro grafično kartico.
V mediamarktu pa sem našel tole

Tale se mi precej dopade. Kakšno je vaše mnenje?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

BaRtMaN ::

Tole te stane ene 320k, kar se po mojem ne splača. Raje kupi SoloNote P1557, ki je sicer 350k in ima slabši grafični čip in ne peče DVDjev, ampak ima neprimerno boljši zaslon in 3 letno garancijo doma.

Tero ::

Ah o solonote sem slišal slabe stvari.
Kot pa si lahko prebral je meni najpomebnejše dobit dobro grafiko za malo dnara. Drugo ni tako pomembno;)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tero ::

OK našo enega dobre tudi v slo
kaj si mislite o tem?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

BaRtMaN ::

Zanimivo, ker o SoloNotih še nisem slišal slabih komentarjev. Definitivno je pri temle Gericomu slab zaslon, ker ima tako majhno ločljivost.

slokii ::

@bartman: "n 3 letno garancijo doma" .. odkar si v EU, velja da lahko popravis izdelek tudi v sloveniji, ceprav je kupljen v drugih drzavah unije. Pac obrnes se na pooblascenega zasopnika, ki ima ponavadi preko tudi servis. Seveda pa se je dobro prej prepricati da v .SI obstaja zastopstvo za doloceno firmo.

lp

BaRtMaN ::

Moraš se prepričat, da ima evropsko garancijo, potem res gre. Razlika v ceni z 30k med popolnoma primerljivima prenosnikoma pa še splahni, če ugotoviš, da moraš tudi za bencin, vinjeto itd. nekaj plačati.

Teya ::

Kaj menite o HP Paviljon ze4614 AMD XP2500+, 512MB, 40GB, DVD+RW enota, 15.1" XGA LCD za cca 200K


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoc,nakup notesnika do 800eur!

Oddelek: Kaj kupiti
242762 (2236) Racunalnik
»

Prenosnik-Kateri&Vprašanja

Oddelek: Kaj kupiti
241829 (1553) billy
»

Kateri prenosnik ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684838 (3707) _marko
»

pomoč pri nakupu prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
182216 (1807) Jackass
»

Nakup prenosnika 159W ?

Oddelek: Kaj kupiti
81620 (1492) slassi

Več podobnih tem